Перейти до вмісту

ЄС може збільшити експортні квоти для метпідприємств України

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

24 березня 2005

Голова представництва Єврокомісії в Україні Ієн Боуг вважає, що експортні квоти для металургійних підприємств України будуть збільшені. Про це Боуг заявив 23 березня в Донецьку.

«Ми сподіваємося, що ми зможемо значно підвищити квоти, які були передбачені раніше», - сказав Боуг. При цьому він відзначив, що зараз тривають переговори щодо цього питання і «все залежить від того, як пройдуть переговори, який буде результат».

Боуг вважає, що результат буде позитивним. «Наміри наразі - значно збільшити ті квоти, що були передбачені раніше», - наголосив глава представництва. Він уточнив, що раніше «українською владою було встановлено дуже високі ставки експортного мита на металобрухт». «Якщо це мито, зрештою, буде скасовано, то це дуже вплине на розширення квоти», - вважає Боуг.

Він також відзначив, що «сьогодні в Європі існує величезна прихильність, величезна симпатія і навіть захват Україною». «Зараз в Україні з’явилася влада, що захоплена ідеями руху до Європи і проведення реформ. Я думаю, що з такою владою буде легше займатися бізнесом і співробітничати», - сказав Боуг.

Джерела[ред.]