Перейти до вмісту

Абітурієнти обурені складністю ЗНО з іноземних мов

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

12 червня 2010

7 квітня 2010 року в Україні відбулося Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з іноземних мов: англійської, німецької, французької та іспанської. Абітурієнти, що складали тести, обурені його складністю і вважають, що тестові зошити не відповідають програмі середньої школи. Зі скарг самих абітурієнтів випливає, що відповісти правильно хоча б на половину питань було непросто, особливо з лексичних вправ. Такі самі претензії лунали також по відношенню до тестів з інших іноземних мов.

Водночас, Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) оприлюднив на своєму сайті таблицю відповідності тестових завдань чинним програмам ЗНО. Директор УЦОЯО І. Лікарчук дав зрозуміти, що нічого не знає про обурення серед абітурієнтів, і запевняє, що тести такої самої складності, як у попередні роки. Крім того, завдання з кожної мови пройшли експертну перевірку та отримали схвалення.

Тим часом невдоволені вступники консолідуються, вирішили направити листа міністру освіти Дмитру Табачнику і також створюють в соціальній мережі «В Контакті» протестну групу, яка наразі налічує близько 8 тисяч осіб.

Джерела

[ред.]
Wikipedia
Wikipedia
У Вікіпедії є окрема стаття на цю тематику: