Президент підписав закон "Про фінансовий лізинг": відмінності між версіями

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Вилучено вміст Додано вміст
Створена сторінка: Цей закон оновили як дієву альтернативу кредитуванню, парламентарі вважають що лізинг позитивно впливає на оновлення, розширення та покращення бізнесу як на внутрішньому так і на зовнішньому ринку. <br> В цьому законі сформульовано засади фінлізингу,...
(Немає відмінностей)

Версія за 04:47, 20 серпня 2021

Цей закон оновили як дієву альтернативу кредитуванню, парламентарі вважають що лізинг позитивно впливає на оновлення, розширення та покращення бізнесу як на внутрішньому так і на зовнішньому ринку.
В цьому законі сформульовано засади фінлізингу, з урахуванням норм міжнародного права. Також в законі містяться норми які забезпечують захист лізингоодержувачів і лізингодавців, та створюють у цій сфері конкурентне середовище. Окремі норми цього закону регламентують принципи укладення договору фінансового лізингу з фізичною особою.
Також в законі зазначена можливість та норми передачі лізингу у субаренду та врегульовано порядок припинення угоди якщо лізингові платежі значно простроченні.
Об'єкти лізингу
Згідно закону об'єктами фінлізингу може бути майно яке не заборонене до здачі в аренду або купівлі чи продажу. В законі "Про оренду державного та комунального майна" вказуються об'єкти які не можуть бути предметами лізингу:

  • магістральні нафто- і газопрроводи
  • автомобільні дороги,земельні ділянки,аеродроми і залізничні колії
  • акваторії морських портів,нафто-,газо- та водосховища

Джерела

Інформаційний розділ сайту tkcredit.kiev.ua