Інкубатор:Еклюзив на сайті Гуртом - невидана збірка Євгена Яворського

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

На українському порталі Гуртом ексклюзивно (під час підготовки до видання другої збірки автором) викладається перша, невидана, збірка ще юнацьких творів поета-прозаїка-драматурга Євгена Яворського «Сонячна Селена». Якщо Вам до вподоби заїжджені ідеї, ординарний підхід чи відсутність форми, тоді радимо Вам не качати цю збірку. Але ж якщо Ви, все-таки, поціновувач якісної сучасної поезії і прози — не пошкодуєте, якщо прочитаєте «Селену». Більше віршів можна зустріти в офіційній групі ВКонтакте автора — тут. Спільнота тільки розвивається і їй потрібна твоя допомога.

«Для чого люди читають художню літературу? Відповідей багато: щоб відшукати те, що відчувають самі, але не можуть висловити, щоб набратися натхнення і гармонії, знайти спільників у думках та ідеях… З якою б метою Ви не відкривали цю збірку, переконана, знайдете навіть більше ніж шукаєте.»

А. Заяць, із передмови

«Я задоволена. Орієнтуючись на роки написання, можу сказати — дехто не доходить до таких думок і в набагато старшому віці. […] Ці тексти — вони правильні….саме це слово. Дають грунт для роздумів, ненав'язливо, але подають речі у ПРАВИЛЬНОМУ ракурсі, в такому, як має бути. І добре, що закінчуються саме добре.»

Оксана Т., поціновувач


Детальніше - на торент-толоці