Перейти до вмісту

Вікіновини:Додати новину/Архів-02

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Представники ХДМУ взяли участь у з’їзді молоді у рамках Генеральної Асамблеї Панєвропейського Союзу

[ред.]

9 грудня у Європейському Парламенті у Страсбурзі відбулась Генеральна Асамблея Панєвропейського Союзу. Згідно із статутом цієї загальноєвропейської організації Генеральна Асамблея проводиться кожні два роки за участю делегатів всіх представництв Панєвропейського Союзу у країнах Європи. У рамках цієї події пройшов з’їзд представників молодіжного крила Панєвропи, що також включав делегатів із більшості Європейських країн. Будучи партнером цієї організації, ХДМУ делегувало на молодіжний з’їзд двох своїх представників. Таким чином Україна була представлена на заході активістками Луганського осередку ХДМУ - Налаією Недопьокіною та Харківського осередку ХДМУ - Анастасією Бугою.

Головною метою з’їзду був конструктивний діалог молодих представників Панєвропи з їх дорослими колегами із групи депутатів Європарламенту, що представляють інтереси цієї організації на загальноєвропейському рівні. В рамках зустрічі було обговорено ряд важливих питань щодо подальшого розвитку Панєвропейського Союзу, ролі молодіжного сектору в діяльності організації та шляхів консолідації зусиль на важливих проблемах Європи.

Під час Генеральної Асамблеї було прийнято декілька резолюцій. Зокрема резолюція з візових питань, що вимагає визнати принцип свободи пересування європейців по території Європи, усунути всі бюрократичні та інші перепони, особливо візові обмеження пересування територією Європи для громадян Європейських країн, просити членів робочої групи Панєвропи у Європарламенті сконцентрувати зусилля на впровадження рішень по відміні візових бар’єрів для європейців в Європі. Також, резолюція по Косово, що підтверджує право націй на самовизначення як основний принцип Європейської консолідації, визнає право Косово на існування як окремої держави та закликає Європейський Союз наполягати на визнанні незалежності Косово у 2007 році.

Результати роботи Генеральної Асамблеї та з’їзду молоді Панєвропейського Союзу ляжуть в основу діяльності Панєвропи на найближчі два роки. Поглиблюючи двостороннє співробітництво ХДМУ буде продовжувати активно долучатись до заходів Панєвропейського Союзу виводячи співпрацю на якісно новий рівень.


Довідково:

Панєвропейський Союз (PanEuropean Union) - це рух, який виходить далеко за межі національних кордонів і є поза політичним.

Ціль Панєвропейський Союзу (PanEuropean Union) - об’єднати всіх європейців в сильній Європі, яка спроможна ефективно просувати свої інтереси та ідеали в світі.

Панєвропейський Союз (PanEuropean Union) заявляє, що він є прихильником Європейського патріотизму, торжества національних ідентичностей всіх Європейців. Беручи до уваги взаємозалежність і загальносвітові виклики лише сильна Європа, яка є політично об’єднаною, може гарантувати майбутнє для її народів і етнічних спільнот.

На конференції в Австрії ХДМУ презентувало представникам Панєвропейського Союзу план поширення ідей Об'єднаної Європи в Україні. Інтер

[ред.]

Вже більш як рік участь представників ХДМУ на молодіжних міжнародних заходах Панєвропейського Союзу стала традиційною. Щорічна конференція ПанАльп, що вже четвертий рік поспіль проходить у самому серці Австрійських Альп місті Інсбрук, не стала винятком. З 4 по 7 січня делегати із 20 країн світу обговорювали проблеми Європейської політики, шукаючи оптимальні алгоритми їх вирішення. З особливою місією на захід приїхала делегація з України, представлена трьома членами ХДМУ. Голова ХДМУ - Василь Гацько, Керівник Секретаріату ХДМУ - Марина Гацько та Міжнародний Секретар організації - Анатолій Король не тільки взяли активну участь у роботі конференції, що охоплювала питання незалежності Косово, стосунків США та ЄС, системи колективної безпеки каїн ЄС, візових обмежень для європейців та енергетичної безпеки Європи, а й виступили з конкретними пропозиціями до представників керівних органів Панєвропейського Союзу по поширенню діяльності цієї впливової загальноєвропейської організації на територію України. За інформацією про перебіг та результати конференції ми звернулись до Міжнародного Секретаря ХДМУ Анатолія Короля:

- Анатолій для початку розкажіть будь-ласка, що представляє собою Панєвропейський Союз і яке відношення до нього має ХДМУ?

Панєвропейський Союз - це рух, що бере свій початок з 20х років минулого сторіччя і об’єднує представників різних європейських країн під спільною ідеєю єдиної і сильної Європи. Формально це загальноєвропейська громадська організація, що має представництва у більшості країн Європи та наднаціональні керівні органи, що обираються кожні два роки. Панєвропейський союз позиціонує себе як поза політичний рух тобто безпосередньо не висуває своїх представників до національних та Європейського парламентів і разом з тим засновується на християнсько-демократичній та консервативній ідеології, маючи своїх прихильників та лобістів у законодавчих та виконавчих органах країн Європи всіх рівнів в тому числі загальноєвропейському.

Очевидно, що ХДМУ та Панєвропейський Союз стоять на близьких ідеологічних засадах. Це і стало підставою до початку співпраці, у якій, безперечно, зацікавлені обидві сторони. Наші представники взяли активну участь у ряді заходів Панєвропейського Союзу, включаючи Генеральну асамблею (конгрес) організації, що проходив у грудні 2006 року у Страсбурзі.

- Які завдання ставила перед собою українська делегація, відправляючись на ПанАльп07, та чи вдалось їх реалізувати?

Перш за все ми завжди орієнтуємось на активну участь у всіх робочих групах, що передбачені програмою заходу. Ця конференція не стала винятком. На мою думку делегати від України позитивно відзначились як під час планерного засідання, піднімаючі гострі, але актуальні питання так і під час роботи в групах, вносячи раціональні та свіжі пропозиції по подоланню візових перешкод в пересуванні європейців, пошуку найкращих шляхів поширення ідей Панєвропейського союзу у країнах східної Європи, проведенню внутрішніх реформ молодіжного крила організації для підвищення ефективності її діяльності. Але головним меседжем, з яким ми приїхали на конференцію були конкретні пропозиції, фактично план дій по формальному закріпленню та змістовній діяльності представництва Панєвропейського Союзу в Україні.

Поза програмою конференції ми провели робочу зустріч із Генеральним Секретарем Панєвропейського Союзу - паном Жераром Букановським та, під координацією члена загальноєвропейського правління Панєвропейського Союзу, генерального секретаря Панєвропи Австрії Рейнхарда Клоуцика, зробили публічну презентацію наших ідей під час планерного засідання. В обох випадках наші пропозиції та ініціативи зустріли з повним розумінням та підтримкою. Тому є всі підстави дати високу оцінку результатам участі делегації ХДМУ на цій конференції.

- Яким, в такому випадку, ви бачите подальший розвиток ініціатив, які започаткувала українська делегація в Інсбруку?

Думаю не варто зараз зводити уявлення про співпрацю ХДМУ та Панєвропейського Союзу лише до напрямку закріплення позицій Панєвропи в Україні, ініціативу якого, як ви вірно зазначили, ми започаткували. Ми спільно працюємо по цілому ряду напрямків, що стосуються, як я уже згадував, і візових проблем, і інтеграційних процесів в Європі, і обміну студентів і так далі. Ця робота вестиметься не залежно від формату нашої співпраці. Решта це складний процес, який вимагає дотримання чисельних формальностей та залежить від значної кількості факторів. Ми, так би мовити, запустили механізм і будемо планомірно його розкручувати. Про конкретні результати думаю можна буде говорити у квітні-травні поточного року. Одне я можу сказати напевне, що в Панєвропейського Союзу є свідоме і сильне прагнення до розвитку та підсилення своїх позицій і в цьому його абсолютна відповідність з процесами, що відбуваються в ХДМУ. Крокуючи в одному напрямку, нарощуючи темп ми приречені на взаємодію та взаємну підтримку. Решта залежить від нас самих.»


Довідково:

Панєвропейський Союз (PanEuropean Union) - це рух, який виходить далеко за межі національних кордонів і є поза політичним.

Ціль Панєвропейський Союзу (PanEuropean Union) - об’єднати всіх європейців в сильній Європі, яка спроможна ефективно просувати свої інтереси та ідеали в світі.

Панєвропейський Союз (PanEuropean Union) заявляє, що він є прихильником Європейського патріотизму, торжества національних ідентичностей всіх Європейців. Беручи до уваги взаємозалежність і загальносвітові виклики лише сильна Європа, яка є політично об’єднаною, може гарантувати майбутнє для її народів і етнічних спільнот.

Українська КОЛЯДА в Одесі!!!

[ред.]

Ідея провести в Одесі справжнє колядування народилася в одеському осередку ХДМУ на самому початку нашої діяльності – ще в листопаді. Ми сиділи в Просвіті. Це шикарне приміщення з’явилося в розпорядженні осередку завдяки Юрію Демедюку, який одночасно є членом Правління осередку та Головою „Молодої Просвіти” в Одесі. Такою розторопністю Юрко завдячує 25 відсоткам „таки да, одесской крови”. Співпраця наших організацій патріотичного спрямування з легкої руки Коваль Галини отримала назву САЛО (спілка активних людей Одеси). Ми вже декілька годин спілкувалися про статут, про установчі збори, про напрямки діяльності організації і від формулювань про християнську етику, статутні фонди та складності процедури реєстрації більшість членів осередку почала засинати. Тоді хтось запропонував провести на Різдво колядування. Далі – цікавіше. На гроші, що зберемо під час колядування запропонували провести свято в дитячому притулку. Ідея всім сподобалась, тим паче, що вона відповідала трьом напрямкам діяльності осередку: відродження національних традицій, благодійна діяльність, та, звичайно ж, організація дозвілля членів осередку.

На наступному засіданні на світ Божий почали з’являться колядники всіх кольорів та форматів, диски з колядками, розповіді про те, хто, де і як колядував. Більшість такого досвіду самі не мали, а ті, хто колись колядував, робили це або в тому віці, коли пішки під стіл ходили, або відвідували задля цього славетний Львів. З того ж Львову і більшість літератури про колядування. (Ще раз дякуємо організаторам акції „Різдво-Разом”). Результат спілкування всіх здивував: пригадавши все, що знали з цього приводу, обдзвонивши друзів з тієї частини України, яка ще не забула свої традиції, перечитавши брошури та ліфлети і, навіть, прослухавши диски відповідь на питання, коли ж таки колядують в Україні, ми не знайшли. Різними людьми з різних частин України були висунуті наступні варіанти: шостого ввечері, сьомого ввечері, сьомого після вранішньої служби, тринадцятого ввечері, чотирнадцятого зранку, з сьомого по чотирнадцяте, а найбільші оптимісти запропонували варіант з шостого по дев’ятнадцяте, тобто з Різдва по Водохреща. Проходило це досить весело: перші кажуть, що колядують шостого ввечері, друзі з Волині з піною у рота доводять, що в цей вечір всі щедрують, оскільки він є щедрим. Інші кажуть, що шостого взагалі ніхто нічого не робить, крім того, що постяться і моляться цілий день, а після першої зірки з’їдають 12 пісних страв. Треті кажуть, що поїдають до першої зірки 12 скоромних блюд, а після зірки без скромності з’їдають все, що господині готували два дні (серед іншого таку традиційну для українського столу страву, як салат з поконвічних мешканців українських степів крабів :). На цьому функціональна частина бесіди закінчилася, оскільки жінки почали сперечатись про те, на скільки традиційно додавати в цей салат рис, скільки його треба і що з того виходить. Після того, як кожен (у нас в осередку неконтрольована демократія) висловився про концентрацію рису, діаметр крабових паличок, та колір курок, що несуть яйця для салату, всі розійшлися, визнавши, що з традиціями все дуже запущено і пообіцявши, що в наступний четвер підготують, як мінімум, кандидатську дисертацію на тему українських колядок.

Результат наших спільних потуг наступний. В культурі українських колядок все дуже заплутано. А саме:

Раніше Новий Рік святкували 21 березня. Тому і присутні в колядках такі весняні персонажі, як ластівонька, що прилетіла, сивая зозуленька та інші. Він символізував перехід від жіночої до чоловічої половини року. Після цього дня починали працювати на землі. (Сію, вію, посіваю, з Новим Роком поздоровляю). В цей день закінчувалося річне коло, звідки і назва колядки (одна з версій). Але за Петра Першого Новий Рік було перенесено на перше січня. Згодом ми змінили календар і Новий Рік посунувся на 14 днів вперед. Християнській церкві українські язичницькі звичаї не подобалися, і з ними запекло боролися. Але люди в Україні на рідкість вперті і відмовлятися від них не збиралися. Служителі церкви вирішили, що якщо якийсь процес неможливо подолати, то його треба очолити і додали до язичницьких колядок християнських мотивів, підтягнувши їх до Різдва (раніше свято Корочуна, на яке віддавали шану богу сонця та душам пращурів). Тому, ми маємо такі дивовижні, багаті на традиції Різдвяні свята, з яких, як шило з мішка, виглядають наші язичницькі корені. Завершити перелік подій, що впливали на розвиток колядування в Україні потрібно тим, що в Україні 70 років панувала радянська влада, яка зробила все для того, щоб колядки зникли зовсім. Тому що і Дажбог і Христос і Різдвяні свята навряд чи допомагають колгоспникам вкалувати для приходу світлого майбутнього.

Тому, на даний момент, маємо те, що маємо: в кожному селі, не те що в області, чи регіоні різдв’яні традиції різняться дуже сильно. А в містах колядки взагалі дивним чином еволюціонували до фрази: „Дайте дядьку п’ятака!”. Тому відроджувати культуру колядування в Україні потрібно з самого початку. Чим ми і зайнялись! Спершу ми визначилися, як все має відбуватися насправді. Отже: в перший день Різдва вся молодь ввечері збиралася разом біля церкви, чи біля школи і йшла колядувати по селу, не минаючи жодної хати, навіть тієї, де ніхто не мешкає. Вони колядували весь вечір та ніч окремо господарю, господині, та їх діточкам. Часу це займало багато, тому колядували поки не пройдуть усе село, зазвичай 2-3 дні, а інколи і більше. Дозволялося колядувати аж до Водохреща (19 січня). Серед колядників обирали Березу – хлопця, який керував процесом, Скарбничого, який носив скриню для грошей. До речі, гроші завжди йшла на якусь суспільну потребу – чи на церкву, чи на школу, але ніколи не йшли колядникам в кишеню. Також, обирали Хлібоношу з декількома помічниками, які носили калачі та книші, та Латконошу, який носив латки: ковбасу та сало. По закінченню колядування молодь збиралася в одній з хат „пропивати коляду” або інакше кажучи „справляти латки”.

Ми вирішили провести колядування 7 січня ввечері. Далі домовилися про костюми – завдяки зв’язкам Просвіти нам вдалося дістати 13 костюмів, перлиною яких були вісім українських національних. Власноруч виготовили зірку (в якої на відміну від іудейської має бути не менше ніж вісім променів, тому, що це стилізоване сонце). І почали вивчати коляди. Але крім дисків та текстів потрібно мати ще й голоси, яких, як виявилося, в нас не було. Тому від такої перлини українського колядування як „Нова радість стала” нам довелося відмовитись. Те мичання, яке виходило замість переливів та перекатів надовго відбило б у господарів бажання пускати до себе колядників. Але через три репетиції ми вже непогано співали „Добрий вечір тобі” та „Ой сивая та і зозуленька”. Коли ж ми додали до виступу декілька Різдв’яних віршів, то вийшло, як для Одеси, просто неперевершено.

Отже..., нас було тринадцять. Коли ми вийшли в нашому вбранні з штабу в центрі Одеси, з зіркою, з магнітофоном, завернутим в вишиту сорочку, який на всю силу співав українські колядки в виконанні хору за підтримки камерного оркестру, то у свої мішки ми могли починати збирати щелепи перехожих, які такого мабуть в своєму житті ще не бачили. Ще до того, як ми дісталися місця, де збиралися колядувати ми вже мали в мішках калач та якісь гроші. Місце для колядування ми обрали одіозне – так зване „Царське Село” – район, в якому знаходяться приватні будинки не самих бідних мешканців Одеси. Сюди приїхали тому, що майже на кожному будинку висіло різдвяне кільце з смереки, або іграшковий дід Мороз природного розміру залазив до вікна по мотузці – видно, що люди до свята готувались і на колядників, мабуть що, чекали. Але нас чекали дві неприємні новини: по-перше більшість будинків стояли пусті – їх господарі, мабуть що, відпочивали в Карпатах, чи на інших курортах. А тих, хто залишився, вже добряче задовбали колядники з репертуаром: „Дайте дядю п’ятака”, про що свідчили їх пороги, густо засипані рисом та іншими крупами (до речі посипають на Новий Рік, 14 січня, зранку). Багато хто підходив до дверей, щоб дати нам гроші і ми від них відстали, і лише побачивши які ми нарядні запрошували у двір, чи до оселі, кликали родичів і виносили маленьких діток подивитися, що таке справжнє колядування. Тож по закінченню колядування всі залишилися дуже задоволеними. Своєю гордістю ми вважаємо трьох жінок, яких довели до сліз – „отака добра справа”. І, не зважаючи на те, що це був наш дебют, що колядували ми від сили години три, - по поверненню ми мали два мішки „латок”, які складалися здебільшого з цукерок, печива, фруктів та таких потрібних, для зголоднілих організмів речей, як закрутки, домашнє вино та калачі. А мішок для грошей („скарбниця”, яку неможна відкривати до закінчення колядування) приємно здивував нас сумою в 725 гривень, що дозволить з нашим людським ресурсом провести гарне свято в дитячому притулку. Але це вже буде інша стаття...


P.S. Ми готуємося до щедрування в день Маланки (13 січня), а Ви?



Для зйомок "Тараса Бульби" на Запоріжжі відбудовано зимівники

[ред.]

{{дата|30 січня 2007}} Категорія:КультураКатегорія:Запоріжжя З 1 лютого цього року на острові Хортиця (Запоріжжя) телеканал «Россия» та дистриб'юторська компанія «Централ Партнершип» розпочнуть зйомки фільму за мотивами «Тараса Бульби» Миколи Гоголя. Знімальна група разом із режиссером фильму Володимиром Бортко, українськими та російськими кіноакторами прибуде на батьківщину запорізького козацтва 31 січня. Щоправда, на Запоріжжі зніматимуть тільки частину фільму, зокрема панораму Січі з плотини Дніпрогесу, переправу пораненого Тараса Бульби на Хортицю та його прибуття на Січ. Аби все відповідало історичній та художній правді, декоратори за півтора місяці створили на Хортиці ціле передмістя Запорізької Січі (саму Січ з 2005 року відбудовують в якості музею під відкритим небом). Воно стане головним фоном «запорізьких» сцен. Крім того, спеціально для зйомок переправи на запорізьких землях було збудовано дві козацькі чайки.

Джерела

[ред.]

Новий етап діяльності Центру Європейської Інформації в Луцьку

[ред.]

Центр Європейської Інформації в місті Луцьку, створений за ініціативи Центру громадських молодіжних організацій Волині «Наша справа», 6 лютого презентував програму своєї діяльності на 2007 рік. Були підведені підсумки роботи за минулий рік та представлені нові напрямки діяльності. Зокрема, передбачається проведення відкритих Європейських студій, різноманітних тренінгів, методичних зустрічей. В презентації взяли участь заступник Луцького міського голови, керуючий справами Владислав Стемковський, начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради Аліна Шпак, директор Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олени Пчілки Людмила Стасюк, директор Центру європейської інформації Ліна Басюк, гості та відвідувачі ЦЄІ. Владислав Стемковський зробив невеликий екскурс в історію створення Центру. Він відзначив, що ЦЄІ був відкритий в Луцьку у 2002 році і став першим в Україні. З 2005 року Центр Європейської Інформації функціонує при науковій бібліотеці міста Луцька за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Нині ж подібні Центри уже діють в більшості містах Україні. Ліна Басюк, керівник ЦЄІ, підвела підсумки діяльності Центру за минулий рік і озвучила плани на наступний рік. ЦЄІ у 2007 році запровадить щотижневі Європейські студії «Право Європейського Союзу» відкриті для широкого кола громадськості. Буде продовжено методичні зустрічі представників Шкільних Європейських Клубів, під час яких школярі дізнаються про засади функціонування Європейського Союзу. Центр Європейської Інформації активно готується до відзначення Дня Європи в місті. В травні відбудеться уже традиційний загальноміський конкурс «Європейська Олімпіада», який ЦЄІ успішно проводить вже третій рік поспіль. Особливу увагу Центр приділяє співпраці з освітніми навчальними закладами. Учні шкіл та члени Шкільних Європейських Клубів спільно з ЦЄІ готують проведення рольових імітаційних ігор інституцій Європейського Союзу: „Європейська Комісія”, „Рада ЄС”, „Парламент ЄС”. Ще одним з напрямків роботи буде видання щомісячної газети «Знай про Європу більше». На сьогодні розповсюджується лише електронний варіант видання – „Європейський бюлетень «Знай про Європу більше», можливість читати який мають громадські організації, засоби масової інформації, навчальні заклади та органи влади Волині та України вцілому. Людмила Стасюк, директор бібліотеки, висловила своє щире задоволення від того, що ЦЄІ функціонує саме при бібліотеці імені Олени Пчілки. Вона зазначила, що планується проведення спільних заходів спрямованих на популяризацію життя і діяльності видатних діячів історії, культури країн-членів ЄС, висвітлення визначних подій, що відбувалися в цих країнах

Аліна Шпак, начальник управління міжнародного співробітництва Луцької міської ради, відзначила, що саме ентузіазм молодих людей і молодіжних організацій має визначальну роль та вплив на формування зовнішньої політики держави. „І це добре, що у нас є ініціативна молодь, яка рухається в напрямку Європейського Союзу”.

Центр Європейської інформації запрошує усіх бажаючих відвідати Центр та записатись на «Європейські Студії» за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 11, телефон гарячої лінії: т. 72-46-67.

Китайська влада, як і раніше, вбиває послідовників Фалуньгун заради продажу їхніх органів

[ред.]

Сінді Чань. Велика Епоха, Оттава, Канада

«Ми впевнені, що видаляння органів у послідовників Фалуньгун без їхньої згоди, відбувалося і далі відбувається до цього дня у великих масштабах», - зробили висновок автори канадського Звіту про перевірку тверджень про видаляння органів у послідовників Фалуньгун у Китаї, який шокує, на презентації його оновленої версії 31 січня в Оттаві.

Після публікації початкової редакції Звіту 6 липня 2006 року його автори Девід Мейтас, міжнародний адвокат і правозахисник, і Девід Кілгур, у минулому держсекретар Канади з питань Азіатсько-тихоокеанського регіону, відвідали більше 30 країн для проведення подальших досліджень і ознайомлення громадськості з результатами Звіту.

За словами Д. Мейтаса, вони отримали безліч відгуків, зазнали деякої критики і виявили безліч нових доказів із часу публікації їхнього Звіту. Під час прес-конференції на Парламентському пагорбі він також додав, що вони контактували з багатьма свідками. Нова доповідь, що отримала назву «Кривавий урожай» становить ще серйозніший матеріал для роздумів.

Д. Мейтас заявив, що мета нового Звіту - відповісти на критику, направлену проти початкової редакції, і представити нову інформацію. «Він також має більш аналітичну структуру для проведення подальшої дискусії», - сказав він.

«Ще важливішою, - додав Д. Мейтас, - є робота із запобігання видалянню органів шляхом уведення заходів, які запобігатимуть такій практиці. На жаль, зараз як у самому Китаї, так і в решті світу, таких заходів не існує». Він каже, що 65-сторінковий Звіт довший за попередній на 20 сторінок і має 33 розділи, 16 з яких - нові.

Новий Звіт проливає світло на фінансування охорони здоров'я та армії у Китаї. «Обидві ці галузі використовують кошти, отримані від нелегальної пересадки органів, щоб латати дірки у бюджеті», - мовиться у Звіті.

Звіт також піднімає питання фінансування іноземними державами поїздки своїх громадян для трансплантації до Китаю. Він включає інтерв'ю з людьми з різних країн, яким була зроблена пересадка органів у Китаї, і піднімає питання про поводження з в'язнями, яких засудили до страти.

Включені також деталі нових таємних дзвінків у госпіталі, під час яких лікарняний персонал сам себе викриває. Указується на велику кількість арештованих послідовників Фалуньгун, які під час затримання відмовилися назвати своє ім'я, а потім просто зникли.

У Звіті наводиться інформація про 41 500 операцій трансплантації органів у період з 2000 до 2005 роки, проведених за невідомих джерел органів. Цей період зіставимо з 6-річним періодом переслідувань Фалуньгун, які почалися в 1999 році. У вищезазначених операціях використовувалися органи, які поступили не від офіційно засуджених і страчених ув'язнених, в яких уже зафіксований факт смерті мозку, і не від донорів-членів сімей хворих.

Трансплантологічний туризм

«Послідовники Фалуньгун, яких просто вбивають, а потім продають їхні органи багатим покупцям - ось люди, яких ми намагаємося захистити», - сказав Д.Кілгур.

Автори Звіту пропонують вжити низку заходів, щоб переконати іноземців, які складають значну частину потенційних покупців органів у Китаї, не шукати відповідні органи в Китаї.

Іноземні держави повинні ввести юридичні закони для покарання громадян, що отримали органи, які не були добровільно пожертвувані, - каже Д. Мейтас. Крім того, доти, доки Китай не припинить практику видаляння органів у в'язнів, за його словами, «контакти з професійними китайськими хірургами-трансплантологами через навчання, конференцій і дослідження мають бути припинені».

Авторами доповіді також запропонований ряд інших рекомендацій: лікарі повинні перешкоджати своїм пацієнтам здійснювати пересадку органів у Китаї; фармацевтичним компаніям слід припинити постачати до Китаю медикаменти, які використовують у трансплантології; іноземні держави також повинні заборонити експорт таких препаратів до Китаю.

Д. Мейтас каже, що громадянам, які зробили пересадку органів за кордоном, не має надаватися безкоштовне післяопераційне лікування. «Платники податків не повинні оплачувати таке лікування», - каже він.

Звіт робить крок далі і рекомендує заборонити в'їзд до своїх країн китайським лікарям або будь-яким особам, причетним до практики видаляння органів.

Канадські зв'язки

Під час прес-конференції Д.Кілгур і Д.Мейтас навели як приклад Канаду для застосування на практиці цих рекомендацій.

«Поза сумнівом, що серед відвідувачів Китаю, які їдуть для трансплантації органів, є і канадці», - було офіційно заявлено в прес-релізі. Д. Кілгур назвав це «трансплантологічним туризмом». Він сказав, що разом із Д. Мейтасом недавно вони отримали підтвердження з госпіталів Торонто, Ванкувера та Калгарі, що канадці їздять до Китаю для проведення операцій трансплантації.

Мейтас підкреслив, що Канада повинна забезпечити рекомендаціями перед поїздкою кожного, хто вирушає до Китаю, попереджаючи, що ті органи, які вони сподіваються отримати від страченого вбивці, найвірогідніше будуть органами людей, «які не зробили нічого поганого». Туристів також потрібно попереджати, що в Китаї джерелом органів є практично виключно «в'язні, що не дали згоду бути донорами, незалежно від того, чи є вони смертниками або послідовниками Фалуньгун».

«Згідно з деякими джерелами, більше 100 канадців їздили до Китаю для пересадки органів. Тривожить те, що в Канаді спостерігається тенденція до зростання кількості таких поїздок, тоді як в Австралії та інших країнах їхня кількість, навпаки, знижується, частково завдяки розголосу Звіту про перевірку тверджень про видаляння органів», - повідомляє Д. Мейтас. Він закликав канадський уряд зібрати належну статистику, що стосується цієї проблеми.

Д.Мейтас і Д.Кілгур також попросили Раду Канади з донорства і трансплантології інформувати їх про кількість поїздок канадців до Китаю для пересадки органів. Минулого тижня вони дізналися, що в деяких провінціях від пацієнтів, що потребують післяопераційного догляду, вимагають указати, де вони зробили операцію. Вони переконують канадський уряд і лікарів докласти максимум зусиль для роз'яснення людям ситуації з незаконним видалянням органів у Китаї.

Розповідають свідки

Ван Сяохуа, колишній інженер із провінції Юньнань, виступив на прес-конференції як свідок, розповівши про те, що у послідовників Фалуньгун у китайських центрах ув'язнення регулярно проводиться аналіз крові.

Він був поміщений у трудовий табір Китаю на два роки. У січні 2002 року кожен послідовник Фалуньгун проходив обстеження, включаючи аналіз крові, перевірку стану печінки й нирок.

«Це, безумовно, робилося не через турботу про їхнє здоров'я, тому що з ними погано зверталися й піддавали тортурам», - каже він. Такі перевірки не проводили стосовно інших в'язнів. «Ніхто не розумів, навіщо це робилося, - додав він, - поти, поки не стало відомо про видаляння органів. Лише після цього ми здогадалися, для чого були потрібні ці перевірки».

Олімпійські ігри як важіль

Олімпійські ігри повинні використовуватися «як важіль для тиску (на китайську владу) для припинення такої жахливої практики», - сказав Д. Кілгур в інтерв'ю «Великій Епосі».

«Причина того, що відбувається, у тому, що перед нами тоталітарний уряд, що поєднує в собі ознаки того, що я називаю «диким капіталізмом», де для досягнення мети гарні всі способи. Тому людям не треба дивуватися, дізнавшись про існування в Китаї неймовірної практики видаляння органів у живих людей», - вважає він.

Д. Кілгур переконаний, що Міжнародний олімпійський комітет повинен пред'явити Китаю «кілька дуже жорстких вимог», почавши з вимоги негайно припинити практику видаляння органів. Він додав, що «якщо це не припиниться, у 2008 році до Пекіна приїдуть тисячі й тисячі людей із значками «Припиніть переслідування Фалуньгун» або «Припиніть видаляти органи».

«Їхня репутація буде повністю зганьблена» - додав він.

Джерело: Велика Епоха [1]

Івано-Франківська міліція в небезпеці!

[ред.]

Щодо призначення тимчасово виконуючим обов’язки УМВС в Івано-Франківській області Полковника Струка І.В.

Струк І.В. більше шести років обіймав посаду заступника начальника – начальника слідчої частини СУ УМВС України в

Івано-Франківській області. За час роботи у УМВС особливими професійними та керівними здатностями не вирізнявся. Зате здобув репутацію пияка,

якому спиртне дорожче понад усе. Мало який «шинок» у Івано-Франківську та області не удостоївся честі приймати такого високо

посадовця. З деяких яго виносили. Завсігдатай, в тому числі із підлеглими, кафе «У Тараса» (поблизу УМВС). Кожен день після

обіду, чи то й з ранку він вже «готовий» (останні два-три місяці це проявлялось особливо). Цікаво, що визначального по службі

ним зроблено в перервах між пиятиками? Адже співробітники та підлеглі через постійні пиятики, бувало, тижнями його не бачили

на службі. До речі, ще до свого офіційного представлення (будучи дуже впевненим у цьому) три дні підряд гульбанив зі

«своїми». Такий спосіб життя дозволив йому нажити букет захворювань - цукровий діабет, гіпертонія, тощо. Перший міліціонер

області, принаймі, мав би бути хоч трохи здоровий, а тим більше – не п’яницею. Користуючись службовим становищем, грошовитим підслідним рекомендував звертатись за підтримкою до своєї нинішньої

дружини, Адвоката Струк Галини Вікторівни. За підтримкою його друзів із прокуратури було прикрито справу із його ДТП – зіткнення його автомобіля із поїздом на

залізничному переїзді в районі вул. Ребета (декілька десятків метрів тепловоз волочив його автомобіль разом з ним після

зіткнення на залізничному переїзді). Це було на початку 2005 року.

	Власник трьох автомобілів: Опель Кадет (білого кольору), Ауді А-4 (червоного), шевро лет (чорного). По останньому автомобілю 22.03.2005 р. із заявою звернувся в ІФФ ТОВ «Укрпромбанк» про видачу кредиту в сумі 13 225,00 доларів США на придбання автомобіля в ІФ ГРП «Авто-ЗАЗ» - сервіс ШЕВРОЛЕТ.

24 березня 2005 року ІФФ ТОВ «Укрпромбанк» надано кредит. Починаючи з серпня 2006 року кредитні кошти позичальником не повертаються, а якщо і частково повертаються то із

значним простроченням платежів. В даний час заборгованість складає загальна: - 10823,00 доларів США, прострочена заборгованість складає 570,00

доларів США, прострочені відсотки за користування кредитом 298,00 доларів США. Вже двічі одружений. Має трьох дітей. Від першого шлюбу доччин чоловік (зять) в кінці січня 2006 року ще з одним

«колегою» зґвалтували двох дівчат, в т.ч. Л. Д., 1987 р.н. про це може детально розповісти мама постраждалої Л. А.В. Зять

заарештований (здається суду ще не було). Намагався вплинути на хід слідства, користуючись службовим становищем. Цими матеріалами (а можливо, і в більшому обсязі) володіє один із ЗМІ м. Івано-Франківська. Не виключене їх швидке

оприлюднення в разі зміни статусу т.в.о. на начальника УМВС в Івано-Франківській області. Призначення С.І.В. т.в.о. нач. УМВС викликало в області однозначну негативну реакцію (міліцейського середовища,

громадськості, місцевої влади). Остання, знаючи про ймовірність його призначення по особливому на це відреагувала: рішенням

президії обласної Ради (всупереч очікуваному призначенню С.І.В.) прийнято звернення до В. Ющенка, В. Гайдука, В. Радченка і

В. Цушка про підтримку на цій посаді діючого начальника УМВС В. Кузнєцова. Не реагування на дану інформацію призведе до втрати довіри еліти області (владної, політичної, міліцейської) та

населення краю до тих, хто таке призначення ініціював і підтримав. Вже тепер всі списи летять в бік антикризової коаліції, в

т.ч. надміру деталізуються. Ці та інші факти можуть знайти своє підтвердження за результатами елементарної перевірки.


Сотий раз про ОУН-УПА…

[ред.]

Сотий раз про ОУН-УПА…

Не тому що надоїло слухати брехню(для цього по іншому писати треба), а тому що не чують правди ті, кому по крові належить її чути…

В чому ж різниця Повстанської армії від бандитизму в якому звинувачують їх окупанти і їх «папуги». Бандитизм в усіх державних устроях є бандитизм, не залежно який цей лад. І відповідно має ознаки які його характеризують в усіх цих режимах. Так що ж це таке той бандитизм- це, де мета є збагачення за чужий рахунок, це маскування під не порушників закону, і засоби досягнення мети, що завдають шкоди іншим особам. Отже бандитам всерівно яка Держава, вони признаватимуться у вірності будь-якій, тільки щоб справляти враження добропорядних громадян. Шкоду заподіюють тим кому можуть-слабшим, а перед сильнішими присмикаються і залагоджують справи хабарами. Засоби вибирають такі, щоб не знищити ворога, а залякати та експлуатувати.

Усього цього навіть близько нема в УПА : Починаючи від святої віри в Ідею Незалежної України! Та Готовність іти на смерть за нагороду-чисту совість та Славу Героїв України! Закінчуючи засобами досягнення цілі-це знищення Ворога України та звільнення українського народу від ярма, незважаючи на силу ворога(ОУН-УПА боролись з усіма москалями, німцями, поляками, чехами, словаками)! Це все кардинально відрізняється від ознак того ярлика, що чужинці намагаються навішати на образ вояка ОУН-УПА.

Частково розуміючи, що тільки таким способом, дискредитувати діяльність ОУН-УПА повністю не вдасться, активно пропагандувалась причетність до злочинів, які були скоєні іншими чи викручували дійсність. Для комуністіків брехня, сказана задля світлого майбутнього, була кращою за правду, от і не гребували застосовувати цю тезу. Наслідки цієї облуди дають про себе знати й досі.

Та чи ж годиться жити з постійним відчуттям, що не знаємо правди про своє минуле?

Хіба ж добре виглядатиме, як спитають а хто такі вояки ОУН-УПА, а Ви, крім комуністично-російської інформації не знатимете, що відповісти, але відчуватимете, що є інша думка, тих хто знає..?  Чому ж самим, своїм розумом, не дослідити це питання і не зробити своїх, а не розжованих і зарекламованих висновків..?
Адже, про можливість і бажання українців мати свою власну Державу інші країни, у відносно недалекий період історії від часу 2-ої Світової, взнали саме від Ідеології бійців ОУН-УПА.  Звідси і формувались уявлення про існування на карті Землі такого народу, як українці зі своєю мовою і культурою. Тому від ставлення офіційної влади України до таких людей залежить імідж Держави і нікуди від цього не дітись.

Коли ж державні структури, відкрито чи приховано нехтують пам’яттю Героїв України, значить є всі підозри вважати, що вони в своїй діяльності керуються цінностями, які є чужими українському.

Від спроб, дискредитувати, викликати несправедливу ненависть чи привести до забуття подвигів вояків ОУН-УПА , неодмінно постраждає і понизиться рівень Української культури. Станеться це тому, що діяльність УПА несла в собі значну частину українських традицій. Завдяки ОУН-УПА вдалось зберегти надію на відродження давніх українських свят, мови, української церкви,… Спробуйте-но вирвати з Кобзаря всі твори присвячені подвигам козаків, які містять в собі антипольський, антиєврейський чи антиросійський зміст… Що ж залишиться? Історія є така як є, хтось на когось нападав, хтось захищався…, різне було. Та своїх забувати не годиться, а тим більше міряти мірками теперішнього часу, але оцінку треба давати з розумінням подій того часу.

Соціальні умови в яких опинились Ветерани УПА є жахливими. Очевидно що теперішніх пенсій та регіональних пільг не досить для лікування всіх ран та наслідків тяжкої боротьби з безжальними системами: німецьким і радянським фашизмами.

Та ще більш дратує несправедливість: Ветерани ОУН-УПА чесно виконали свій обов’язок перед Батьківщиною, захищали її, втративши все, а шана їх вбивцям і катам та запроданцям, що здавали своїх задля вигод від окупантської влади… Чи не єдина справжня підтримка для колишніх вояків ОУН-УПА, що пройшли майже всі кола земного пекла-це родичі і друзі. Та незважаючи на всі проблеми, ці люди не ламаються і не зломляться ніколи-така вже їх доля. Віра в Незалежну Україну в колишніх вояків ОУН-УПА не пошатнулась навіть тоді, коли за назвою така(Незалежна Україна) не признала їх. А гордості їм, за покладенні ними і їх товаришами життя, додає, хіба що невмируща пам'ять людей в тих областях України, де вони боролись за Вільну Велику Україну.

Для мене особисто, справи національної гордості є вищими за будь-які економічні вигоди. Тому і не сприймаю другоплановості проблеми з надання гідного статусу Ветеранам Української Повстанської Армії. Думаю, це не просто справа честі для патріотів, а й необхідність віддати справедливу шану Борцям за Незалежність України. Хтось може і скаже, що краще зараз турбуватись за економіку, а ще хтось скаже, що давайте просто забудем. Але це для інших, тому то вони й інші, всі однакової думки не можуть бути. Ці інші не повертаються з еміграції при можливості, але як вже казав-це інші…

Тільки правда і спільна мораль, при оцінці того чи іншого явища, здатні побудувати мости між так званою лінією поділу України на українську та колишню радянську. Особливо це актуально і гостро в питанні відношення до ОУН-УПА.

То ж, не варто забувати своє правдиве минуле в угоду сьогоднішнім обіцяльникам щастя. ОУН-УПА -це Славна сторінка нашого минулого і забути про це ми не маємо права.

Звісно, це не все, що хотів сказати, але думаю й цього досить, щоб розбудити інтерес до ОУН-УПА в плані визначення правдивої оцінки цього Повстанського Руху.

Пильнуймо нашої пам’яті українці! Героям Слава!

Оригінал статті опубліковано у "Вільній Україні": http://www.freeukraine.com/2007/02/26/sotij-raz-pro-oun-upa/rate

Синдром «заручників» в українців.

[ред.]

Синдром «заручників» в українців.

Розкол на проєвропейську та проросійську частину України сьогодні є наслідком психологічного ефекту заробітчанства в першу чергу, а вже потім історичного і мовного фактору.

По суті, українці стали заручниками цього способу життя: Європейські заробітчани хочуть стати як їх роботодавці, а Російські заробітчани відповідно як їх роботодавці, тому і кожен по своєму бачить краще життя…Якщо ми хочем таки зберегти нашу Державу на Карті Світу, то треба докопуватись істинних причин незгод всередині країни та спробувати зрозуміти один одного.

Ні для кого вже давно не диво, що значна частина українців живе заробітками в інших країнах: Правобережна-в Європейських, Лівобережна-в СНГ. І їх кількість є досить значною, щоб впливати на всі життєві лінії України. Та вимога в них одна найосновніша на сьогоднішній день-підняти якість умов проживання в Україні хоча б приблизно до того рівня, що є в інших.

Та нажаль, побачене закордоном не йде на користь Україні, як приклад правильнішої організації, а створює масу проблем. І стається це тому, що замість вирішення й так багатьох своїх проблем, притягуються чужинські. Мабуть хочеться показати країнам-роботодавцям, що можуть вирішити те, що хазяям не під силу?

Чому не сказати: хай росіяни самі розбираються з антиросійськими настроями в Світі (яка Україні різниця НАТО, ПРО-нас туди ніхто й так не бере), а Європа хай сама розбирається зі своєю залежністю від енергоносіїв (окремо вони нібито не повністю залежать від Росії, а в цілому-монополія РФ).

При таких суспільних настроях від Держави вимагають дружби з країнами-роботодавцями. Насправді ж, для інтересів держав таке поняття, як дружба чи недружність мають інші значення, ніж при застосуванні цих термінів до людини. Цими поняттями характеризується в першу чергу рівень існування контактів між державами, та аж ніяк не їх ставлення одна до одної.

Здається, що такого, в цих намаганнях полегшити долю заробітчан, та реально виходить катастрофа. Бо за полегшення в одному, приходиться платити частиною Державності. А далі придумуються нові труднощі, вже навмисно, і все, українська влада під каблуком, треба ж їй якось хоча б частково зробити вид виконання обіцянок… Значною мірою синдром «заробітчанства» впливає і на культурні цінності. Своє, Рідне починає вважатись пережитком минулого, що немає реалізації сьогодні. Це є наслідком того, що оскільки значна частинна культурних цінностей прив’язувалась до держави, то відповідно відсталість її теж відбивається на Культурі.

Так, економіка країни значно прибавляється валютою внаслідок масових заробітків. Та ці прибутки ніщо, порівняно з втратами, від незадоволення попиту українськими виробництвом. Ці гроші повертаються туди ж, як плата за хороші іноземні товари. Звісно, вина в основному тут лежить на бездарних власниках ресурсів в Україні, а не на людях, що не хочуть, як раби, горбатитись за копійки для їх надприбутків. Характерною рисою є також «тримання» цих грошей, їх не пускають в оборот. Все закінчується на нерухомості в яку поголовно вкладається зароблене. Будівельні матеріали на сьогодні є найбільш дохідним видом підприємницької діяльності.

Та в будь-якому разі судити цих людей не можна, адже все що зароблено-це тяжка праця і фізично і морально. Ніхто там не отримує лікарняних і успіху добиваються хіба ті, хто по своїх пройшлися, а решта ж знає, що знаходяться постійно в рамках. Живе і процвітає за таких умов митниця, низькоякісні базари та повальна корупція чиновників. Це вже ніхто й корупцією не називає-а дохідними місцями. Про демографічну ситуацію нема чого говорити та про те, яке це навантаження для близьких-все й так ясно. В додаток можна виділити відірвання від реального стану речей та, через ефект очікування, зауваження тільки негативних речей на Україні, і навпаки-знаходження у всьому хороше закордоном. Якщо, все ж, хтось захоче оцінити роль цих людей в теперішній ситуації на Україні, то не забудьте згадати, що вони змушені миритись з приниженою гордістю та вдавати дружбу з неприємними особистостями. Та все це, через кусок хліба, та щоб не опинитись бомжом на вулиці, оскільки в Україні, всі умови для задоволення цих потреб, знищенні бездарними і корисливими людьми, що дорвались до влади.

І ще одне. Сама собою така ситуація не вирішиться, або тільки негативно для України. Якщо все так і продовжуватиметься ми станем банановою країною: постачальником дешевої робочої сили з маріонетковою владою. Тенденція явно йде в цю сторону.

То ж, може варто таки задуматись, як краще побудувати життя у власній Державі, а не як би то догодити іншим, щоб легше в них зароблялось?

Українці! Ніхто крім нас, Держави нам, не побудує!

Статтю опубліковано у «Вільній Україні»: http://www.freeukraine.com/2007/03/01/sindrom-zaruchnikiv-v-ukrajinciv/rate


«БРВ Київ» розширяє кордони.

[ред.]

27 лютого відбулося офіційне відкриття нового Салону "Black Red White Меблі" в Дніпропетровську за адресою вул. Набережна Перемоги, 86а. 

У новому салоні меблів на території близько 2000 кв. м. розміщено більш ніж 80 готових інтер’єрних рішень для вашої домівки.

 

Представлені меблі як в класичному, так і в сучасному стилі, а також понад 1500 меблевих елементів, які дають змогу оригінально та функціонально облаштувати будь-яке приміщення дому, офісу чи готелю.

За останні півроку асортиментний ряд меблів поповнився новими системами, з якими ви можете ознайомитись в салоні або на сайті <A href="http://www.brw-kiev.com.ua">www.brw-kiev.com.ua</A>.

 

До дня відкриття нового салону-магазину приурочена спеціальна система знижок, що робить меблі Black Red White ще більш доступними для пересічного споживача.

 

Варто нагадати, що <A href="http://www.brw-kiev.com.ua/brw/storinki_sajtu/main.html" target=_blank>офіційним представником компанії Black Red White S. A.(Польща) є закрите акціонерне товариство «БРВ Київ»</A>, яке існує на меблевому ринку України з 2002 року. За 4,5 роки активної праці була створена мережа магазинів роздрібної торгівлі, активно функціонує вісім магазинів по всій території України: Київ, Дніпропетровськ, Бровари, Черкаси, два салони в Одесі та Донецьку. Також відкрито близько 10 партнерських салонів у містах: Київ, Дніпропетровськ, Краматорськ, Кіровоград, Полтава, Біла Церква, Хмельницький. І, нарешті, була розроблена мережа складських приміщень (Київ, Новоолинськ, Одеса, Донецьк, Дніпропетровськ), що дозволяє доставити продукцію кінцевому споживачу за декілька днів. 

 

Отже, стабільність фірми та її систематичний розвиток показують, що марка Black Red White стала гідним довіри брендом, а продукція завоювала ім’я меблів престижної марки.
 


 









В Коломиї цього тижня стартує Чемпіонат України з важкої атлетики

[ред.]

28 березня в Коломиї стартує Чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів. Участь у змаганнях братимуть збірні команди з усіх областей України. Очікують 70 дівчат та більше 100 юнаків. Чемпіонат триватиме чотири дні. Відкриття змагань у середу о 16:00 годині в приміщенні спортивного комплексу "Локомотив". Коломия WEB Portal

Конференція «Торгові марки – ефективний інструмент у розвитку організації».

[ред.]

Шановні колеги!

MAXIcard® Association в рамках Програми сприяння розвитку малого підприємництва на 2007-2010 рр., спільно із GURT International Training Group, Головним управлінням економіки Рівненської ОДА і Рівненською торгово-промисловою палатою запрошує Вашого представника прийняти участь у конференції з ефективного управління та захисту знаків для товарів та послуг, що відбудеться у Рівному 4-5 травня 2007 року.


Якщо Ви зацікавлені у створенні, комерціалізації, державній реєстрації знака, його просуванні чи захисті законних прав, то ця конференція надасть Вам лише практичні навички, необхідні для забезпечення успіху Вашого бізнесу!


Доповідатимуть на заході повноважні представники органів Антимонопольного комітету України, підрозділів Державної служби боротьби з економічними злочинами, представники системи ТПП України, досвідчені аудитори, маркетологи, юристи, бізнес-консультанти та експерти у сфері захисту прав на знаки для товарів та послуг (торгові марки).


Хто може прийняти участь: будь-які українські підприємства чи представники інвесторів, неприбуткові організації, приватні підприємці і автори візуальних зображень – символів.

Якщо Ви цінуєте Вашу ділову репутацію, Ваші здобутки, фінансові ресурси та не бажаєте усе це в один момент утратити а, навпаки, відкрити нові можливості - то цей захід саме для Вас!


Конференція дводенна. Перший день відбуватиметься у форматі форуму. Основні модулі до розгляду у програмі першого дня:

• «Бренд та торгова марка: тлумачимо терміни». • «Правильне» створення бренду»; • «Реєстрація знака: навіщо це і як це робиться». • «Законодавство про економічну конкуренцію, як сприяння розвитку бізнесу»; • «Злочин та кара: огляд практики застосування покарань за незаконне використання товарного знака»; • «Ваш знак перевіряють: варіанти розвитку подій»; • «Маркетингові інструменти розвитку бренду на ринку B2B»; • «Оцінка вартості товарного знака та його облік» • Майстер-клас «Відновлення порушених прав недобросовісними діями та відшкодування збитків». 17.00 год. – завершення першого дня.


Другий день конференції присвячений темі: «Як заробити на торговій марці».

Цей день проведуть у форматі «Open space» («відкритий простір*») експерти відомої в Україні компанії – GURT International Training Group.

Відкритий простір – це процес, який дозволяє різним групам людей та організаціям створювати результати, що надихають. Під час відкритого простору, Ви відчуєте, що таке хаос і творчість, навчання та втілення ідей, зміни та інновації, натхнення та відповідальність. Ви отримаєте можливість обговорити питання, які Вас насправді цікавлять, обмінятися ідеями, переконаннями, думками з іншими учасниками та накреслити план втілення Ваших ідей (детальну інформацію про методологію відкритого простору Ви можете знайти на www.openspaceworld.org).

ЯКЩО ВАС ЦІКАВИТЬ • Як створити простір для творчості і натхнення у реалізації Ваших проектів; • Як стабільно забезпечувати високі результати • Як розвивати лідерський потенціал • Невимушене проведення часу у процесі інтенсивної роботи

Тоді це для Вас!


  • ХТО ВЖЕ СКОРИСТАВСЯ МЕТОДОМ ВІДКРИТОГО ПРОСТОРУ?

Метод відкритого простору успішно застосовувався вже у 81 країні. За допомогою технології відкритого простору: у літакобудівній компанії “Боїнг” було розроблено принципово нову конструкцію дверей літака, над якою перед тим безуспішно билися конструктори організації; американський концерн телефонного зв’язку АТ&Т за дуже короткий час розробив проект павільйону для Олімпійських ігор 1996 р. в Атланті; акціонерне товариство “Німецька залізниця” (“Дойче Бан АҐ”) за кілька днів роботи спланувала процес злиття з іншим підприємством транспортного обслуговування...

Даний захід частково фінансується з коштів, передбачених на програму розвитку малого бізнесу. Однак, участь у ньому, передбачає хоча і символічну, але оплату організаційного внеску.

Розмір внеску визначається, виходячи із наступних критеріїв:

Розмір внеску за одного учасника складає 225 грн. За умови реєстрації до 15 квітня ц.р.- 195 грн., до 1 квітня - 150 грн. Додаткові знижки: за 2-го та 3-го учасника з однієї компанії знижка 7% та 10% відповідно. Неприбутковим організаціям, учасникам Універсальної дисконтної системи MAXcard® та членам ТПП України додаткова знижка 20%.

У вартість включено: • Інформаційно-консультативне обслуговування на конференції; • Набір з матеріалами доповіді; • Матеріали з напрацюванням з «відритого простору» (друковані та електронні по електронній пошті) • Сертифікат учасника конференції; • 2 кави-брейки та обід першого дня; • Фуршет.

Другий день до 16.00 год. (відкритий простір) з постійно діючими кавовими перервами

З усіх питань щодо участі, просимо Вас звертатися до Асоціації «Максі Кард»: за тел.(0362) 695-375, E-mail: info@maxi-card.com або info@consulting.rv.ua Офіційний сайт: www.consulting.rv.ua

  • просимо звернути Вашу увагу на те, що кількість учасників обмежена!

Запрошуємо до участі у конференції! Корисної та цікавої!

Фестиваль «Свято Купала на Драгобраті» - 6-8 липня 6-8 липня вдруге поспіль в закарпатському урочищі Драгобрат відбудеться туристичний фестиваль «Свято Купала на Драгобраті». Організований туроператором Карпати.Туризм.Відпочинок. Минулого року участь у фестивалі взяли велосипедисти, парапланеристи, скелелази — вони влаштували показові тури Свидовецьким гірським масивом, а також музичні гурти та група файєр-шоу. Цього року учасникам і гостям свята організатор — туроператор «Карпати. Туризм. Відпочинок», — пропонує доповнити минулорічну програму змаганнями з даунхілу, конкурсом лучників, пейнтболом, кінними мандрівками, екстірм-забавою «Політ відьми» — всім охочим буде запропоновано спробувати переправитися понад озером на канаті,"пивний" конкурс. Звісно, свято не пройде без гуцульської ватри в ніч на Купала та святкового концерту за участю відомих етно-фольклорних колективів. 6-8 липня — три дні яскравих вражень та екстремальних відчуттів! Ірина Надольська секретар фестивалю т.(067) 343-87-46(0342) 71-26-97office@karpaty.net.ua

Дуже старий чоловік з величезними крилами

[ред.]

14 червня, четвер, 2007 року

Театральний центр НаУКМА представляє: Вистава „Дуже старий чоловік із величезними крилами” за повістю Г.Г. Маркеса у постановці театру „Скраг Айседори”.

Культурно-мистецький центр, Галерея „ПідWALL”, вул. Іллінська, 9. Початок о 19.00.

Івано - Франківський форум

[ред.]

Запрошуємо студентів України відвідати форум студентів Івано-Франківська (http://cds.if.ua/forum). Тут ви знайдете

відповідь на будь-яке питання (звіснож, якщо воно не порушує чиїхось прав:). Залишивши свій

топік, ви отримаєте відповідьв той же день, як розмістите. Ласкаво просимо у гості і бажаємо

стати нашим постійним користувачем!

сплав по Дністру

[ред.]

Історико-етнографічний сплав «Галич-Хотин»


16-24 серпня Шановні колеги!!! Запрошуємо до участі в сплаві по Дністру від м. Галич Івано-Франківської області до м. Хотин Чернівецької області. Сплав на катамаранах мальовничим каньйоном Дністра передбачає зупинки і екскурсії до цікавих місць, історичних та архітектурних пам’яток. Ночівля в наметах на березі ріки буде присмачена рибною юшкою, а вудити рибу зможе кожен. У селі Незвисько (Івано-Франківщина) учасників сплаву зустрінуть музики і візьмуть до танцю на фестивалі молодих етно-фолк колективів «Дністровська рура». Ще чотири дні на веслах до Хотина — і рекреації завершить гучний концерт під мурами старовинної фортеці (ХІІІ-XVI ст.). Фотографам особливо припаде до душі можливість зробити сесію величної оборонної споруди просто з води.

Звертайтесь: тел.: (0342) 71-20-74, 71-20-75 вул. Чорновола, 4А м. Івано-Франківськ

сплав по дністру

[ред.]

Історико-етнографічний тур Сплав «Галич - Хотин» 16 – 24 серпня

Мальовничим каньйоном ріки Дністер ми пройдемо на катамаранах близько 290 кілометрів. Сплав предбачає зупинки на маршруті й екскурсії до цікавих місць — до історичних та архітектурних памяток. Ночівля — в наметах на березі ріки. Тому для походу варто озброїтися наметами, спальними мішками та каріматами. А ще — прихопити рибальські снасті: щовечора можна буде порибалити. Професійний кухар приготує з нашого улову смачнючу юшку і поділиться кулінарними секретами. Вітається бажання учасників сплаву влаштувати бардівські концерти і конкурс на кращу похідну пісню під гітару. На першій зупинці в Нижневі (Івано-Франківщина) туристам-новачкам слід підготуватися до посвяти у «водники». У Незвиську (Івано-Франківщина) треба буде продемонструвати клас в танцях — нас зустрінуть музики фестивалю молодих етно-фолк колетивів «Дністровська рура». На етапах сплаву від Передівання до Василіва та від Василіва до Горошової (Тернопільщина) змагатимемося в мистецтві риболовлі. Хай як проситимутьбся до знимки береги дністровського каньйону, але слід таки залишити десяток-другий кадрів для фотографування з води знаменитої Хотинської фортеці (ХІІІ – ХVІ століття). На завершення відбудеться гучний концерт під мурами старовинної твердині.

1 день: зустріч групи в м. Івано-Франківськ преїзд до м. Галич екскурсія по стародавньому Галич. Знайомство, інструктаж з техніки безпеки та правил поведінки на воді.

2 день: Сплав: м. Галич – с. Нижнів, 44 км. Наметове містечко. Посвята у «Водні туристи». Вечеря.


3 день: Сніданок. Сплав: с. Нижнів – с. Петрів, 49км. Наметове містечко. Розваги. Конкурс бардівської пісні.

4 день: Сніданок Сплав: с. Петрів – с. Незвисько, 16км. Розкладання наметового містечка. Участь у фестивалі молодих етно- фолк колективів «Дністровська рура».

5 день: Сніданок Сплав: с.Незвисько – с. Миколаївка, 20км. Забави на свіжому повітрі.

6 день: Сплав: с. Миколайвка – с. Передівання,36км. Огляд околиць села.

7 день: Сплав: с. Передівання – с. Василів, 35км. Рибальські підсумки першого етапу. Кулінарний конкурс.

8 день: Сплав: с. Василів – с. Горошова, 36км. Рибальські підсумки другого етапу. Кулінарний конкурс. Нагорода кухарів.

9 день: Сплав: с. Горошова – с. Рухотин, 27км. Хороший сон – запорука багатих вражень на концерті в м. Хотин

день: Сплав: с. Рухотин – с. Хотин, 18км.

Заключна концертна програма.


Примітки:

  • обід з 13 до 14 год. в мальвничомцу куточку на вибір учасників сплаву;
  • програма фестивалю не остаточна, можливе коригування туру в зв’язку з

непередбачуваними обставинами та погодніми умовами;

  • бажаючі можуть приєднуватись по місцях зупинок.


Молодіжному працевлаштуванню – зелене світло!

[ред.]

Під таким гаслом до Запоріжжя завітали учасники Всеукраїнської акції „Моє перше робоче місце”.

Акція має на меті привернути увагу до проблеми одержання молоддю своєї першої роботи, а також спонукати урядовців до прийняття Закону України „Про перше робоче місце”.

За інформацією обласного центру зайнятості, цього року на обліку перебувало понад 35 тисяч людей до 35 років. Між тим на кожного з них існує по 3 вакансії. Проблема в дисбалансі між фахівцями, які сьогодні випускають українські виші, і професіями, які дійсно необхідні на ринку праці. Саме такий перекіс не дає змоги багатьом молодим людям працевлаштуватися.

За словами представниці Міністерства молоді, сім’ї та спорту Марії Василенко, в кожному регіоні України відбуваються круглі столи за участю молоді і студентства з метою отримати пропозиції, які б допомогли вирішити цю проблему. Голос молодих буде врахований при складанні нової програми розвитку молодіжної політики.

Личаківським цвинтарем у Львові курсуватиме екскурсійний електромобіль

[ред.]

zaxid.net

Наступного року на Личаківському кладовищі з’явиться екскурсійний електромобіль. Як повідомив директор музею-заповідника "Личаківський цвинтар" Ігор Гавришкевич, цього року працівники музею займалися пошуками відповідної моделі електромобіля і зупинили свій вибір на польському виробникові.

"Виробника необхідного нам екскурсійного транспорту ми знайшли у Польщі. Тягач з одним вагончиком, розрахованим на 14 посадкових місць, коштує 100 тисяч гривень", - зазначив Ігор Гавришкевич.

За його словами, музей пропонуватиме, щоб кошти на придбання електромобіля були закладені в бюджеті Львова на 2008 рік. Утім, якщо у міста не знайдеться коштів, то "Личаківський цвинтар" готовий купити транспорт за власні кошти.

Ігор Гавришкевич також повідомив, що електромобіль курсуватиме головними алеями цвинтаря не раніше, аніж в другій половині наступного року. "Справу можуть затягнути непрості тендерні процедури. Вони триватимуть, щонайменше, до кінця літа", - додав Ігор Гавришкевич.

Також керівництво музею-заповідника "Личаківський цвинтар" у 2008 році планує упорядкувати місце захоронення хорунжої Українських Cічових Стрільців Олени Степанів-Дашкевич. Зокрема, передбачена реконструкція алеї, яка веде до могили. Ще одну алею планують прокласти до поховання Січових Стрільців, з’єднавши її з головним туристичним маршрутом.

Обрання Юлії Тимошенко Прем'єр-міністром України

[ред.]

У першій половині дня, у вівторок 18 грудня, на пленарному засіданні Верховної Ради України шляхом підняття рук народні депутати проголосували за призначення на посаду Прем'єр-міністра України Юлію Володимирівну Тимошенко. За неї віддали голоси 226 депутатів депутатів від парламентської коаліції БЮТ та НУ-НС. У процесі голосування не брали участь фрації регіонів, комуністів та Блоку Литвина.

Вечір української пісні: Співаймо разом! (м. Львів)

[ред.]

3 січня 2008 р. (неділя) у Львові відбудеться "Вечір української пісні".

Вечір присвячено листопадовим подіям в історії України.У програмі: українські військові, патріотичні пісні (стрілецькі, повстанські та інші).

Переважно звучатимуть пісні під гітару, відомі й нові, народні й авторські.

Хто грає на гітарі чи на іншому переносному інструменті і/або співає українські пісні - приходьте з власним інструментом, щоб пограти й постівати разом із нами. Кожен (і аматор, і професіонал) у нас - у пошані!

Якщо любите живу українську пісню, співану під гітару тощо - приходьте. Поспіваємо разом!

У другій частині вечора звучатимуть ліричні та інші пісні. Можна буде поспівати разом. У перерві та після закінчення офіційної (музичної) частини вечора буде можливість поспілкуватися у невимушеній атмосфері. Приносьте солодощі, безалкогольні напої тощо.

Місце проведення: м. Львів, вул. Пекарська, 13, Молодіжний християнський центр "Українська молодь Христові" (вхід із двору).

Початок о 18:00. Тривалість вечора: від 120 до 180 хв. Вхід вільний, бажано у вишиваному. Просимо кожного принести свічку для спільної символічної ватри.

Організатор: Молодіжна Організація МНК

Довідки за телефоном: 80979450005.

ІІ Міжнародний форум "Європа-Україна"

[ред.]

27-29 лютого в Києві триває міжнародний форум "Європа-Україна". Форум є частиною загального проекту Економічного форуму в Криниці. Метою форуму є активізація діалогу між Україною і Європейський Союзом, підвищення ефективності євроінтеграційних програм України. На форумі присутні та беруть активну участь представники структур Європейського Союзу, керівники держав і урядів, посадовці державного рівня, політики, експерти, науковці, підприємці, громадські діячі, представників засобів масової інформації з країн Центральної і Східної Європи. Форум надасть можливості для незалежного обміну поглядами, думками і досвідом. Співорганізаторами форуму виступили: Національний інститут стратегічних досліджень і Фонд Інститут східноєвропейських досліджень (Польща).

На форумі, зокрема обговорювали перспективи європейської інтеграції України, співробітницьтво з ЄС, спільні інтереси України та ЄС, перспективи та напрямки зовнішньої політики України, підписання нових угод з Україною, українсько-російські відносини, українські інвестиції, місце України в європейській енергетичній політиці, участь України у ЄВРО-2012, тощо.

АКТИВІСТИ АНТИКОРУПЦІЙНОГО РУХУ ЙДУТЬ У ГОРИ – ДО СІЛЬСЬКИХ ШКІЛ

[ред.]

Регіональний ресурсно-інформаційний центр (РІРЦ) проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна» спільно з Молодіжним громадським центром „Еталон”, що виконує в області ініціативу „Для молоді – некорумповане завтра” за підтримки проекту „Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні” провели спільну антикорупційну інформаційну акцію на тему „Освіта – без корупції”. 5 березня акція проводилася у Косові, а 6 березня у Верховині Івано-Франківської області

Учасниками акції стали керівники та вчителі загальноосвітніх шкіл Косівського та Верховинського районів, керівники та працівники районних відділів освіти. Присутні обговорили результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології в липні 2007 року та результати соціологічного дослідження щодо ставлення до корупції студентів вищих навчальних закладів в Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях проведеного РІІРЦ в вересні-жовтні 2007 року. Обидва дослідження стосувалися корупції в системі освіти та проводилися за підтримки проекту «Гідна Україна». В ході дискусій, що виникла на антикорупційних акціях в Косові та Верховині було досягнуто спільної думки про те, що антикорупційні установки слід давати ще у шкільному віці. А для цього школярам слід дохідливо, але послідовно, пояснювати, що корупція не тільки руйнує державу, а й принижує та руйнує особистість кожного з нас. До цієї роботи вже долучилися Молодіжний громадський центр „Еталон”, який в рамках ініціативи „Для молоді – не корумповане завтра” готує збірку коміксів та плакатів для учнів сільських шкіл; також учням шкіл чотирьох гірських районів Прикарпаття буде запропоновано взяти участь у конкурсі творів на антикорупційну тематику, а переможці будуть відзначені цінними призами. Згадана ініціатива реалізується на професійному рівні командою психологів, педагогів, юристів, які, поєднавши знання з творчим підходом, намагаються достукатися до дитячих душ та розуму, спонукаючи молодих громадян опиратися корупції. Проект «Гідна Україна» виконується компанією Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) у партнерстві з українськими організаціями за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Проект розрахований на два роки і має на меті підтримку незалежного громадського моніторингу й представництво та захист громадських інтересів в пріоритетних сферах боротьби з корупцією, що були визначені Урядом України у програмі співробітництва із Корпорацією "Виклики тисячоліття» (MCC - Millennium Challenge Corporation).

Контактна особа: координатор РІРЦ в Івано-Франківській, Чернівецькій, Закарпатській та Тернопільській області Оксана Федорович, тел. 0342 504605б, e-mail initiative@sbedif.if.ua, адреса: вул..Дністровська 26, офіс 12, м.Івано-Франківськ. Про діяльність РІРЦ детальніше можна дізнатися на веб-сторінці www. rirc.if.ua.

[Категорія: Громадянське суспільство, Івано-Франківьк, Гідна Україна {{дата|14/03/08}}]

Українці вірять, що незалежне зовнішнє тестування здатне зменшити корупцію в системі освіти

[ред.]

10 квітня Проект «Гідна Україна» в Запорізькому прес-клубі презентував результати опитування щодо стану корупції в сфері освіти, зокрема, при вступі до ВНЗ.

Дослідники дійшли висновку, що незалежне зовнішнє оцінювання супроводжується значно нижчим рівнем корумпованості, ніж інші методи оцінки знань під час вступу до вищих навчальних закладів. Рівень довіри до незалежного зовнішнього оцінювання в значній мірі залежить від обізнаності щодо цього методу. Громадяни залишаються невпевненими щодо ефективності дій уряду по зниженню рівня корупції в сфері освіти.

Опитування проводилося в грудні 2007 - лютому 2008 року. До нього були залучені респонденти з усієї України, які причетні до вишів: випускники шкіл, батьки випускників, студенти вишів 1-2 курсів та представники шкільних адміністрацій і вчителі шкіл. Усього було опитано 3249 респондентів старших за 18 років.

Більшість респондентів в усіх групах опитаних розглядають традиційні вступні іспити як дуже або дещо корумпованими, і лише незначна кількість респондентів вважає, що зовнішньому незалежному оцінюванню притаманна корупція. При цьому респонденти підтверджують, що існує незначна кількість спроб використати корупцію і при складанні тестів.

Доволі цікавими виявилися цифри при відповіді на питання „Чи виправданою є корупція?”. Як показало опитування, що використання корупційних підходів суттєво не впливає на відсоток тих, хто вступив до вишу. Відсоток тих, хто вступив до вишу через хабар, практично дорівнює відсотку тих, хто відмовився брати участь у корупційних схемах при вступі. таким чином, використання корупції при вступі до вищого навчального закладу виглядає нелогічним. Як показало опитування, серед факторів, які дійсно вплинули на вступ або невступ до ВНЗ, було відвідування підготовчих курсів.

Джерело: http://zaporizhya.cure.org.ua

Пам'яті видатного шахтаря України

[ред.]

22 квітня 2008 року не стало Коваленко Віктора Андрійовича. Почесного шахтаря України , ковалера 3 орденів Червоної зірки, героя соціалістичного труда . І просто чудової людини. Він віддав шахтарській праці 60 із 76 років свого життя . Вічна пам'ять героєві!!!!

11 травня 2008р. Через протиправні дії правоохоронних органів Білорусі, Ігор Котищ відзначає свій 28-й день народження в стінах сімферополь

[ред.]

Лідер МГА в м. Барановичі Ігор Коктиш, ставши жертвою свавілля диктаторського режиму своєї батьківщини, ось уже одинадцятий місяць очікує встановлення правді у його кримінальній справі, ганебно «зшитій білими нитками» з метою зв’язати руки та зламати волю. Печально, що йому доводиться відзначати своє 28-річчя в жахливих і практично нестерпних умовах СІЗО. Ірина Тютюнник, дружина Ігоря, не має можливості привітати свого чоловіка та переказати йому вітання великої кількості людей, так як ось уже третій місяць вона не може домогтися дозволу на побачення. Нам залишається сподіватись на те, що Ігор відчуває нашу підтримку, яка надає йому сил та мужності, а також побажати найшвидшого торжества справедливості та укріплення віри. Дякуємо Ігорю Кок тишу за відвагу та рідкісну здатність до самопожертви. Завдяки таким, як він, і ми стаємо кращими.

Повідомляє офіційний сайт підтримки Ігоря Коктиша www.i-cent.org.ua .

Заява Президії Колегії юристів з морського права щодо планів МТЗУ з реформування транспортної галузі

[ред.]

ЗАЯВА

Президії Колегії юристів з морського права щодо планів МТЗУ з реформування транспортної галузі


Тривалий час доки йшла підготовка до приєднання України до СОТ чиновники Міністерства транспорту та зв'язку України мали можливість підготуватися до нового правового режиму функціонування системи морського транспорту. Зараз, коли Україна приєдналася до СОТ, виявляється, що МТЗУ жодним чином не підготувалося до роботи в умовах СОТ.

Більш того, керманичі Мінтрансзв'язку широко пропагують плани реформування галузі, які суттєво протиричать взятим на себе Україною зобов'язанням перед СОТ.

На приклад, Міністром та його заступником анонсована «Стратегія розвитку морських портів на період до 2015 року», яка за їх словами находиться на розгляді у Кабінеті Міністрів України. Але, впродовж всього тексту «Стратегії» зобов'язання України щодо СОТ не згадуються жодного разу. Між тим, протоколом приєднання України до СОТ передбачений перелік послуг, яки надаються суднам у морських портах, що не залишає від правової конструкції «Стратегії» каменя на камені.

Лише те, що за Протоколом послуги капітана порту могуть надаватися на обгрунтованих та недискримінаційних умовах вказує на те, що послуги, які зараз надаються державними підприємствами, відтепер можуть надаватися будь яким постачальником, а не лише державним підприємством. Це свідчить про марність мрій транспортних чиновників (які зараз панують у відомстві) зберегти своє монопольне право «визначати» державну політику у цій сфері на користь окремим приватним інтересам.

Заявляємо про неприпустимість калуарного вирішення приватних питань за допомогою державних механізмів, що суперечить сутності державного управління.

Вимагаємо від керівництва Міністерства транспорту та зв'язку України оприлюднення планів реформування транспортної галузі та ретельного виконання своїх обов'язків щодо підготовки проектів нормативно-правових актів згідно законодавства України.


Президія КЮМП http://www.collegium.od.ua/wto

Політичні партії, громадські організації та благодійні фонди не мають прав на свою символіку?

[ред.]

Політичні партії, громадські організації та благодійні фонди не мають прав на свою символіку?

Згідно з офіційним роз’ясненням Міністерством юстиції України №Т14236-32 від 17 травня 2008р. за підписом заступника Міністра юстиції Н.В.Богашевої випливає, що символіка об’єднання громадян не є об’єктом права інтелектуальної власності.

„Ст.10 Закону України „Про авторське право та суміжні права” вказує на те, що символи та знаки підприємств, установ і організацій не охороняються авторським правом. Відповідно, як твори вони не набувають правової охорони. Порядок ж здійснення державної реєстрації символік політичних партій, об’єднань громадян та політичних партій визначається Постановою Кабінету Міністрів України”. Цей порядок передбачає здійснення обов’язкової процедури державної реєстрації символіки об’єднань у Мін’юсті України, – повідомляє Юрій Трачук, керуючий Установою IntelPro (м.Рівне). - „До того ж такі об’єднання зобов’язані Законом реєструвати свої символіки. Заявочна документація на здійснення державної реєстрації символіки розглядаються уповноваженим органом Мін’юсту – Департаментом легалізації та регулювання діяльності бюро кредитних історій, здійснює правому експертизу документів щодо реєстрації символіки на їх відповідність Конституції та іншим актам законодавства України. За результати правової експертизи приймається рішення про реєстрацію символіки. За подання матеріалів на реєстрацію символіки сплачується держмито. У разі її реєстрації видається відповідне Свідоцтво. Здавалося б, така серйозна процедура державної реєстрації зі сплатою держ.мита, експертизою заявки, видачею Свідоцтва державного зразка... проте, ст.420 Цивільного кодексу України (що визначає об’єкти права інтелектуальної власності) не відносить символіки до об’єктів інтелектуальної власності. От і виходить, що жоден Закон не забезпечує правової охорони символіки об’єднань в Україні! За що ж тоді сплачуються мита та утримується цілий департамент у Міністерстві юстиції уповноважений проводити правову експертизу! На це витрачаються податки громадян, сплачуюється мито не забезпечуючи головної функції держави – охоронної».

«Продовжуючи свій коментар, хочу вдатися до логічного висновку, що випливає з вище наведеного. Оскільки Держава Україна не забезпечує правової охорони для символік об'єднань, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України, будь-хто може їх використовувати безкарно. А от об'єднанням в Україні (у т.ч. міжнарожним) варто замислитися над Тим, як захистити свою ділову репутації, набуту роками важкої суспільно важливої праці», - заявив пан Трачук.

Юрій радив усім неприбутковим організаціям (громадським органіазціям, фондам, партіям, асоціаціям тощо) заявляти свої символіки для набуття правової охорони не до Мін'юста, а до Укрпатенту (державного підприємства Дердепартаменту інтелектуальної власності). У разі реєстрації, символіка об'єднання набуде усіх прав як об'єкт інтелектуальної власності – знак для товарів та послуг з усіма виключними правами на його використання, у т.ч. право на надання ліцензій на його використання іншим особам за плату (роялті). До того ж, роялті вважається пасивним доходом і для неприбуткових організацій не підлягає оподаткуванню. Об'єм правової охорони знака для товарів та послуг визначає ст.16 Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів та послуг».

У разі виникнення запитань чи потреби у додаткових роз’ясненнях з приводу цього матеріалу, установа IntelPro запрошує звернутися до безкоштовних послуг «інформаційного центру» за тел.8 (800) 50 15 220, e-mail: info@intelpro.net або на сайт www.intelro.net.

  1. # #

Юрій Трачук 8 800 5 015 220 моб.063 307 0500 info@intelpro.net

Вибухи на Дніпровської ГЭС. Фото www.bukovina.biz.ua/new.php?id=20

== Обережно, випуск == ГЛЯНЬТЕ на випускників. Здоровий молодецький дух, радість життя, неосяжні чудові мрії про навчання у вузі, професію, створення здорово¬го сімейного гніздечка, народ¬ження батькам та Батьківщині на втіху славних діточок. Саме та¬кими якостями та мріями пере¬повнені молоді люди, закінчую¬чи школу і переступаючи поріг у самостійне життя. Торжество останнього дзвоника. Пережи¬вання під час останніх шкільних іспитів та отримання атестата. Святковий костюм. Найкраще в житті плаття. Радісні сльози батьків та винуватців торжества. Збуджений святковий настрій. Душа плаче і співає. Перед чер¬говою групою випускників відкривається безмежний жит¬тєвий простір. Ура! Яке ж торжество без свят¬кового балу. Саме він дає чу¬дову нагоду ще раз показати свою вроду, молодецький дух, щиро поспілкуватися за чаш¬кою чаю чи доброго свіжого соку. Дружнє спілкування по¬ступово переростає у веселу пісню, запальні танці. Все це чергується з цікавими розпові¬дями випускників про свої шкільні роки, з не менш цікави¬ми розповідями запрошених на свято учителів та люблячих батьків. Хто, як не батьки та учителі, дадуть дітям мудрі по¬ради зі свого життєвого досв¬іду. Сміх і природна радість пе¬реплітаються з веселими і за¬душевними піснями, музикою, яка заставляє йти до танцю і не дає нікому сумувати. Весь святковий вечір нагадує одну дружну сім'ю з однією спільною душею. Дійство про¬ходить природно, невимушено. Опівночі чи далеко за північ, радісні та глибоко зворушені, розчулені святом батьки з ве¬селою піснею розходяться по домівках. Хлопці з дівчатами, як годиться, йдуть зустрічати сон¬це. Взявшись міцно за руки, вдивляються в далекий обрій сходу, ніби в своє майбутнє, ось і воно, їх Сонце, яскраве, світле і чисте. Таким має бути і їхнє життя. Всім класом дають клят¬ву на вічну дружбу і часті зустрічі. Хлопці по-джентльменськи проводять дівчат по домівках. Закохані ще довго стоять мовчки, готові навіки за¬лишитись разом. Щастя вам всім, любі хлопці та дівчата! Але що це? Стрепенувся. Одна мить - і описана радість пропала, як сон. Згадав, в якому суспільстві живу. Серце стиснуло, виступив хо¬лодний піт. Що є насправді в нашо¬му житті? Поряд з добрими перед випускними клопотами вимальо¬вується десятиліттями відомий інший, "чорний" сценарій. Він не по¬требує особливої підготовки та кло¬поту. Зовсім не за чашкою чаю чи свіжого пахучого соку, природно тверезою радістю, сміхом, піснями та танцями. Це "дійство" передба¬чає келихи, наповнені шампанським, вином та горілкою впереміж зі зло¬чинно-безглуздими тостами: "Ну гайда, діти! Ви тепер уже дорослі, приєднуйтесь. Робіть, як ми, і ще краще за нас"; Сьогодні ви вже самі за себе відповідає¬те. Пийте. Балдійте, (від сло¬ва БАЛДА), але знайте "міру", “майте розум" і т. ін. Але, де ж той розум? Але команда "поїхали" вже про¬звучала. Келих за келихом, тост за тостом. Завирувала в жилах п'яна кров, запаморо¬чився мозок, втрачаючи при¬родні та набуті в процесі ви¬ховання культуру, совість, етику, духовність, розум. На місце природного прийшло безкультур'я, дика „п'яна радість”, безглуздий сміх, пусті розмови. Хтось заволав п'яну пісню, здійняв куряву очма¬нілий наркотичний танець під де¬шеву примітивну музику. Гуляй, натовп. Пий "культурно" і до дна. Ми вже всі дорослі. Хто на¬смілиться заперечити п'яній радості? Вмить поставимо перед вибором: "Ти нас поважаєш чи ні?" Одне слово, не чіпай. Стихія набирає обертів, пропорційно обертам випитого. Всі говорять, а нікому слухати. Діти самі по собі творять "чудеса", батьки - самі по собі. На додаток до ал¬когольного дурману, густо стоїть цигаркова димова завіса, що поширюється з прокуреного коридору. Єднаймося, братаймо¬ся, бо ми того варті. Чорний дух витає над людьми, ще декілька годин тому розумними, милими, чемними та природно веселими. Весь святковий бал перетво¬рився в п'яну імітацію веселого настрою та свята. Добре, якщо все пройде без особливих наслідків, бо буває й таке. Все має початок і кінець. Стомлені дорослі, як паралізовані, розхо¬дяться по домівках, залишаючи своїх, "осиротілих дітей" на по¬дальше балювання. Не всім ви¬пускникам вдасться побачити схід свого випускного Сонця. Більшість майбутні розбудовників Держави подивляться на нього п'яними очима без особ¬ливих позитивних емоцій та ра¬дості. Курс на життя взятий спов¬на. Вперед, до дорослого п'яно¬го щастя! Тільки ощасливлюйтесь в "міру", "культурно" балдійте... Чи можливо передати на па¬пері, або словами, ті душевні, моральні, психологічні страж¬дання, фізичні муки, коли після глибокого алкогольного сну людина приходить до тями. Пе¬ред очима проходять епізодичні спогади вчорашньої "радості". Вчорашнє п'яне, сурогатне свято перетворилося на маленький сьо¬годнішній сімейний траур, який може продовжуватися місяця¬ми, а то й роками. Совість зго¬ряє в полум’ї спогадів. Так гар¬но все починалося, перший тост, всі випивали стоячи... Можливо, у вас не так, виба¬чайте. Не так може бути лише в тому випадку, коли бал буде проходити за першим, тверезим сценарієм. '''Чи вистачить мудрості, розуму, батьківської любові, почуття відповідальності за дітей, орга¬нізаційних здібностей зробити правильний вибір? Тим, у кого совість спить, а почуття відповідальності покрите винними парами, треба нагадати про Закон. Він є, хоча тільки на папері, і як-не-як, а захищає дітей та молодих людей від алкогольного та ніко¬тинового свавілля. Покладаємо велику надію на Президента, Верховну Раду, Кабінет Міністрів, зокрема на Міністерство освіти, Міністерство Охорони Здоров'я все ж таки використати чудовий досвід розвинених країн і захистити законом наших дітей та молодь. Саме захистити, а не заборонити, хоча б до 21 року від алкогольного та нікотинового дурману. Як всім відомо, до 21-25 років молода людина розви¬вається духовно, фізично. психологічно, морально, культурно, етично тощо. Захистіть цей роз¬виток людських якостей своєю совістю і законом. Дайте мож¬ливість молодим людям розви¬нути здатність природно радіти, сміятися, співати, танцювати, а не під впливом легкодоступних наркотичних речовин, емітувати п'яну, сурогатну радість.''' ''Федір КАЛІНЧУК- доцент Міжнародної Академії Тверезості'''''Жирний текст'''

== ОБГРУНТУВАННЯ необхідності добрим співпрацювати. ==

ЧАС ТВОГО БІЗНЕСУ

[ред.]

Молодіжний бізнес-інкубатор проводить конкурс кращих інноваційних та інвестиційних бізнес-планів „Час твОГО бізнесу” для юридичних та фізичних осіб, які зареєстровані як суб‘єкти підприємницької діяльності, або мають набути статусу суб’єктів підприємницької діяльності найближчим часом. Деякі номінації передбачають також подачу проектів від винахідників, громадських об’єднань підприємців чи їх асоціацій.

Конкурс проводиться у трьох номінаціях:Кращий інноваційний проектКращий інвестиційний проектКращий туристичний продукт

Фіналісти конкурсу отримають: - міжнародну експертизу своїх проектів та, за її результатами, сертифікат відповідності – кожному фіналісту конкурсу (всього 9 фіналістів); - кваліфікований переклад проекту з української на англійську мову та пересилання проекту на міжнародний конкурс бізнес-планів “Business Award” у м. Відні (Австрія); - пріоритетне право на відшкодування відсотків за майбутнім чи існуючим кредитом – до 18% від його суми – кожному фіналісту з коштів обласного та державного бюджетів; - 50% знижку на використання рекламних площ у провідних ЗМІ області; - проведення семінару з правової охорони своєї інтелектуальної власності (з методичними мультимедійними матеріалами); - консультації з приводу написання бізнес-планів кращих експертів банків та Головного управління економіки Рівненської ОДА; - сюрпризи від банків-партнерів; - кожному переможцю – повний спектр послуг з реєстрації торгової марки (безкоштовно) завдяки співпраці з Північно-Західним центром інноваційного розвитку; - кожному фіналісту патент на інформаційне дослідження щодо відповідності умов правової охорони їхніх маркетингових назв; - кожному учаснику конкурсу - універсальну дисконтну картку MAXIcard® з каталогом знижок по Україні; ОЦІНКА НАЙКРАЩИМИ ЕКСПЕРТАМИ ВАШОЇ БІЗНЕС-ІДЕї, ЇЇ ВАЖЛИВОСТІ, ДОЦІЛЬНОСТІ, КРЕАТИВНОСТІ ТА АКТУАЛЬНОСТІ !!!

Заявка на участь розміщена на веб-сторінці конкурсу: http://bp.intelpro.net

Усі бажаючі можуть надіслати свої проекти у електронному і друкованому вигляді до 18.00 год. 1 жовтня, 2008 року, на адреси, що вказані у контактах.

КОНТАКТИ ОРГКОМІТЕТУ:

майдан Просвіти, 2, оф.302, місто Рівне, 33028; тел./факс: 8 (0362) 695-375, тел. (0362) 695-372.

Координатор конкурсу: Артем ПЛЕСКАЧОВ моб. 068 568 0140 E-mail: artempleskachov@gmail.com

Голова оргкомітету конкурсу: Юрій ТРАЧУК моб. 063 3070500 або 0362 431084 E-mail: y.trachuk@gmail.com

ПІДПРИЄМЦІ ПОПАЛИ ПІД РОЗДАЧУ...

[ред.]

До кінця ц.р. організатори конкурсу готові роздати 850 000 грн.

                                                ПРЕС-РЕЛІЗ

15 липня 2008 року відбулася прес-конференція з приводу старту Рівненського обласного конкурсу інноваційно-інвестиційних бізнес-планів „ЧАС ТВОГО БІЗНЕСУ”. Презентували журналістам проект наступні представники організаторів: Юрій ТРАЧУК - голова оргкомітету конкурсу (керуючий Установою IntelPro™), Ярослава ГАВРИЛОВА - заступник начальника управління культури та туризму, Олександр ОСОВЕЦЬ - начальник інноваційно-інвестиційного управління Рівненської Облдержадміністрації, Віталій ГОЛУБЄВ - головний редактор Видавничого дому «ОГО», Наталія НАУМЧУК - лауреат конкурсу бізнес-планів «Час твОГО бізнесу» (2007 рік) - фіналістка Міжнародного конкурсу бізнес-планів «Business Award» у місті Відень (Республіка Австрія).

Юрій Трачук розпочав прес-конференцію з інформацією про офіційне оголошення щорічного обласного конкурсу бізнес-планів «Час твОГО бізнесу», який проводиться вже втретє. „Відмінностями від конкурсів минулих років є те, що цього року конкурс проводиться серед усіх юридичних та фізичних осіб Рівненської області, а не лише молоді”, – повідомив Юрій - ”Номінацій, у яких подаватимуться проекти цьогорічного конкурсу – їх три – це:

кращий інноваційний проект; кращий інвестиційний проект; кращий туристичний продукт.

Головним призом переможцям конкурсу буде відшкодування відсотків по існуючому чи майбутньому кредиту – від 12 до 18% (в залежності від інноваційності проекту). Також переможці конкурсу отримають 50% знижку на використання рекламних площ у провідних ЗМІ Рівненської області та багато інших відзнак та нагород для фіналістів.

Олександр Осовець навів статистку по кількості підприємців, які отримали відшкодування відсотків по кредиту за останній рік. Вже 8 підприємців області отримали річне відшкодування відсотків за кредитами банків у сумі 85 000 грн. Цьогоріч на відшкодування виділено 550 000 грн. з обласного бюджету та 300 000 грн. із державного, що, загалом, складає суму у 850 000 грн. Кошти обласного бюджету адмініструє Головне управління економіки та інвестиційної політики облдержадміністрації, з державного – представництво Держкомпідприємництва у Рівненській області. Пан Олександр запросив підприємців приймати участь у обласному конкурсі бізнес-планів та скористатися нагодою отримати унікальну можливість для свого бізнесу залучити кошти для якісного і динамічного розвитку своєї власної справи.

Ярослава Гаврилова зазначила, що 2008 рік – офіційний рік туризму в Україні. Усі представники сфери туризму мають величезний шанс розвинути свій бізнес, подавши свій проект. Нещодавно завершився конкурс історичних та природніх пам’яток «7 чудес Рівненщини», що мав величезну популярність. Тепер черга за туристичним бізнесом – турфірм, власників готелів, кемпінгів, баз відпочинку, ресторанів тощо. Ми очікуємо свіжих ідеї для розвитку туризму в нашій області, багатій на різноманітні локації, де можна проводити безліч різноманітних туристичних заходів.

Присутня на прес-конференції учасниця минулорічного конкурсу бізнес-планів «Час твого бізнесу – 2007» Наталя Наумчук поділилася враженнями від участі у минулорічному конкурсі „Час твого бізнесу” і Міжнародному конкурсі бізнес-планів “Business-Award” у м.Відні. Вона зазначила, що не зважаючи на зовсім незначний досвід у написанні бізнес-планів вона посіла ІІ місце, і як результат, отримала суттєву грошову винагороду. На сьогодні її справа динамічно розвивається і вона збирається взяти участь вже у обласному конкурсі на відшкодування відсотків по кредиту для якісно нового рівня розвитку своєї справи.

Заявка на участь у конкурсі розміщена на веб-сторінці: http://bp.intelpro.net

Усі бажаючі можуть надіслати свої проекти у електронному і друкованому вигляді до 18.00 год. 1 жовтня, 2008 року, на адреси, що вказані у контактах.

КОНТАКТИ ОРГКОМІТЕТУ:

Координатор конкурсу: Артем ПЛЕСКАЧОВ моб. 068 568 0140. E-mail: artempleskachov@gmail.com

Голова оргкомітету конкурсу: Юрій ТРАЧУК моб.063 3070500 або 0362 431084. E-mail: y.trachuk@gmail.com

==

Як конфлікт інтересів між малозахищеними і корумпованою владою протиставити корупції.

[ред.]
==

Корупція сильна спокусою, спроможністю задовольнити нужду чи амбіцію легким, швидким, але не чесним, по відношенню до інших осіб, шляхом. Вона у світі загалом і у кожній країні зокрема, непереможна до тих пір, поки люди не стануть досконалими у святості. До цього ще далеко. Схема дії корупції відома усім. Є проблема (чи амбіція), є особа, спроможна її вирішити або гарантувати її вирішення, цю особу зацікавлюють у доступний спосіб, вона бере на себе зобов’язання вирішити проблему (чи амбіцію) і вирішує незаконним шляхом з використанням положення в суспільстві (довіри суспільства). Наслідок — вирішена проблема (амбіція), задоволенні обидві сторони. Але, при цьому є потерпілі і обдурені. Оця сила єдина щиро зацікавлена перемогти корупцію. Жертвою корупції, як правило, є менш захищена особа, яка під час впливу на неї корупційної дії і наслідків корупції, люто ненавидить корупцію. Тому контроль за боротьбою з корупцією повинен бути не з боку держави, а з боку малозахищених, які потерпають від корупції. Якщо об’єднати в організацію осіб, котрі і без впливу на них корупції, не схильні до вирішення власних проблем корупційним шляхом, зареєструвати таке об’єднання юридичною особою, а наглядову раду зробити з тих, кого корупція (як в народі кажуть) — дістала, то така юридична особа у боротьбі з корупцією нездоланна. Наприклад, схема корупції запрацювала: взятий хабар (отримана неналежна квартира, посада, земля, бізнес ...); міліція, прокуратура, суд і всі інші владу-маючі чинять беззаконня і свавілля; є результат для зацікавленої сторони, вона отримує незаконно те чого прагнула. Але потерпілий, у цім випадку, шукає захисту, стає членом організації об’єднаних у боротьбі з корупцією і та, в його інтересах, звернулася до суду. Найнятими юристами у супроводі журналістів веде справу. Рано чи пізно вплив на суд, корупційним беззаконням і свавіллям, наштовхується на правосуддя, як не в Україні, то у Європі. І корупція безсильна, бо нема тих кого можна купити, залякати, вбити, наказати – „попросити по телефону (хоч би й з Президентського)”. Адже діє організація (мінімум: юрист, якого можна будь-коли замінити, діє він у супроводі журналістів та за підтримки решти команди під контролем зацікавлених у справедливому вирішені справи малозахищених, під контролем діючих в організації рад, та ще й основні документи підписує голова ради). То ж — до кого вчепитися і який сенс? Навіть у суд можна послати одного, а після іншого, або три разом представники. І журналістам язики розв’язані, бо знають справу з першоджерел, володіють копіями документів, бачать оригінали, можуть зробити будь-який достовірний аналіз у справі чи у справах не порушуючи закон. Адже організація власник газети. Звичайно проходить багато часу (бо корупція сильна), але перемога варта боротьби. Бо: корупція повертає тоді те, що взяла незаконно; як правило повернути уже неможливо; корупція знає тих, хто її чинив і карає їх заслужено — тобто бореться сама з собою, демонструє суспільству ризики займатися корупцією для обох сторін, які спровокували і які вчинили її. І навпаки, населення бачить ризики у вирішені проблем шляхом корупції, і бачить торжество справедливості. Організації борців з корупцією для перемоги у будь-якій справі потрібно: контроль Ради з найбільш спроможних до безкомпромісної боротьби потерпілих, юрист, журналіст і фінанси. Така організація спроможна діяти без сторонньої фінансової допомоги, але не раніш як через 4-5 літ від початку стабільно організованої діяльності, бо саме такий термін, у корумпованій країні, від початку боротьби з корупцією у конкретній справі до її завершення. Сума затрат на діяльність організації (8 осіб, в т.ч. видання газети) щомісячно складає біля 20000 грн. Організація 30% фінансує сама себе, а ризики на 30% суми їй не страшні, бо випробувала себе у діяльності на громадських засадах (працюючи без оплати). Перемога компенсує збитки, в т.ч. затрати на боротьбу. Проте поодинокі справи, не профінансують організацію, їх треба вести, для фінансового забезпечення діяльності виконавчої організації з 8 осіб, біля тридцяти одночасно. Для 3-х юристів у супроводі 2-х журналістів та за підтримки решти команди, це завдання посильне (перевірено практично громадською організацією „З’єднання борців „За справедливість” спільно із газетою „Вісник малозахищених”. Гарантія успіху — зростаючий попит на захист від корупції! Рада ЗБЗС, редакційна рада газети “Вісник Малозахищених”

Злива у Чернівцях.

[ред.]

Злива у Чернівцях. Дивись фото! 18.07.2008р. у м Чернівці знов було стихійне лихо у вигляді несподіваної зливи. Транспортний колапс тривав 2 години.

На цей раз не впоралися з обов"язками комунікації по вул. Червоноармійської, біля торгівельного центру "Майдан".

Наслідки зливи дивиться на фото.

http://www.bukovina.biz.ua/new.php?id=29

Хто потрібний людям – той заважає злочинцям.

[ред.]

Мороз Ігор Михайлович, віку 32 роки, встиг пуд солі з’їсти і немарно. Спочатку ріс, як на дріжджах. Кому в бізнесі не треба голови, спроможної примножувати здобутки – капітал? Тож, за плечима 7 років управління колективами в сферах, пов’язаних з виробництвом, ремонтом і обслуговуванням сільськогосподарської техніки; торгівлі сільгосптехнікою, зерном і агрохімією; виробництвом сільськогосподарської продукції і її збутом. Замісник генерального директора по АПК ЗАТ «Родан - Капітал», де основними обов’язками були: організація, облік та контроль с/г виробництва, фінансово-економічний аналіз діяльності департаменту АПК, розвиток аграрного проекту, постачання с/г підприємствам ресурсів, 147 підлеглих. Директор ТОВ «Агрофірма «Лан». Полтавська обл., загальна площа орної землі - 5700 га., основні обов’язки: - розробка бізнес-плану виробництва; впровадження прогресивних технологій вирощування с/г культур та виробництва свинини; - розвиток мережі продажу зерна власного виробництва і племінного молодняку свиней; контроль і аналіз фінансово-економічної діяльності підприємства; - організація всього процесу виробництва взагалі… Оптимізовував і забезпечував необхідним всі структури виробництва, вводив оптимальні методи оплати праці і контроль за використанням фінансових ресурсів, розширював і збільшував обсяги виробництва… Директор ПП «Біотек», Полтавская обл., м. Кобеляки. Обов’язків ще більше, ще важливіші: ведення переговорів, вкладання договорів на поставку й покупку продукції; аналіз стану ринків… З 7.02.2006 до 2.02.2007 року – генеральний директор ВАТ «Агротехніка» (колишня сільгосптехніка); за сумісництвом — директор ТОВ “Ремонтне підприємство” (підприємство – власник 30 % акцій) та регіональний менеджер компанії «Астарта – Київ» з іноземними інвестиціями (ТОВ «Астарта – Київ» є акціонером ВАТ «Агротехніка», а «Агротехніка» є засновником ТОВ «Ремонтне підприємство» (48 голосів, як юридична особа та 52% фізичні особи), все це входить в «Астарта – Холдінг»). Тут набрався досвіду організації роботи і координації всіх ланок виробничого комплексу, зокрема: забезпечення виконання виробничого плану; планування та реалізація розвитку виробничих потужностей (запуск нових цехів); створення міцного колективу; забезпечення умов для виробництва конкурентоспроможної продукції... Став обходити своїх благодійників авторитетом у підлеглих, виходити з під злочинної опіки, бо сподобався людям, з якими працював, які фактично, як юридична особа володіли 30% акцій. Бо мав успіх на важкому сучасному ринку й людей не кривдив. Його попередник директор ТОВ “Ремонтне підприємство” – Білаш Едуард Іванович, почав продавати підприємство, його підтримують керівництво Астарти і Холдінгу, хочуть збанкрутувати ТОВ “Ремонтне підприємство” та вивести активи на «Астарту – Київ» і на таємні фірми Білаша. “Агротехніка”, скажимо, симпатизувала спочатку Ігорю Морозу і колектив ТОВ “Ремонтне підприємство” стояв за нього. – На посаду за сумісництвом, Ігоря обрали (26 грудня 2006 року) позачерговими загальними зборами. До цього була вже досить сильна судова війна колективу на чолі з Ігорем проти розбазарювання підприємства. Керівництву «Астарта – Київ» це поламало плани. Їм треба, слухняного і вже незаконному директору все це не подобалося, а тому, розповідає Ігор, 2-го лютого 2007 року, збирають збори в присутності незаконного директора Білаша Едуарда Івановича ТОВ “Ремонтне підприємство” (30% акцій) і акціонерів ТОВ «Астарта – Київ» (27,5% акцій) та ТОВ Компанія з управління активами «Астарта - Інвест» («КУА» - 23% акцій, фактично, офшорна, для створення вигляду законності махінацій). Треба пояснити, що кількість акцій - це кількість голосів на зборах, – підніс одну руку, а за нею рахують голоси відповідно відсотку акцій. Тому перемагає на виборах не кількість піднятих рук трударів, а іноді, одна рука власника акцій. Крім цього, арифметику голосування ділки готують завчасно, при створені товариств відсотки ділять штучно так, щоб у них було більше 50%, як і тут: 27,5 + 23 = 50,5. Але відсотки відсотками, а людей треба ще надурити, бо ж бачачи беззаконня можуть збунтуватися, а тоді випливе правда, яка на їхній стороні. ому Ігоря Мороза на збори фізично не впускали, а всім сказали, що він запізнився. Отак, каже Ігор – на обманутих загальних зборах акціонерів ВАТ «Агротехніка», мене звільнили з посади директора підприємства. Цікаво те, що на зборах люди ще не знали про те, що ТОВ “Ремонтне підприємство” вже не в ВАТ «Агротехніка», а в «Техмашкомплект» з міста Кременчука. Перед цим, по заяві ТОВ «Астарта-Київ», 1-го лютого 2007 року Господарський суд Полтавської області виніс постанову у відсутності відповідача ВАТ «Агротехніка», яку мав би представляти І. Мороз, що наче посада директора є незаконна і не відповідає статуту ВАТ «Агротехніка». Хоч Мороз Ігор володіє 1,03% акцій, зробили це без нього і людям-акціонерам на зборах цього теж не повідомили. Проте, хоч Білаша не обрали назад керівником (обрали іншого), фактично керівництво знову перейшло до нього. Білаш і ті, що над ним, розуміють, що за законом колектив за підтримки Ігоря може відвоювати підприємство. Тому знаходять способи змусити його замовкнути і відмовитися від допомоги колективу та захисту справедливих інтересів. У 2007 році, теж в лютому місяці, Славутський міськрайвідділ УМВС України за заявою того ж Білаша Е.І., в якій вказано, що я ніби незаконний директор і незаконно забрав печатку ТОВ “Ремонтне підприємство” і його установчі документи, проти мене, каже Ігор, порушили кримінальну справу за ст. 357 (викрадення, привласнення… печаток…)Кримінального Кодексу України (КК). Після, за заявою ТОВ «Астарта - Київ», проти мене порушили кримінальну справу за ст.191ч.2 (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем), ч.1 ст.366 (службове підроблення) та ст.364 (зловживання владою) КК. В ході судового слідства більшість статей не пришилося, а назвати це судилище судом — язик не повертається. Адже, насправді, Ігор, як підлеглий, робив те, обходячи закон, що прийнято робити в ВАТ для обходу державних податкових пазурів, що було керівництву відомо, бо самі ж цьому навчили. Способом постійного залякування мене, що ніби для того щоб не «посадали» треба погоджуватися, (були й прямі погрози, що зробимо тебе ще ґвалтівником і т. п.) мені залишили ч.3 ст. 191 (привласнення за змовою) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, тяжкі наслідки) КК. Що ж насправді було, можна бачити з того, що тим часом Ігор Мороз виграв судову цивільну справу щодо невиплати йому зарплати на суму 9000 грн., хоч зрозуміло, як до нього ставляться суди. З 22.06.2007 до 22.09.2007 року директор відділу продаж с/г техніки ТОВ «АСА «Астра». Обсяг продажу 25 000 000 гривень за 3 місяці. Та тяжко, каже Ігор, прижитися молодій, творчій, з кипучою енергією людині з керівником, який хоче жити за рахунок утиску інтересів колективу. У Ігоря принцип — покладатися на колектив і відстоювати його інтереси. Не поступився. Тепер працює приватним юристом. І каже, напевне перекваліфікуюся, бо баче, що у правозахисті явно бракує чесних людей, щоб добиватися правди і справедливості, а йому це вдається. Проте розпочату справу ще не покидає, після Аспірантури 1999-2002 в Українській Аграрній академії наук, готує до захисту дисертацію. Спеціальність «Генетика». Розраховує, що саме на аграрній ниві передбачається найбільша потреба встановлення юридичних справедливостей, бо тут чи не найбільше в Україні вирує свавілля беззаконня найбільших мафіозних та корупційних структур. Та вже навчається заочно, здобуває другу вищу освіту в Національній юридичній академії України ім. Ярослава Мудрого, 4 курс. Знає цивільне право і процес, господарське право і процес та корпоративне право, і хоч володіє технічною мовою, але ще навчається на курсах англійської та німецької мов. Звичайно, що Ігор Мороз не з тих, хто погодиться жити з незаробленим тавром злочинця. Тому оскаржив вирок суду. Але такий хід подій знову не подобається магнатам свавілля, що звикли жити з беззаконня, і ось 12 червня 2008 року телефонує дружина з Полтавщини, де проживає з трирічною донькою, з вимогою, щоб забрав апеляційну скаргу на вирок суду від 20.05.2008р. — каже Ігор. Бо, в іншому випадку, мене візьмуть під варту. Треба сказати, що дружина сама адвокат і знає все грамотно. Що її змусило зробити такий дзвінок? — Не важко здогадатися. Коли Ігор перепитав: «за що ж мене візьмуть?», то дружина відповіла, наче він порушив умови підписки про невиїзд. Але це ж брехня, в якій би дружина легко розібралася. Бо за моїм клопотанням — каже Ігор, слідчий Бабенко В.В. на заяві написав, що дозволяє мені проживати і працювати за місцем реєстрації. Також, судді по кримінальній справі Голубенко В.Л. відомо, що я працюю за місцем реєстрації і навіть голові суду – каже Ігор, я надсилав телеграму 12 червня 2008 р. про моє місце перебування і про роботу. Григорій Цвях Від редакції: Що тут скажеш? В Європі це злочин, нелюдське поводження, що принижує людську честь та гідність. А в Україні такі визначення до владу – маючих і до гроші – маючих ще не застосовують. Б’ють, грабують, шкуру здирають і скаржитися не дозволяють. Та час розплати, усім злим — гряде! І для учасників цієї справи, Ігор Мороз, буде уроком, як беззаконня на правді зуби ламає, коли є людина, яка за правду йде до перемоги, бо знає, що Правда — є Бог! Вже він не один бореться за справедливість, а в громадськім з’єднані борців за справедливість. Його справу в організації знають всі, тож злякати не вийде! Лякані, більш десятка позовів мали, і від губернатора, і від начальника УБОЗу, і від прокуратури, і арештовували... — та єдність борців за справедливість брехуни не здолають, бо всіх не вб’єш, а правду люди бачать і її відстояти Бог помагає.

http://h.ua/story/108068/

Конференція в Печі, Угорщина

[ред.]

Звичайною літньою школою зараз нікого вже не здивуєш. Проте бувають і такі, де обов’язково хоч раз у житті треба побувати! Однією з таких програм є Міжнародний культурний тиждень в Печі, Угорщина – www.icwip.hu. Це старовинне місто, що в 2010 році матиме почесний статус культурної столиці Європи – www.pecs2010.hu. Партнери та спонсори заходу – Central European Initiative, European Year of Intercultural Dialogue 2008, European Capital of Culture - Pecs 2010, Ministry of Education and Culture of Hungary, Student International Exchange Network (SIEN) Foundation, National Cultural Fund та Hungarian National Turists Office наперед визначили рівень проведення події.

Щороку головна тема конференції змінюється. Цьогорічна 12-та конференція відбувалася з 17 по 27 липня і була присвячена проблемам екології. Всі учасники були приємно вражені тим, що лекції будуть проводити не хто інші, як головні дійові особи світового рівня в даних сферах: професор Ервін Ласло (Ervin Laszlo) – радник ЮНЕСКО, член міжнародної академії наук, засновник та президент Будапештського клубу; професор Денеш Дудітш (Denes Dudits) – біолог та віце-президент Академії наук Угорщини; професор Ференц Мішкольці (Ferenc Miskolczi) – фізик атмосфери, колишній головний науковець NASA. Секційні дискусії, що проводились за різними напрямами, дали чудову можливість проявити власні здібності та перейняти досвід від іноземних колег.

Час між секціями організатори вдало заповнили екскурсіями до старовинних замків, печер та музеїв, на які багаті околиці старовинного мальовничого міста. Були також змагання в спортивному комплексі та відомі угорські термальні джерела. Сумувати учасникам не доводилося ні протягом дня, ні вечорами! Вдало підібрана стратегія проведення конференції створює всі відповідні умови для знайомства, культурного обміну та вираження власних ідей та набутого досвіду в неофіційній обстановці!

Цього року конференцію відвідали близько 130 чоловік, представники 16 країн серед яких: Кенія, Танзанія, США, Греція, Фінляндія та Італія! По закінченні події всі учасники отримали сертіфикати. Україну представляли 10 учасників: студенти Києва, Львова, Сум та Харкова. Серед них троє членів Європейського Молодіжного Парламенту - Україна ( www.eyp-ua.org ) Сповненні вражень вони залюбки діляться унікальним досвідом, набутим під час конференції!

www.icwip.hu

Як заробити $2,5млн.? – Просіть $5млн. і обіцяйте роздати половину!

[ред.]

Саме так збирається заробити мешканець Торонто (Канада) Террі Гладяк (Terry Hladyak), власник сайту Make Me Share! (дослівно: “Зробіть так, щоб я поділився!”), MakeMeShare.com.

Террі обіцяє поржертвувати на благодійність $2,5млн США при умові, що заробить за допомогою свого вебсайту $5млн на протязі одного року. Сайт пропонує рекламну поверхню вартістю 1 і 2 долари за піксель. Такий рекламний метод було вперше випробувано британським студентом Алексом Т’ю (Alex Tew) на його сайті MillionDollarHomepage.com у 2005 році. Він поділив веб-сторінку на 1млн пікселів, і продав їх по одному долару, заробивши $1млн доларів США. Успіх Алекса надихнув багатьох, і подібні сайти почали рости, як гриби після дощу. Проте успіху вони не мали: рекламодавці оцінили оригінальнсть ідеї Алекса і не зацікавились її чисельними копіями.

Автор MakeMeShare.com пішов іншим шляхом. Навідміну від Алекса, котрий розміщав всі рекламні банери на одній сторінці і без будь-якого тематичного поділу, Террі запропонував рекламодавцям кількасторінковий сайт, з рекламною площею, розбитою на рубрики. Такий спосіб подачі реклами, на думку Террі, сприяє зручному пошуку інформації відвідувачами сайту. Це, у свою чергу, повинно забезпечити постійну популярність проекту.

Як свідчить інформація на сайті, проект було запущено 1 серпня. Через тиждень з’явились перші рекламодавці. Мабуть, останнім концепція сподобалась. Не відомо, чи розраховує Террі справді заробити $5млн., але без копійки, мабуть, не залишиться.

Джерело: MakeMeShare.com

„Миргородська®”, „Оболонь®”, „Острозька®” і т.д...

[ред.]

...Через реєстрацію назв територій приватними структурами, громади по всій країні втрачають свої споконвічні права!

Все більша кількість підприємців та підприємств (як свідчить практика діяльності Установи IntelPro), реєструють позначення географічних, історичних та общинних територій, що унеможливлює використання та контроль за використанням їх споконвічних власників – територіальних громад. З огляду на динаміку реєстрацій даних назв, очікується подальше зростання подачі заявок на торговельні знаки, що повністю або частково відтворюють собою позначення географічних, історичних та общинних територій, чим значно звужує права громад цих територій (ст.16 ЗУ „Про охорону прав на знаки для товарів та послуг” гарантує власнику знака для товарів та послуг виключні права на зареєстроване позначення). Закон України „Про охорону прав на знаки для товарів та послуг” (далі, Закон) дозволяє бізнес-структурам реєструвати такі позначення. Тому вже сьогодні можна говорити, що такі позначення як „Миргородська”, „Степанська”, „Острозька” та багато інших вже втрачені як власність для громад цих територій.

На звернення установи „ІнтелПро” (IntelPro™) щодо можливості реєстрації своїх позначень органами місцевого самоврядування, т.в.о. голови департаменту В.Дмитришин зазначив „у нормативно-правових актах України в сфері інтелектуальної власності не міститься будь-яких застережень відносно набуття інтелектуальних прав на знаки для товарів та послуг органами місцевого самоврядування чи заснованими ними підприємствами, установами, організаціями”. (електронний варіант листа- роз’яснення ДДІВ) Таким чином, Закон дозволяє будь-якій територіальній громаді України отримати правову охорону для своєї торгової марки та володіти охоронним документом – Свідоцтвом України. Здавалось би, а навіщо це робити? Все одно, наприклад, сільська рада не буде використовувати свій знак у комерційній діяльності, оскільки не має на це по закону жодного права...? Згідно законодавства про інтелектуальну власність, власник знака, окрім права користування та володіння, має право розпоряджатися своєю інтелектуальною власністю. Так, положення все ж тої статті ст.16 Закону: „власник знака має виключне право дозволяти або забороняти його використання”, тобто також громада може здійснювати контроль вже зареєстрованих підприємств, назва яких містить територіальне або общинне позначення, надавати дозволи на користування своїм знаком та, що дуже важливо, здійснювати контроль за якістю продукції або послуги, що надаються або виробляються при користуванні підприємством або підприємцем торговою маркою громади. Разом з тим, громада зможе, за потреби, продати зареєстровану на своє ім'я торгову марку. Реєстрація знаків для товарів та послуг надасть можливість територіальним громадам України отримати нову дохідну статтю для свого бюджету, за рахунок провадження подібної інноваційної практики роботи. Вже на сьогодні, установою „ІнтелПро”, спільно з Рівненською обласною адміністрацією здійснюється програма допомоги територіальним та історичним общинам області, щодо захисту їх споконвічних прав на свої територіальні та історичні позначення. Так, із заявок громад Рівненської області було виділено 28 позначень із 14 районів області, що становлять історичну, культурну та туристичну цінність та подано заявки на реєстрацію їх у якості знаків для товарів та послуг. Окрім того, за час проведення патентно-інформаційних досліджень на відповідність умовам надання правової охорони стало відомо про те, що на 5 позначень вже видані охоронні документи на ім’я приватних бізнес-структур. Переконані, така ситуація існує у кожній області нашої Держави.

Антимонопольний комітет VS Держкомпідприємництво?

[ред.]

Правилами розгляду справ у АМКУ щодо актів недобросовісної конкуренції не передбачено граничного терміну розгляду таких справ... Як же українському підприємцю захистити своє добре ім’я? Держкомпідприємництво України стало на бік бізнесу.

Згідно закону України «Про Антимонопольний комітет України (АМКУ)», АМКУ – повноважений державний орган України зі спеціальним статусом щодо контролю за дотриманням законодавства України про економічну конкуренцію. До цього законодавства входять вказаний закон, Закон України «Про недобросовісну конкуренцію» та Закон України «Про захист економічної конкуренції». Відповідно, саме цей орган має виключне право встановлювати факти недобросовісної конкуренції, розглядати вказані справи і приймати рішення у них. Порядок розгляду справ про порушення законодавства про економічну конкуренцію визначено Правилами розгляду справ органами АМКУ. Розпорядженням Антимонопольного комітету N 332-р (z1044-06) від 17.08.2006) визначається порядок порушення справ та завершення її розслідування через надсилання повідомлення сторонам справи про попередні висновки. Далі у термін не менший за 14 днів призначається засідання Адміністративної колегії, що і приймає рішення у справі.

Однак, Правилами розгляду справ не визначено граничного терміну призначення такого засідання Колегії. Отож, вже є випадки затягування справ більше ніж на 1,5 роки! Звісно, рішення одного чиновника про призначення засідання є ключовим для поновлення порушених прав власника торгової марки і породжує усі передумови для розвитку корупції в органах АМКУ.

Низка підприємців звернулася із проханням вплинути на АМКУ (щодо корегування вказаного регуляторного акта) до Голови Державного комітету України з питань регуляторного політики та підприємництва Ващенка. Окрім того, було надіслано Аналіз регуляторного впливу до АМКУ.

На наші запити, Держкомпідприємництва провів експертизу вказаного регуляторного акта. Висновок Держкомпідприємництва у тому, що до Правил розгляду справ органами АМКУ варто внести зміни, про що і було до АМКУ надіслано відповідного листа (повідомлення Держкомпідприємництва про це у листі від 05.06.08. №4791, оригінал листа). Проте, АМКУ не прийняв до уваги ані листа уповноваженого державного органу, ані аналізу регуляторного впливу Об’єднання із 700 підприємств України.

Не секрет, що на сьогодні, ці дві державні структури (Держкомпідприємництво та АМКУ) покликані сприяти встановленню добрих і чесних правил ведення бізнесу, захищати підприємців та створювати всі належні умови для їх діяльності. На сьогодні, Антимонопольний комітет України декларує себе як „державний орган із спеціальним статусом, метою діяльності якого є забезпечення державного захисту конкуренції у підприємницькій діяльності та державних закупівель”. Держкомпідприємництво, орган, що покликаний захищати інтереси нашого брата-підприємця не може ніяким чином впливати на розпорядження та рішення Антимонопольного комітету України, оскільки до його заходів впливу віднесені акти та дії органів виконавчої влади. Виникає ситуація, що фактично Антимонопольний комітет, будучи підконтрольний Президенту та підзвітний президенту, виключає вплив та взаємоконтроль органами виконавчої влади, зокрема Держкомпідприємництвом.

Ось такі неузгодження аж ніяк не можуть позитивно впливати на розвиток та сприяти розвитку економічної конкуренції. Установою «ІнтелПро» вже надіслано відповідний лист Президенту та голові ВРУ, тому чекаймо на їх відповіді з данного приводу… Далі, сподіваємося, буде...