Зеленський встановив рекорд із тривалості прес-конференції

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

10 жовтня 2019

10 жовтня президент України Володимир Зеленський встановив рекорд тривалості проведення прес-конференції. Вона тривала 14 годин. Попередні рекорди належали відповідно президентові Білорусі Олександру Лукашенку, який у лютому 2017 року спілкувався з журналістами протягом 7 годин 21 хвилини, а також президенту Венесуели Уго Чавес, який без перерви майже 11 годин представляв депутатам доповідь в 2012 році. Відповідну відзнаку в прямому ефірі Президентові Україну вручив російськомовний представник з емблемою національного реєстру рекордів.

Прес-конференція Зеленського проходила у закладі громадського харчування «Kyiv Food Market» і відзначилася кількома резонансними заявами, а саме:

  • президент передав "привіт" загиблим у Бабиному Яру
« Бабий Яр там? Красивая у вас риторика. Передайте всем тем, кто там погиб, привет »
  • президент подав надію, що не доведе до кровопролиття в разі масових протестів проти нього
« Якщо дійсно суспільство не захоче, щоб моя команда продовжувала, щоб я не був президентом, дивіться, кровопролиття не буде. Я дуже спокійно до цього ставлюся. »
  • президент і надалі продемонстрував віру у можливість закінчити війну переговорами
« Обидві сторони повинні зустрітися в тому чи іншому форматі і почати говорити, закінчити війну, змінити риторику. Потрібно перестати говорити: "Нас там немає, у вас внутрішній конфлікт, самі вирішуйте". Так результату важко отримати »

Крім того значну увагу президент приділив згадуванню свого попередника - журналісти нарахували 117 згадувань президента Петра Порошенка та його партії "Європейська Солідарність"

Джерела[ред.]