В Івано-Франківську на міському озері ледь не втопилася людина

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

30 листопада 2010

Інші новини України
Місцерозташування України

Карта, що показує місце розташування України

Також завітайте на портал «Україна»
Україна

Надовго запам’ятає свою суботню прогулянку 50-річний мешканець Івано-Франківська. Коли чоловік зі своїм чотирилапим другом проходив вздовж дамби на міському озері, у собаки в якийсь момент прокинувся мисливський інстинкт. Тварина кинулася за качками прямісінько у холодну воду, потягнувши за собою поводок, а разом із ним і господаря. За лічені секунди чоловік опинився у водоймі за 18 метрів від берега, а глибина води сягала близько двох метрів. Зимовий одяг намок і почав тягнути людину під воду.

Вся ця пригода відбувалася неподалік Івано-Франківської рятувальної станції. Першим потопаючого помітив вахтовий спостерігач. Матрос одразу ж підняв тривогу і кинувся до рятувального човна. Двоє інших працівників рятувальної станції, взявши з собою спеціальне спорядження, побігли берегом до місця, де трапилося лихо. Один із водолазів вплав наблизився до потерпілого і витягнув його з води – повідомили БРІЗ в Центрі пропаганди ГУ МНС в області.

На допомогу йому приплив інший водолаз і вони разом доставили потерпілого до берега. Завдяки оперативності та професійності працівників рятувально-водолазної служби чоловік залишився живий. Медичної допомоги врятований не потребував.

Працівники Івано-Франківської рятувальної станції привели потерпілого до станції, дали йому сухий одяг та напоїли гарячим чаєм. Усе, що з ним сталося того дня, здається страшним сном самому потерпілому. Його можна вважати щасливцем, адже вийшов із води, хоча й не сухим, проте живим та здоровим.

Примітки[ред.]

Джерела[ред.]