ЕРР засуджує терористичні атаки ЕТА в Іспанії

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Президент і Генеральний Секретар Європейської Народної Партії, Вільфред Мартенс та Антоніо Лопез-Істуріз засудили терористичну атаку ЕТА в Більбао, яка стало причиною поранення однієї людини.

«Ми висловлюємо нашу солідарність потерпілому та його родині. Цей вибух – нова і невиправдана атака проти іспанських людей та демократичної системи в Іспанії», - заявили вони.

«ЄНП (ЕРР) завжди підсилює і підтримує всі ініціативи Європейського Союзу у боротьбі з тероризмом і продовжуватиме робити це», - додали Мартенс та Лопез-Істуріз.

«Як результат цієї атаки ЄНП (ЕРР) будуть дуже ретельно спостерігати за політичною ситуацією в Іспанії», - підсумували вони.


Довідково: Демократичний Альянс з 1998 року є повноправним членом Молоді Європейської Народної Партії (Youth of the European People's Party (YEPP), яка є молодіжною організацією Європейської Народної партії і об’єднує понад 48 правоцентристських молодіжних політичних організацій з понад 35 країн Європи, сумарна кількість членів яких переважає 1 мільйон.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс