Комісія Івано-Франківської облради просить представників правоохоронних органів надати інформацію про затримання тризубівців

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

12 січня 2011

Інші новини України
Місцерозташування України

Карта, що показує місце розташування України

Також завітайте на портал «Україна»
Україна

11 січня за дорученням голови Івано-Франківської обласної ради Олександра Сича відбулося позачергове засідання постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, самоврядування, захисту прав людини, законності та правопорядку.

Члени депутатської комісії заслухали представників УМВС України в Івано-Франківській області та прокуратури області з приводу інформації про затримання на Прикарпатті 9-ти членів ВО “Тризуб”.

Комісія обласної ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, самоврядування, захисту прав людини, законності та правопорядку звернулась до представників правоохоронних органів з рекомендацією забезпечити затриманим право на юридичний захист, інформувати громадськість, а також надати вичерпну інформацію голові обласної ради про всі обставини цієї справи.

Також комісія розглянула звернення депутата Рожнятівської районної ради, голови фракції ВО “Свобода” в Рожнятівській районній раді, інваліда 2-ї групи Богдана Копача з приводу проведення представниками УБОЗу обшуку в його помешканні 4 січня цього року. Комісія звернулася до правоохоронних органів з проханням надати вичерпну письмову інформацію про причини і мотиви таких дій.Джерела[ред.]