Перейти до вмісту

Джек Кеворкян планує балотуватися на місце в Конгресі США

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

13 березня 2008

Джек Кеворк'ан — відомий американський лікар та прихильник евтаназії проголосив про свій намір балотуватися на місце в Конгресі США. "Доктор смерть", як нарекла його преса, планує балотуватися як незалежний кандидат від штату Мічиган.

Джек Кеворк'ян став відомим завдяки своїй діяльності у допомозі смертельно хворим людям гідно закінчити своє життя. За його допомоги померло більш ніж 130 пацієнтів, однак за поміч у самогубстві одного з них він був засуджений до 25-річного тюремного ув'язнення. У 2007 р., після восьми років у тюрмі був звільнений достроково за добру поведінку і в зв'язку з поганим станом здоров'я лікаря.

На пресконференції він заявив про намір балотуватися на місце в Палаті представників Конгресу, оскільки за його словами "в Конгресі бракує чесності та відвертості". Як незалежний кандидат він мусить зібрати принаймні 3000 підписів на підтримку своєї кандидатури. На думку його прихильників, ці підписи не будуть перешкодою у виборчому процесі відомого лікаря. Американське законодавство на забороняє судимому кандидату балотуватися на посаду, однак оглядачі не певні чи цей намір Кеворкяна матиме достатню підтримку електорату штату.


Джерела[ред.]

Wikipedia
Wikipedia
У Вікіпедії є окрема стаття на цю тематику: