Італійські живописці в експозиції «O sole mio!»
22 листопада 2013
- 8 грудня 2024: Новини від Буковинського земляцтва про знакові події жовтня-грудня 2024 року
- 14 липня 2024: Помер Блідар Валерій Микитович
- 23 травня 2024: Лауреатів «Вікімеча» — 2024 оголошено в День Героїв
- 22 листопада 2023: Оголошено лауреатів відзнаки «Вікімеч» 2023 року
- 6 вересня 2023: Про увічнення в столиці пам’яті видатних буковинців
- 1 грудня 2022: Пішов у вічність видатний музикант Анатолій Молотай
- 6 листопада 2022: Відбулося перше засідання в форматі «Київська ініціатива» за участю радників глав держав та урядів країн Східної Європи та Балтії
- 12 жовтня 2022: У Києві вдруге вручили «Вікімечі»
- 14 серпня 2019: Презентація виставки «Пам’ятки України» в Одесі
- 22 листопада 2013: Італійські живописці в експозиції «O sole mio!»
- 22 жовтня 2013: Легенди «Титаніка» в Україні
- 8 вересня 2013: Український Тиждень Мистецтв сезону «Осінь 2013»
- 5 липня 2013: Виставка «Геній Да Вінчі»
- 30 червня 2013: Три шедеври з Італії
- 12 червня 2013: Виставка митців Одеської школи розпочинається в Києві
- 5 червня 2013: Одеська школа
Вперше у Києві, Нова галерея Російського музею та Італійський інститут культури в Києві при Посольстві Республіки Італія в Україні представляють сучасних італійських живописців Джанні Стріно, Франческа Стріно, Френческо Таммаро в експозиції «O sole mio!». Виставку можна буде побачити у приміщенні Нової галереї Російського музею з 15 листопада по 13 грудня, вона відбудеться за сприяння Ukrainian Fashion Week, GRIZA.org, Paduano Arte, SetaArt. Виставка італійських художників Джанні Стріно, Франчески Стріно і Франческо Таммаро є свідченням відродження традицій культурного обміну між нашими художніми спільнотами. Рівень робіт підтверджується багатьма престижними аукціонами, в яких художники беруть участь, в тому числі славнозвісним лондонським Christie's. Знаменно, що виставка є першою в історії New Gallery як нової локації Київського Національного музею Російського мистецтва і проходить за особистої підтримки його директора, художника, реставратора, члена-кореспондента Петровської академії наук, заслуженого працівника культури України Юрія Вакуленка.
Довідка
[ред.]Джанні Стріно
[ред.]Джанні Стріно народився 1953 року в Неаполі. З раннього дитинства він виявляв живий інтерес до малювання і живопису, можливо успадкувавши любов до мистецтва від свого дідуся-скульптора. Серед перших досягнень Джанні — перемога в національному конкурсі серед учнів шкіл, коли йому було сім років, а також стипендія від «Банко ді Наполі» . Джанні Стріно регулярно бере участь у щорічних зустрічах «Арт Експо» у Болоньї і в Барі, а також виставляється у багатьох галереях. Художник розширив свій досвід у напрямку сакрального мистецтва, коли отримав замовлення на три великі полотна для храму XVII століття «Сан Джовані де Діо» у Фраттамаджорі, місті поблизу Неаполя. На трьох полотнах було зображено Преображення Христа, Благовіщення Марії та Святого Дженнаро. Роботи Джанні Стріно виставлялися на багатьох найпрестижніших аукціонах.
Франческа Стріно
[ред.]Франческа Стріно народилася в Неаполі 1979 року в родині художників. Перші кроки в мистецтві вона почала робити в художньому ліцеї і пізніше, йдучи стопами свого батька, вступила до Художньої Академії Неаполя, яку закінчила по класу скульптури у професора Д. Ді Фіоре. Її дипломна робота, а також і інші роботи, стали частиною виставки, організованої в 2002 році і присвяченої 250-річчю Академії. У 2000 році Франческа отримала головний приз «Час — великий скульптор», який був представлений Інститутом Італії в Європейському співтоваристві від провінції Джуліано, в області Кампанія. Тим не менш, любов до малювання і талант художника переважають в її художньому вираженні. Франческа була запрошена виставляти свої роботи у багатьох художніх галереях Італії та за кордоном.
Франческо Таммаро
[ред.]Франческо Таммаро — італійський художник, народився 1939 року в Неаполі, де відвідував Школу Образотворчих Мистецтв. 1980 року синьйор Таммаро влаштував персональну виставку на Бродве, яка мала великий успіх як у критики, так і в публіки. Споглядаючи роботи Таммаро, починаєш помічати і клімат, в якому працює цей італійський художник, і чуєш його розмову за допомогою живопису, пряму й сучасну, яку він веде багато років, використовуючи водночас класичні і традиційні сюжетні композиції, багаті поетично завуальованим живописним вираженням. Своїми роботами Таммаро пропонує ностальгійне повернення до деяких образів, які, навіть пов'язані з минулим, все ще несуть у собі щось пробуджуюче і прекрасне, сповнене почуттів. Упродовж своєї кар'єри художник брав участь у багатьох культурних подіях і влаштовував колективні та персональні виставки у найвизначніших центрах мистецтва в Італії: у Флоренції, Римі, Сієні, Венеції, Ассізі. Він також брав участь у колективних виставках за кордоном: у Парижі, Лондоні, Гельсінкі, Відні. Твори майстра можна знайти в численних галереях живопису Італії та Європи, але більша частина робіт зберігається у приватних колекціях.
Джерела
[ред.]