У Києві розпочався фестиваль Atlas Weekend: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
доповнення
(доповнення)
{{тема|Музика|Київ}}
[[Файл:AW2018 1.jpg|міні|ліворуч]]
{{дата|3 липня 2018}} в київському виставковомуВиставковому центрі розпочався фестиваль Atlas Weekend. Вхід нау цей день був вільний, азавдяки хедлайнерамипідтримці булиКиївської міської ради. Відвідувачам пропонувалось 6 сцен, різноманітна їжа та розваги. Хедлайнерами цього дня стали Олег Винник (Main Stage), Христина Соловій (West Stage), гурти Her (North Stage), СКАЙ (East Stage), Хамерман Знищує Віруси (Art Stage).
 
На прес-конференції генеральний директор ВДНГ Євген Мушкін повідомив, що цього року фестиваль зайняв площу 100 га, що на 20 більше, ніж минулорічна подія. Директор фестивалю Дмитро Сидоренко відмітив, що популярність події серед іноземців зросла вдвічі, адже було придбано 10 тисяч квитків з 70-ти країн світу.
Амбітні очікування організаторів щодо відвідуваності — півмільйона людей і це може здійснитись. За підрахунками першого дня, фестиваль відвідало 154 тисяч людей, а це на 44 тисячі більше, ніж в безкоштовний день минулого року.
 
===Прес-конференція===
<gallery>
Press conference AW2018 1.jpg
Vitali_Klitschko_Atlas_Weekend_invitation.webm
Press conference AW2018 5.jpg
Vitali_Klitschko_Atlas_Weekend_invitation.webm| <small>Запрошення на фестиваль від Віталія Кличка</small>
</gallery>
В обід було оголошено про відміну виступу Тома Оделла цього року, але організатори запевнили, що він виступить на фестивалі в наступному році.
 
== Посилання ==
303

редагування

Навігаційне меню