"Україна" поверне гроші Суркісу

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

12 квітня 2005

Кожного дня українці дізнаються, що у стінах МВС чи Генпрокуратури бувають люди з відомими іменами. Приходять вони туди за викликом для того щоб дати свідчення по тій чи іншій гучній справі. Сьогодні такою «особою з відомим ім'ям» став Президент футбольного клубу «Динамо Київ» Ігор Суркіс. А приводом для виклику Ігоря Суркіса до МВС стало перерахування клубом «Динамо Київ» 6 мільйонів гривень на рахунок благодійного фонду «Україна», який заснував минулий український Президент Леонід Кучма.

Ігор Суркіс перебував у стінах МВС близько чотирьох годин, а вийшовши повідомив, що був не на допиті, а на дачі пояснень.

Суркіс відзначив, що 6 мільйонів гривень було перераховано фонду "Україна" клубом "Динамо" за рішенням наглядової ради, і це було «не одноосібне рішення, а колегіальне». Президент «Динамо» підкреслив, що зацікавленість міліції з цього питання була викликана тим, хто саме перераховував гроші.

Зі слів пана Суркіса стало відомо, що фонд «Україна» поверне (чи вже повернув) гроші футбольному клубу. Але зупиняти на цьому благодійну діяльність Суркіс не планує. Повернені гроші також будуть використані на благодійність. Раніше Ігор Суркіс заявляв про неприбутковість і навіть збитковість «Динамо».

Джерела[ред.]