Відмінності між версіями ««Космонавт» готується до старту: В кінотеатрах України покажуть фільм знятий під ліцензією Creative Commons»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
нема опису редагування
м (Yakudza перейменував сторінку з «Космонавт» готується до старту! на [[«Космонавт» готується до старту: В кінотеатрах України покажуть філь...)
Протягом травня-червня 2013 року відбудуться публічні покази щонайменше у 19-ти містах 9-ти країн світу: в Іспанії, Італії, Франції, Великобританії, Україні, Росії, США, Канаді й Еквадорі. В Україні покази ексклюзивно здійснюватиме кінотеатр «Жовтень». Під час презентації фільму глядачі побачать відеозвернення режисера стрічки, а також дізнаються про інші краудфандингові культурні проекти в Україні від їхніх ініціаторів. Після показу у конференц-залі кінотеатру відбудеться обговорення фільму та Skype-конференція із його авторами.
 
Фільм випущено під вільною ліцензією [[:w:Creative Commons|Creative Commons]]. Нагадаємо, що під цією ліцензією публікується Вікіпедія та багато різних проектів. Проте у кіноіндустрії випадки розповсюдження фільмів за ліцензіями Creative Commons поодинокі. Варто згадати художній фільм «Nasty Old People», документальні фільми «RIP: A Remix Manifesto» та «Good Copy Bad Copy», російську короткометражку «Ты забыл, во что мы играли». Показ фільму під вільною некомерційною ліцензією Creative Commons в кінотеатрах України безумовно непересічна подія.
Фільм випущено під вільною ліцензією [[:w:Creative Commons|Creative Commons]].
 
== Джерела ==
1838

редагувань

Навігаційне меню