Перейти до вмісту

В Івано-Франківську на міському озері ледь не втопилася людина

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

30 листопада 2010

Надовго запам’ятає свою суботню прогулянку 50-річний мешканець Івано-Франківська. Коли чоловік зі своїм чотирилапим другом проходив вздовж дамби на міському озері, у собаки в якийсь момент прокинувся мисливський інстинкт. Тварина кинулася за качками прямісінько у холодну воду, потягнувши за собою поводок, а разом із ним і господаря. За лічені секунди чоловік опинився у водоймі за 18 метрів від берега, а глибина води сягала близько двох метрів. Зимовий одяг намок і почав тягнути людину під воду.

Вся ця пригода відбувалася неподалік Івано-Франківської рятувальної станції. Першим потопаючого помітив вахтовий спостерігач. Матрос одразу ж підняв тривогу і кинувся до рятувального човна. Двоє інших працівників рятувальної станції, взявши з собою спеціальне спорядження, побігли берегом до місця, де трапилося лихо. Один із водолазів вплав наблизився до потерпілого і витягнув його з води – повідомили БРІЗ в Центрі пропаганди ГУ МНС в області.

На допомогу йому приплив інший водолаз і вони разом доставили потерпілого до берега. Завдяки оперативності та професійності працівників рятувально-водолазної служби чоловік залишився живий. Медичної допомоги врятований не потребував.

Працівники Івано-Франківської рятувальної станції привели потерпілого до станції, дали йому сухий одяг та напоїли гарячим чаєм. Усе, що з ним сталося того дня, здається страшним сном самому потерпілому. Його можна вважати щасливцем, адже вийшов із води, хоча й не сухим, проте живим та здоровим.Примітки

[ред.]

Джерела

[ред.]