Віктор Ющенко виступив з промовою у Верховній Раді

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

20 вересня 2005

Перед розглядом кандидатури Юрія Івановича Єханурова на посаду Прем’єр-міністр, слово взяв Президент України Віктор Андрійович Ющенко.

Він запропонував свій план виходу з кризової ситуації, яка склалася в Україні.

«

1. Затвердити те подання, яке я сьогодні офіційно представляю Вам, подання на призначення Юрія Єханурова. Уряд, який формується, буде не політизованим, прагматичним.
2. Стабілізація, економіки, торгівлі, інвестиційного клімату.

3. Адміністративний ресурс на виборах у парламент 2006 року працювати не буде. Жоден канал державних фінансів (кошти НАК «НафтоГаз», МінТрансу, кошти зв’язку), жодні державні гроші на виборах 2006 року працювати не буде. Вибори будуть чесними, прозорими та публічними».

Віктор Ющенко зазначив, що він, як Президент України, зробить все для стабілізації ситуації у державі. За його словами, в цій ситуації, парламент може стати на його бік, а може стати на бік протистояння.

Також Президент України наголосив на наступних позиціях:

«

Політичних переслідувань, репресій не буде.
- Механізм формування уряду є відкритим. Шляхом проведення взаємних політичних консультацій. В принципах формування уряду не буде осіб, які пов’язані з бізнесом, які себе дискредитували.

- Політична реформа. Я не буду творити дії деструктивного характеру. Те, що підтверджено на папері, я буду стороною, яка виконує це».


Авторський репортаж
Це власний репортаж нашого репортера. Дивіться сторінку обговорення для детальної інформації.