Інкубатор:Українські розробники змінюють світ і створюють електромобіль 2.0

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
     Наприкінці травня 2021 року пройшов фінальний раунд перемовин між групою українських розробників з Харкова та великим венчурним фондом з США стосовно фінансування технологічного стартапу, який безповоротно змінить світ електромобілів і вирішить три найважливіші проблеми сучасних електромобілів: відстань проїзду на одній зарядці, час заряду батареї електричних автомобілів та зменшення вартості електричних автомобілів.
     Технологія, яку пропонують харків’яни, стосується живлення електродвигунів транспорту, змінює будову електричної схеми автомобіля, зменшує споживання електрики, що вже зараз може в 4-5 разів збільшити пробіг електричних авто і щонайменше втричі зменшити час заряду батарей. При цьому технологія не використовує якихось нових елементів живлення, складних чи дорогих пристроїв, а навпаки, за рахунок оптимізації процесів може зменшити витрати на побудову авто, що має здешевити вартість електромобілів і зробити їх більш масовими.
     Запропонована технологія, на погляд американців, виявилась настільки значущою, впливовою та перспективною, що консультанти і ментори венчурного фонду одноголосно порадили розробникам вийти за межи лише електричної частини автомобіля, створити стартап і побудувати власний, більш досконалий електромобіль ніж ті, що пропонуються на ринку. Так ідея технічного удосконалення електричних авто за декілька раундів переговорів еволюціонувала у ідею створення електромобіля 2.0.
     Цілі розробників амбітні – створити у 2021-2022 роках діючий прототип, який представити у 2023 році на Женевському, Франкфуртському чи Паризькому автосалонах. Тому вже в травні українські розробники запропонували долучитися до проекту декільком дизайнерам відомих світових автомобільних брендів, іменитим дизайнерським автомобільним студіям з Британії, Німеччини, Італії та США. Перемовини по цьому питанню поки що тривають. 
     Крім того, команда розробників ще на етапі створення прототипу хоче надати можливість всім бажаючим долучитися до раннього фінансування проекту, що в найближчому майбутньому може принести мільйонні прибутки таким міноритарним інвесторам. Задля цього в 3-4 кварталі 2021 року розробники планують випустити власний токен (криптовалюту), за який можна буде придбати долю в стартапі, акції майбутньої компанії або зробити внесок за попереднє замовлення електромобіля 2.0.