Відповідь опозиції — Вадим Колесніченко прийшов у Раду у фофудді

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

1 квітня 2013

У відповідь на дії опозиції, яка 19 лютого прийшла на засідання парламенту у вишиванках[1] депутати від Партії регіонів Вадим Колесніченко та Сергій Ківалов прийшли на засідання Верховної Ради, що відбулось 1 квітня, у фофудіях.

В ексклюзивному інтерв'ю власному кореспонденту Вікіновин Вадим Колесніченко заявив, що таким чином він хоче нагадати світовій громадськості про загрозу фашизму з боку так званої «опозиції», яка прийшла у парламент у погромницькому одязі:

« Необхідно, щоб вони усвідомили те, що в Україні не просто росте фашистська загроза, у нас фашизм уже фактично гордо піднімає голову, підтвердження чому – відверто ксенофобські законопроекти представників опозиції »

Вадим Колесніченко та Сергій Ківалов за популярізацію російської національної культури та російського національного одягу за кордоном були нагороджені Президентом Російської федерації Володимиром Путіним Медаллю Пушкіна та іменними фофудіями, вишитими найкращими майстрами федерації.

Фофудія або фофуддя — коштовна тканина, з якої виготовлявся імператорський одяг. За літописами, цар Леон у 912 р. надарував Олегових послів «златом и паволоками. и фофоудьами», давши їм відрізи цих тканин. Окрім того, фофудія означала одяг, відповідний єврейському ефоду, одягу першосвященника. За словами Михайла Максимовича, вже в XII ст. в Україні замість фофудії стали використовувати оксамити. В Московії фофуддя вважалась святою і в сучасних умовах вживається як символ протесту пригніченого православного росіянина, і як своєрідний заклик іншим напівзамордованим католиками та філаретовцями росіянам боротися та терпеливо очікувати неминучого возз'єднання з істинно православною Росією.

Особливої популярності фофуддя набула після заклику російського православного патріота з благанням про захист його прав до лідера українських комуністів Петра Симоненка під час інтернет чату:

« Здрастуйте, я з Херсонської області, росіянин за національністю. Моїй дочці в школі заборонили носити такий атрибут російської культури, як фофудія. Це аргументували тим, що державна мова - українська. Хочу запитати, Петре Миколайовичу: ДОКОЛЄ? »

[2]

Петро Симоненко обіцяв розібратись у ситуації та, на жаль, не стримав обіцянки. Проте, його справу продовжили молодші товариші Сергій Ківалов та Вадим Колесніченко.

Коментуючи цей демарш депутатів від провладної фракції ряд оглядачів звертають увагу на деякі важливі деталі акції [3]:

« Фофудія - це одяг князів та імператорів, а не простого народу. Прості люди в Росії носили (іноді і зараз носять) косоворотки. Чи Коліснеченко з Ківаловим цими фофудіями хотіли показати своїм виборцям, ким вони себе вважають стосовно них? »

Примітки[ред.]