Головна

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до: навігація, пошук

Ласкаво просимо до Вікіновин,

вільних новин, які може писати кожен!

п'ятниця, 8 грудня 2017, 18:03 (UTC), оновити

Main news marker.svg
Головна новина

Під Києвом вбито Аміну Окуєву

Amyna Okueva.jpg

Увечері 30 жовтня на залізничному переїзді під Глевахою (Васильківський район на Київщині) було скоєно збройний напад на автомобіль, у якому перебували ветерани війни на сході України чеченське подружжя Адама Осмаєва та Аміни Окуєвої. У результаті замаху Окуєва отримала вогнепальне поранення у голову, що стало причиною смерті.

Новина_повністю


Current event marker.svg
Культура

Відбувся конкурс «Світова класика українською»‎

Нагородження переможців. Гран-прі - Дар'я Литовченко

У Києві 10-12 листопада 2017 року відбувся Перший всеукраїнський конкурс «Світова класика українською».

Ініціатор проведення конкурсу - композитор і дописувач української Вікіпедії - Андрій Бондаренко. Співорганізатори - Товариство редакторів української Вікіпедії, Національна спілка композиторів України. Матеріальну підтримку надав Фонд «Вікімедіа», сприяння в організації - Міністерство культури України.

Метою конкурсу є відродження традиції виконання вокальної музики в українських перекладах. Завданням конкурсу є популяризація вокальної літератури в українських перекладах у сценічній та освітній практиці, отримання нових записів світової вокальної класики в українських перекладах та їх поширення шляхом публікації в мережі Інтернет та в інші прийнятні способи.

Міжнародний проект «Наука перемагати»: онлайн-марафон пам’яті визначного тренера Каса Д’Амато

Книга "Безкомпромісний маятник"

З 26 жовтня по 4 листопада проходить Міжнародний онлайн-марафон присвячений пам’яті визначного американського тренера з боксу Каса Д’Амато. В проекті приймають участь більше 30 спікерів із Іспанії, Німеччини, Італії, США, Росії та України. Всі вони внесли значний вклад в розвиток сучасного професійного боксу.

Новина повністю

Більше новин за темою

Wikinews-logo.png
Останні новини

Каталонія проголосила незалежність

Каталонія проголосила незалежність

Каталонський парламент в односторонньому порядку проголосив за незалежність регіону від Іспанії. У результаті таємного голосування за відокремлення Каталонії проголосували 70 депутатів, 10 проголосували проти, 2 утрималися, ще 53 парламентарі участі у голосуванні не брали, оскільки виступили проти незалежності Каталонії й вважали таке голосування незаконним.

Новина повністю


Current event marker.svg
Політика

В Одесу прибув бойовий есмінець НАТО

Luigi Durand de la Penne in Odesa port 01.jpg

В Одесу 4 вересня з дружнім візитом прибув бойовий корабель НАТО, італійський есмінець Luigi Durand de la Penne («Луїджі Дуранд де ла Пенне»). Візит італійського есмінця триватиме до 7 вересня, під час перебування корабля на ньому проводяться безплатні екскурсії для всіх охочих. Кореспонденти Вікіновин відвідали есмінець і зробили авторський фоторепортаж.

Більше новин за темою

Main news marker.svg
Інтерв'ю

Товариство редакторів української Вікіпедії : ми йдемо в народ

Євген Букет

Товариство редакторів української Вікіпедії («ТРУ Вікі») – нещодавно створена громадська організація, яка виступила одним із співорганізаторів Першого всеукраїнського конкурсу вокалістів «Світова класика українською». Голова «ТРУ Вікі» – Євген Букет, краєзнавець, журналіст, громадський діяч, а з 2015 року Головний редактор газети «Культура і життя». Тут ми розміщуємо інтерв'ю із засновником «ТРУ Вікі» Євгеном Букетом, що було вперше опубліковане у російськомовних Вікіновинах адміністратором цього ресурсу Олександром Красоткіним.


Current event marker.svg
Нові статті
Current event marker.svg
Сестринські проекти
Вікісловник
Словник та тезаурус
Вікіпедія
Вільна енциклопедія
Вікіцитати
Вільна збірка цитат
Вікіджерела
Вихідні тексти
Вікімандри
Туристичний путівник
Віківиди
Довідник біологічних
видів
Вікіпідручник
Колекція підручників
Метавікі
Координація всіх
Вікі-проектів
Вікідані
База знань
Вікісховище
Медіа-файли для
спільного користування