Відмінності між версіями «Вікіновини:Мета»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
м
м (Перемещение 14 интервики на Викиданные, d:q17586596)
 
Ідея проекту ВікіНовин не менш сміливіша. ВікіНовини – вільне джерело новин, і проект Фонду Вікімедіа. Ми прагнемо створити вільне джерело новин, де кожна людина запрошена внести повідомлення про маленькі або великі події, події, на яких вона побувала особисто або одержала інформацію про них з інших джерел. ВікіНовини засновані на ідеї, що ми хочемо створити дещо нове , а не зруйнувати дещо старе. Це засновано на вірі, що разом ми можемо будувати великий і унікальний ресурс, що збагатить пейзаж ЗМІ.
 
ВікіНовини будуть корисні, навіть якщо ми почнемо з відносно невеликої кількості оригінальних повідомлень, тому що це забезпечить вільні, нейтральні, інтегровані огляди новин з інших джерел. Користь буде, навіть якщо в списку тем, які ми будемо оглядати спочатку, будуть порожні місця, тому що в цих темах ми вже дістанемо вигоду з спільної вікі-моделі . З кожним днем ВікіНовини будуть ставати кориснішекориснішими і кориснішекориснішими.
 
ВікіНовини дадуть альтернативу існуючим інформаційним агентствам, що змусить незалежні ЗМІ думати над безкоштовним наданням якісних новин. Завдяки відсутності прав, кожний зможе створити власне джерело новин. Навіть якщо спочатку це буде тільки одна точка зору, кожен зможе доповнити статтю своїм баченням. І хоча спочатку ми будемо мати небагато статей, але усі вони будуть вільні, постійно доступні і не будуть вимагати плати за читання.
1

редагування

Навігаційне меню