За даними екзит-полів у Раду проходять п'ять політичних партій

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

28 жовтня 2012

Інші новини України
Місцерозташування України

Карта, що показує місце розташування України

Також завітайте на портал «Україна»
Україна

Після закриття виборчих дільниць на виборах до Верховної Ради України за даними декількох екзит-полів до нового складу парламента проходять п'ять політичних партій. Найбільшу кількість голосів за партійними списками отримала Партія Регіонів: від 28% до 31,6%, Обєднана опозиція: від 24,7% до 23,7%, УДАР: від 15,1% до 13,2%, КПУ: від 11,8% до 13%. Найбільшою несподіванкою виборів стало проходження до парламенту Всеукраїнського об'єднання «Свобода», яке отримало від 12,3% до 11% та низький рейтинг партії Україна вперед, яка отримала лише 1,8%.

За попередніми результатами, по партійним спискам більшість у парламенті можуть отримати опозиційні партії — від 117 до 127 місць. Після оприлюднення результатів екзит-полів Віталій Кличко заявив про можливість об'єднаня УДАРу з Батьківщиною та Свободою в одну опозиційну фракцію. У той сами час він заперечив можливіть коаліції з правлячою Партією Регіонів.

За даними Центрвиборчкому явка виборців на виборчі дільниці склала 53,7%. За попоередніми даними фаворитами серед виборців у Києві стала Об'єднана опозиція на другому місці опинилася Свобода, а на сході країни, у Донецькій області Партія Регіонів отримала понад 60%.

Центрвиборчком прогнозує, що остаточні результати виборів будуть оголошені 31 жовтня.
Джерела[ред.]

Wikipedia
У Вікіпедії є окрема стаття на цю тематику: