Лідер бірманської опозиції Аунг Сан Су Чжі прибула на військовий парад

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

27 березня 2013

Інші новини М'янми
Місцерозташування М'янми

Карта, що показує місце розташування М'янми

Також завітайте на портал «М'янма»
М'янма


Під час військового параду, який в середу відбувся в столиці М'янми Найп'їдо, лідер опозиції Аун Сан Су Чжі стояла поруч впливових армійських генералів. Це була вражаюча демонстрація недавніх змін в країні.

Лідер демократичної опозиції дивилася парад разом із командувачами, що утримували її під домашнім арештом протягом останніх двадцяти років. Аунг Сан Су Чжі вперше взяла участь у цих щорічних відзначеннях у новій столиці країни Найп'їдо. У параді з нагоди Дня Збройних сил військові частини демонстрували свою бойову майстерність.

Високопоставлений військовий командувач заявив зібраним, що збройні сили і далі відіграватимуть центральну політичну роль з метою просування країни у напрямку того, що він назвав «модерною демократією».

Лише два роки тому бірманські генерали передали владу номінально цивільному уряду, закінчуючи нонад 40-річний період прямого військового правління.

З того часу президент М'янми Тейн Сейн, який є колишнім армійським генералом, провів ряд політичних та економічних реформ, завершенням яких було торішнє обрання Аунг Сан Су Чжі до парламенту.