«Стратегію Вікімедіа 2030» обговорили в Естонії: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Вилучено вміст Додано вміст
Jbuket (обговорення | внесок)
Немає опису редагування
Jbuket (обговорення | внесок)
Рядок 55: Рядок 55:
== Джерела ==
== Джерела ==
* [https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Estonian_Wikipedia_summer_days_2019 Категорія події на Вікісховищі]
* [https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Estonian_Wikipedia_summer_days_2019 Категорія події на Вікісховищі]
* [https://et.wikipedia.org/wiki/Vikipeedia:Suvep%C3%A4evad_2019 Про подію в Естонській Вікіпедії]

Версія за 13:21, 31 липня 2019

31 липня 2019

26-28 липня в Нарві та Тойлі відбулися "Estonian Wikipedia summer days 2019", присвячені обговоренню стратегічних напрямків діяльності вікіспільноти "Wikimedia 2030". Упродовж трьох днів учасники з шести країн (Естонія, Латвія, Німеччина, Росія, Фінляндія, Україна) та семи юзергруп руху Вікімедіа обговорили майбутній розвиток вікіпроектів і вікіспільноти.

Особливістю заходу було його проведення двома робочими мовами Організації Об'єднаних Націй - англійською та російською, що дозволило запросити, зокрема, представників малих народів Росії (Ерзя, Татарстан, Башкортостан, Саха). Розвиток Вікіпедій мовами малих народів є одним із головних пріоритетів руху Вікімедіа наступного десятиліття. Також з метою зростання активності редакторів і залучення нових користувачів планується спрощення процедури створення юзергруп за регіональним і тематичним принципом у різних країнах. Це дозволить значно розширити організаційну мережу руху Вікімедіа та пришвидшити наповнення Вікіпедії та інших проектів Фонду Вікімедіа.

Захід був організований Фондом Вікімедіа спільно з Вікімедіа Естонія. Участь у ньому взяли, серед інших, українські вікіпедисти Євген Букет (Товариство редакторів української Вікіпедії), Аліна Возна (м. Хмельницький), Віктор Семенюк (Вікімедіа Україна)

Галерея

Джерела