Інкубатор:"Що відбувається зі співаком Полем Манандізом і де він? Патріотична спільнота б’є на сполох!

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

"Що відбувається зі співаком Полем Манандізом і де він? Патріотична спільнота б’є на сполох! 4 жовтня 2021 року він несподівано перестав виходити на зв’язок зі своїми друзями, волонтерами, воїнами, прихильними його творчості, що зовсім нехарактерно для улюбленця народу. (...) українські патріоти не вдовольнилися куцому поясненню, вони постійно в соцмережах запитували, чому в Поля немає ані телефона, ані комп’ютера, чому в його розпорядженні немає навіть елементарних засобів зв’язку. Зрештою, де, у якому куточку України він перебуває? Дуже прості запитання, але таких же простих відповідей на них нема й досі, що суттєво підвищило градус тривоги за долю митця й захисника України. Оскільки ситуація набула потужного розголосу в соцмережах, то й журналісти “Українського репортера” не можуть стояти осторонь важливої злободенної теми. (...)Змінюються пори року, і ми вже бачимо начебто якогось іншого Поля Манандіза. Що це за “високопарканне місце відпочинку”? Жодна правозахисна організація не навідалася сюди упродовж трьох місяців? Жоден бойовий побратим шалено популярного на фронті співака не знайшов час знайти цю таємничу дачу й поспілкуватися з Полем, запитати, що його болить, що йому пече-допікає, чому він без телефонного зв’язку, як з ним обходиться “персонал дачі”, чому тут якась особлива й обмежена зона для відвідувань? Це називається – “разом і до кінця”? Хто утримує цю спецдачу? Десятки “чому”? А відповідей все нема й нема. Мовчати й далі?

Нам, журналістам “Українського репортера”, все ще упам’ятку велике ексклюзивне інтерв’ю з Полем Манандізом. Це було у серпні 2021-го, за два місяці до зникнення співака за тим лиховісним дачним парканом.

“У мене дуже позитивні емоції, – тішився тоді під час бесіди співак. – В Україні – вільнолюбивий і сильний народ. Вже восьмий рік він хоробро боронить свою землю від агресора – російської армії, однієї із найпотужніших армій світу. Я дякую всім українцям, всім воїнам, які тримають цей фронт…. Я забув про життя, яке у мене було до України і навіть не думаю про це. Я – українець! «Два кольори» – сильна пісня, з перших її слів я думаю про Василя Сліпака. «Червоне – то любов, а чорне – то журба…». Перед очима також і червоно-чорний прапор Української повстанської армії, я переймаюся героїкою її воїнів…”

А ще Поль Манандіз тоді говорив: “Україна показує приклад світові. Вона восьмий рік років тримає фронт проти Росії. А це було б неможливо, якби народ не був єдиним. Разом – і до кінця!”

Братове українці! Допоможемо Полю Манандізу! Рано чи пізно падають будь-які, навіть найміцніші, паркани.

Леонід Фросевич, Світлана Ковальова"

("Український репортер", 02.01.2022р. https://ukrreporter.com.ua/videogalereya/shho-vidbuvayetsya-zi-spivakom-polem-manandizom-i-de-vin-patriotychna-spilnota-b-ye-na-spoloh-video.html)