Інкубатор:На кого працюють і з чиєї руки годуються високопосадовці ДФС

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Громадо, живемо в часи “дерібану” і переділу бізнес впливів! Особливо це стосується зовнішньоекономічної діяльності: внутрішні ринки вже розграбовані, а от із зовнішніх можна черпати та черпати. Тому підприємцям, що залишились на плаву, наразі (як ніколи!) треба пильнувати з ким мати справу та домовлятись, щоб не тільки не «попасти» на гроші, а ще й зберегти свою незаплямовану репутацію і не опинитися в кайданах.

Якщо мова йде про зовнішньоекономічну діяльність, то автоматично піднімається тема тиску і зловживання службовим становищем на митницях. Митники в свою чергу піднімають питання неправомірності дій суб’єктів господарювання, що здійснюють експорт та уникають сплати податків з валютної виручки. Проте в цьому колі взаємних звинувачень є виключення, так звані “свої” недоторканні компанії, які працюють під прикриттям посадовців і високопосадовців СБУ та ДФС.

Відходячи від загального і розглядаючи приватні, іншими словами – конкретні випадки тиску на підприємців і конкретних осіб, складається враження, що злочинна справа Януковича живе і процвітає, а посадові особи, які робили успішну кар’єру за його часів, досі працюють у фіскальній службі та навіть отримують підвищення. І ці підвищення «кришує» ніхто інший, як діючий голова Верховної ради України – Володимир Гройсман – уродженець Вінниччини, для якого рідна Батьківщина була і залишається бізнес житницею. Організована ціла схема мільйонних статків, які заробляються на прибутковому і корумпованому експорті волоських горіхів. Головною особою схеми є нинішній очільник ГУ ДФС України у Вінницькій області, радник податкової та митної справи ІІ рангу Продан Мирослав Васильович, який завдяки своїй посаді, усуває експортерів і будує таке собі “ручне” і підконтрольне коло підприємств, що працює «на кишеню» пана Гройсмана і на власне благо. Для організації такої монополії та при такому «кришуванні» в темі не лише співробітники і високопосадовці ДФС, а й колеги з СБУ, які створюють обставини, щоб підприємство відмовилось від цього виду діяльності: застосовують кримінально-правові репресії силового характеру; вантажі викрадають; в “кращому” випадку вантажі арештовують - тут ще можна посудитись і, гляди, відсудиш свій товар. Виїхавши з митного посту чи пункту пропуску товар затримується співробітниками УСБУ та в невідомому напрямку вивозиться (для цього є також довірені і надійні люди - старший слідчий ДФС Мухін). Інша справа у тих підприємств, що знаходяться під захистом пана Продана (ТОВ «Хризантема», ТОВ «Атлантінвест», ТОВ «Лекотрейдер», ТОВ «Доміно-16» та ТОВ «Фармтрейдінвест» (остання діє по сьогоднішній день), в деяких випадках до вантажів підприємств навіть не проводяться митні формальності, транспортні засоби опломбовуються за межами митних постів та митниць.

Скарги постраждалих підприємців у різні державні органи такі як, ВРУ, ГПУ, СБУ, ДФСУ, КМУ залишаються поза увагою, хоча із високих трибун деякі колишні вінницькі можновладці волають про боротьбу із корупцією, і водночас на Вінниччині її покривають. Освоївши сучасні технології чорного піару, ці ж чиновники і високопосадовці, намагаються донести до суспільства про шахрайство підприємців, що ледь виживають у сучасних умовах створення бізнесу. Самі ж чиновники роз’їжджають на дорогих авто і відпочиваючи на дорогих курортах! Владу треба очистити від шахраїв і хабарників! До речі, про звільнення: нинішній очільник ГУ ДФС України у Вінницькій області, радник податкової та митної справи ІІ рангу Продан Мирослав Васильович протягом 2013 та 2014 років обіймав посаду заступника начальника ДПІ Солом’янського району м. Києва, отже підпадає під люстрацію. Законом про очищення влади, від 16.09.2014 № 1682-VII (ч.1 ст.1, п.6 ч.1 ст.2, п.8 ч.1 ст.3) регламентовано процедуру очищення влади від певної категорії чиновників, а саме: заборона на обіймання певної посади застосовується до осіб, які обіймали сукупно не менше одного року посаду (посади) у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року. Проте, Мирослав Продан не зміщений, а так і продовжує обкрадати громадян і бюджет країни.

Отже, якщо цих фіскалів і силовіків не звільнити з посад та не відправити в місця позбавлення волі, то бізнесу на Вінниччині можна згортати свою діяльність.