Відмінності між версіями «Вікіновини:Мета»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
м
http://wikipedia.org
 
м (http://wikipedia.org)
==='''''«Створити вебсайт, щоб представити цікавий, сучасний, доречний зміст без упередження, який заслуговує на висвітлення в ЗМІ»'''''===
 
15 січня 2001, група людей розпочала сміливий експеримент: Він дозволяє залучити приблизно 10% людей з усього світу (тих, хто має доступ в Інтернет) для створення [http://wikipedia.org енциклопедії] на всіх мовах , вільну, постійно доступну для усіх. У наступні місяці і роки, це була не тільки технологія, що зробила мрію реальністю, але також і добровольці, які неймовірно присвятили себе спільній праці, що написали статті і сформулювали політику і керівні принципи для проекту. Вони зробили це через відкритий, еволюційний процес, вірячи в можливість згоди, у бажанні поліпшення людини й у згоді з людським духом.
 
Ідея проекту ВікіНовин не менш сміливіша. ВікіНовини – вільне джерело новин, і проект Фонду Вікімедіа. Ми прагнемо створити вільне джерело новин, де кожна людина запрошена внести повідомлення про маленькі або великі події, події, на яких вона побувала особисто або одержала інформацію про них з інших джерел. ВікіНовини засновані на ідеї, що ми хочемо створити дещо нове , а не зруйнувати дещо старе. Це засновано на вірі, що разом ми можемо будувати великий і унікальний ресурс, що збагатить пейзаж ЗМІ.
239

редагувань

Навігаційне меню