Інкубатор:На Прикарпатті мільйонні статки задекларували троє громадян

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

12 березня 2015

З початку року троє прикарпатців задекларували минулорічні доходи на загальну суму майже 4 млн. гривень. Про це БРІЗу повідомили в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

За інформацією податківців, два мільйонери Івано-Франківщини задекларували дохід від спадщини та один - від надання майна в лізинг (оренду). До бюджету зазначені громадяни сплатять близько 230 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб.

Загалом з початку року більше 1,5 тисячі жителів прикарпатського краю подали декларації про доходи, отримані минулоріч, з них 1200 «обов’язкових» та 340 – на отримання податкової знижки. Відповідно до бюджету надійде майже 3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, а до повернення належить більше 400 тис. грн.

Найчастіше громадяни декларували доходи у вигляді спадщини, від здачі в найм нерухомого майна, від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна, та іноземні доходи.

Як відомо, з 1 січня 2015 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян. Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2014 році, подається до 1 травня 2015 року до податкової інспекції за місцем реєстрації платника (місцем проживання).

Вичерпна інформація з питань декларування доходів громадян розміщена на офіційному веб-порталі територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області в окремому розділі „Декларування доходів громадян - 2015”. Зокрема, нормативно-правові акти, якими регулюється порядок оподаткування доходів фізичних осіб, форма річної податкової декларації, зразок її заповнення, консультації, коментарі з питань декларування доходів та відеороз’яснення.