Молоді політики Європи засудили дії Російської Федерації

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

19 лютого у Страсбурзі відбулось засідання Ради Молоді Європейської Народної Партії, на якому була прийнята термінова резолюція по ситуації в Росії. У документі різко засуджуються спроби Російської сторони закрити офіси Британської Ради в Санкт-Петербурзі та Єкатеринбурзі. YEPP висловлює підтримку Британській стороні та закликає країни члени ЄС до адекватної реакції, яка б однозначно сигналізувала про неминучість погіршення двосторонніх та багатосторонніх стосунків у разі продовження таких дій з боку Російської Федерації.

В резолюції, також, наголошується на визнанні міжнародними спостерігачами порушень демократичних стандартів під час минувших Парламентських виборів та суворо засуджуються факти застосування Росією елементів економічної блокади та економічних санкцій до сусідніх країн, (України, Грузії, Естонії, інших).

Звертаючись до країн – членів ЕС, YEPP закликає виробити єдину політику щодо РФ, засновану на захисті основних демократичних цінностей суспільства, а вже в другу чергу на основі просування своїх економічних інтересів.

"Це безперечно одна з найбільш різких резолюції YEPP за останні роки. Очевидно, що реакція Молоді Європейської Народної Партії на останні події в Росії значно жорсткіша ніж у ЄС", - заявив член робочої групи YEPP по підготовці резолюції, Міжнародний Секретар Демократичного Альянсу Анатолій Король.

"Виходячи з ініціативою винесення на розгляд Ради YEPP цього документу Демократичний Альянс свідомо закладав в ньому критичні ноти, оскільки, на наше переконання, тверда позиція щодо відстоювання цінностей демократії та свобод, є фундаментальною ознакою міцної вільної Європи. Свідоме, зумовлене економічною доцільністю, применшення з боку ЄС небезпеки, яку несуть в собі сучасні тенденції в Росії, може мати дуже негативні наслідки для всієї Європи в майбутньому. Тому, важливо діяти вже зараз, ні на крок не відступаючи від своїх ідеологічних основ та жорстко реагувати на будь-які ознаки їх порушення з боку інших важливих для Європи країн", - прокоментував прийняту резолюцію Міжнародний Секретар ДемАльянсу Анатолій Король.


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс