Відмінності між версіями «Зеленський встановив рекорд із тривалості прес-конференції»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
м
нема опису редагування
м
м
 
Прес-конференція Зеленського проходила у закладі громадського харчування «Kyiv Food Market» і відзначилася кількома резонансними заявами, а саме:
* президент передав "привіт" загиблим у Бабиному Яру ({{цитата|Бабий Яр там? Красивая у вас риторика. Передайте всем тем, кто там погиб, привет}})
* президент подав надію, що не доведе до кровопролиття в разі масових протестів проти нього ({{цитата|Якщо дійсно суспільство не захоче, щоб моя команда продовжувала, щоб я не був президентом, дивіться, кровопролиття не буде. Я дуже спокійно до цього ставлюся.}})
* президент і надалі продемонстрував віру у можливість закінчити війну переговорами ({{цитата|Обидві сторони повинні зустрітися в тому чи іншому форматі і почати говорити, закінчити війну, змінити риторику. Потрібно перестати говорити: "Нас там немає, у вас внутрішній конфлікт, самі вирішуйте". Так результату важко отримати}})
 
Крім того значну увагу президент приділив згадуванню свого попередника - журналісти нарахували 117 згадувань президента Петра Порошенка та його партії "Європейська Солідарність"
1396

редагувань

Навігаційне меню