Вікіновини:Повідомлення на сторінках обговорення

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Іноді буває необхідно написати користувачу стосовно (не)правильності його дій у досить типовій ситуації. З часом було створено шаблони які дозволяють це зробити використовуючи заздалегідь заготований текст. Нижче наведено перелік таких шаблонів і виведено текст що вони вставляють.

Перелік[ред.]

Наведені нижче шаблони бажано використовувати з підстановкою:

Шаблон Використання
{{Test‏‎}} Вітаємо!
Дякуємо вам за інтерес до ВікіНовин, перевірка можливостей редагування пройшла вдало, все відмінно працює!

Однак внесені Вами зміни доведеться видалити, тому що вони не містять корисної інформації. Будь ласка, наступного разу для експериментів використовуйте «майданчик», там ви нікому не зашкодите.
Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проектом, зверніть увагу на портал спільноти, і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням ВікіНовин. Тут завжди раді новим учасникам!

{{Вандал‏‎}} Ваші дії суперечать правилам нашої спільноти і розцінюються як вандалізм. За систематичне порушення правил до Вас можуть бути застосовані заходи адміністративного характеру, включаючи повну заборону доступу до сайту. Сподіваємось, що до цього не дійде. Можливо, Ваша деструктивна діяльність є наслідком незнання правил й цілей проекту. У цьому разі радимо Вам ознайомитися з ними. Якщо у Вас виникли запитання про проект, скористайтеся системою допомоги. Якщо Ви не знайшли в ній відповіді на ваше запитання, поставте його на форумі ВікіНовин. Сподіваємося на вашу співпрацю.