Перейти до вмісту

В Одесі вбили лідера Партії промисловців і підприємців України О. Коробчинського

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

6 січня 2011

«Під'їхав додому разом з дружиною, поки вивантажували речі, невстановлений злочинець підійшовши практично впритул, зробив 12 пострілів із зброї імпортного виробництва, зараз працюють балістики і проводиться експертиза», - каже заступник начальника ГУ МВС України в Одеській області Олексій Хлевной.

Головним мотивом наразі правоохоронці вважають конфлікт на ґрунті бізнес-інтересів.

«Працівники вночі вчора оглядали місце події і, нажаль, не все подивились, тому що ніч була. Сьогодні вранці продовжили свою роботу. Що воно буде і як, але, у всякому разі там вже є деякі намітки - з ким люди сперечалися і в судах були. Відповідно є версії. Будемо відпрацьовувати, і найближчим часом буде результат. Швидше за все бізнес-версія», - каже заступник міністра внутрішніх справ України Віктор Ратушняк.

«Це зухвалий і боязкий злочин, здійснений напередодні Різдва Христова. Виклик нашому місту. Я обіцяю, що прикладу всі свої зусилля, щоб це жахливе лиходійство було обов'язково розкрите. Відповідальність повинні понести не тільки виконавці злочину, але і ті, хто за ними стоїть», - каже мер Одеси Олексій Костусєв.

Нагадаємо, Олександр Коробчинський очолював одну з будівельних компаній, був депутатом Одеської міськради двох скликань - та балотувався цьогоріч на посаду міського голови Одеси, він посів третє місце отримавши понад 2,5% голосів.

Джерела

[ред.]