Перейти до вмісту

Керівництво Івано-Франківської облради знехтували позицією майже половини депутатського корпусу

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

10 грудня 2010


У зв’язку з цим голови шести депутатських івано-франківських фракцій підписали спільну заяву [1].

Примітки

[ред.]
 1. «Шановні жителі Прикарпаття, наші виборці!
  Ми, депутати Івано-Франківської обласної ради VI демократичного скликання, глибоко стурбовані ситуацією, яка склалась з перших днів роботи обласної ради. А саме: з порушенням процедури відбулось обрання тимчасової президії, тимчасової лічильної комісії, таємне голосування під час виборів керівного складу обласної ради.
  10 грудня 2010 року на другому пленарному засіданні сесії обласної ради під час обрання голів та членів постійних профільних комісій обласної ради керівництвом ради не враховано позицію та інтереси значної кількості депутатів, які, здебільшого, обрані в одномандатних мажоритарних виборчих округах, а також інтереси 6 політичних сил із 13, що входить до складу обласної ради.
  Зважаючи на те, що обласна рада є представницьким органом територіальних громад, покликаним забезпечувати життєдіяльність та соціально-економічний розвиток краю, такі дії керівництва обласної ради обмежують нас, депутатів, належним чином відстоювати інтереси виборців.
  Наголошуємо. Конструктивна робота обласної ради VI демократичного скликання можлива за умови чіткого дотримання законодавства про місцеві самоврядування, Регламенту та етики поведінки кожного депутата незалежно від його політичної приналежності.
  За дорученням фракцій обласної ради:
  Іван Данів, Українська партія
  Василь Головчак, Українська народна партія
  Михайло Негрич, Народна партія
  Мирослав Карабін, Відродження
  Ігор Лукань, Партія Регіонів
  Наталія Дуб, Собор»

Джерела

[ред.]