З'їзд «Нашої України» ухвалив рішення про ліквідацію партії

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

2 березня 2013

Інші новини України
Місцерозташування України

Карта, що показує місце розташування України

Також завітайте на портал «Україна»
Україна


З'їзд «Нашої України» під головування С. Бондарчука розпустив партію.

ХІІ з'їзд «Нашої України», який проходив у Києві, ухвалив рішення про ліквідацію партії шляхом саморозпуску.

За це рішення проголосувало 267 делегатів з'зду. Ще двоє з них прогололосували проти, а шестеро — утрималися. Всього на з'їзду були присутні 289 делегатів з усіх областей України та Автономної Республіки Крим.

З ініціативою розпуску партії виступили представники обласних та місцевих організацій «Нашої України». З'їзд проводився на вимогу 18 обласних організацій партії, що за Статутом партії є 2/3 складу від усіх обласних організацій партії, — зазначив Сергій Бондарчук, який головував на з'їді партії.

Була створена ліквідаційна комісія, до якої увійшли, серед інших і низка прибічників Віктора Ющенка — Ірина Ванникова, Валентина Руденко, Зіновій Шкутяк та Віра Ульянченко. Її головою було обрано Петра Ющенка — брата Віктора Ющенка.

Крім того, було ухвалено рішення про передання установчих документів, печатки та прапора партії до музею історії Помаранчевої револююції, який знаходиться в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

В той же час Зіновій Шкутяк заявив, що ці збори є нелегітимними, а справжній з'їзд партії відбудеться 18 травня. З аналогічною заявою виступила й Ірина Ванникова[1].

Нагадаємо, що в «Нашій Україні» відбувся розкол партії. 8 лютого на політраді «Нашої України» прихильники Бондарчука виключили з партії Віктора Ющенка. 10 лютого 2013 року оргкоміткт ХІІ з'їзду «Нашої України», який проходив під головуванням Бондарчука, вирішив провести партійний з'їзд 2 березня.

Альтернативна політрада партії пізніше увільнила від обов'язків її голови Сергія Бондарчука і обрала на цю посаду Зіновія Шкутяка. А 23 лютого Сергій Бондарчук був виключений з партії.

Також Сергій Бондарчук заяаив, що має витяг з Мін'юсту України, за яким він залишається головою політради «Нашої України»[2].

Примітки[ред.]

Джерела[ред.]