Перейти до вмісту

В Івано-Франківську оголошено конкурс до відзначення 350-ї річниці надання місту Магдебурзького права

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

5 квітня 2011

4 квітня відбулась прес-конференція міського голови Івано-Франківська, присвячена оголошенню конкурсу на кращий оригінальний захід (ідею святкового заходу), гасло (слоган) та логотип відзначення 350-ї річниці заснування міста. Конкурс оголошується відсьогодні, 4 квітня 2011 року і триватиме до 1 червня цього року. Протягом двох місяців триватиме власне прийом конкурсних робіт.

За словами міського голови, метою проведення конкурсу є вибір найкращої ідеї святкового заходу, гасла та логотипу відзначення 350-ї річниці заснування міста Івано-Франківська шляхом забезпечення права участі членів місцевої громади у формуванні привабливого туристичного іміджу міста. Результати конкурсу стануть основою для розробки досконалого бренду міста.

«Конкурс буде проходити у трьох вищезгаданих номінаціях і буде відкритим, у ньому зможуть взяти участь усі бажаючі (як громадяни міста, так і претенденти з інших міст України і з-за кордону) без вікових обмежень, які нададуть до оргкомітету проекти святкового заходу, логотипу і гасла (салогану) відзначення 350-ї річниці заснування Івано-Франківська», - наголосив Віктор Анушкевичус. «Власне, відкритий формат конкурсу зумовлений тим, що ми хочемо почути максиму думок і мати об’єктивне уявлення про те, з чим асоціюється Івано-Франківськ як у його мешканців, так і у гостей міста й тих, хто лише чув про нього чи бачив у телесюжетах. Запрошую мешканців міста, фахівців з інших міст подати свої пропозиції», - наголосив міський голова Віктор Анушкевичус.

Вимоги до конкурсних проектів є досить простими. Подані проекти мають бути сучасними, лаконічними, а також відповідати темі туризму, історії та архітектурі міста, бути актуальними в міжнародному контексті, такими що зацікавлять широку міжнародну аудиторію, привернуть увагу як до теми святкування 350 річниці, водночас будуть широковживаними щодо нашого міста як ділового центру, центру культурного і рекреаційного туризму.

Створені та подані на конкурс роботи (гасла та логотипи) не замінюють офіційну символіку міста (герб і прапор). При цьому вони мають бути унікальними та такими, що легко запам’ятовуються, асоціюються з містом. Символіка повинна бути загальною і легкозрозумілою для представлення міста на ярмарках, виставках, у публікаціях, культурних заходах. Також вона повинна означити всі події, що стосуються святкування 350-ї річниці надання місту Магдебурзького права.

Конкурсний відбір серед поданих проектів здійснюватиме оргкомітет з відзначення 350-ї річниці заснування міста Івано-Франківська, який вже створений розпорядженням міського голови. Результати конкурсу будуть оголошені до 1 липня 2011 р. Переможець у кожній з трьох номінацій отримає символічну премію в розмірі 1000 гривень.

Джерела[ред.]