Головна

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до: навігація, пошук

Ласкаво просимо до Вікіновин,

вільних новин, які може писати кожен!

неділя, 22 січня 2017, 10:00 (UTC), оновити

Main news marker.svg
Фоторепортаж

У Києві пройшов марш із нагоди 74-ї річниці створення УПА

Марш УПА 2016 Київ 11.jpg

Традиційний марш із нагоди річниці створення УПА відбувся у Києві. Організаторами події стала ВО Свобода, долучились також і інші організації - «Чорний комітет», «Братство», «Конгресу українських націоналістів», УНА-УНСО тощо.

Більше новин за темою

Current event marker.svg
Культура

Триває флешмоб «щедрик100challenge»

Старт флещмобу - хор "Соломія"

В Україні Триває флешмоб #щедрик100challenge, присвячений 100-річчю з дня першого виконання «Щедрика» Миколи Леонтовича, що стала відомою по всьому світі. до кінця 2016 року флешмоб зібрав більше 60 відео.

Колегія Мінкультури рекомендувала Національній музичній академії України присвоїти Великому залу Академії ім'я Василя Сліпака

Засідання Колегії Міністерства культури України під головуванням міністра культури Євгена Нищука відбулося 27 грудня 2016 року. Розглядали питання присвоєння імені Василя Сліпака Великому залу Національної академії України імені П. І. Чайковського, яке ініціювали народні депутати України Андрій Лозовий та Ігор Мосійчук.

У Києві пройшов XXVII Міжнародний фестиваль «Kyiv Music Fest 2016»

Фестиваль тривав з 30 вересня і включав 24 заходи: 5 симфонічних, 5 хорових концертів, 8 камерних — 4 за участю камерних оркестрів, 2 ансамблеві проекти і 2 збірні камерні імпрези, 3 презентації нотних видань і компакт-дисків академічної музики, рок- і ф'южн-альбомів сучасних українських композиторів, моноопера, майстер-клас, концертний нон-стоп-марафон.

Більше новин за темою

Wikinews-logo.png
Останні новини

Прем'єр-міністр України доручив органам виконавчої влади сприяти розвитку україномовного розділу "Вікіпедії"

В. Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підтримав пропозиції громадськості, спрямовані на розвиток україномовного розділу «Вікіпедії», та доручив органам виконавчої влади вжити у 2017 році заходів для їх реалізації.


В Україні відсвяткували 108-річницю від дня народження Степана Бандери

Смолоскипний марш у Києві

В Україні відсвяткували 108-річницю віж дня народження Степана Бандери. Заходи відбулися в усіх областях України окрім Миколаївської, Харківської та Чернівецької областей, а також окупованого Криму. В більшості областей смолоскипну ходу організовували в обласних центрах, натомість в Луганській, Донецькій і Закарпатській області заходи пройшли у районних центрах - Білокуракиному, Слов'янську та Рахові відповідно. В Чернігові, Самборі та у рідному селі С. Бандері - Старому Угринові, пройшов молебен. В Кам'янці-Подільському влаштували спортивний захід.


Current event marker.svg
Політика

У Києві пікетували Конституційний суд з вимогою скасувати закон Кивалова-Колесніченка

Пікет конституційного суду України щодо скасування КаКи 01.jpg

У Києві 17 листопада перед будівлею Конституційного суду, де відбувалося засідання щодо Закону України «Про засади державної мовної політики», відбувся пікет. Активісти вимагали від суду визнати неконституційним Закон України «Про засади державної мовної політики», що дискримінує державну мову в усіх сферах життя і потребує негайного скасування.

Більше новин за темою

Current event marker.svg
Нові статті
Current event marker.svg
Сестринські проекти
Вікісловник
Словник та тезаурус
Вікіпедія
Вільна енциклопедія
Вікіцитати
Вільна збірка цитат
Вікіджерела
Вихідні тексти
Вікімандри
Туристичний путівник
Віківиди
Довідник біологічних
видів
Вікіпідручник
Колекція підручників
Метавікі
Координація всіх
Вікі-проектів
Вікідані
База знань
Вікісховище
Медіа-файли для
спільного користування