Літосферний зсув розпочався, або кінець світу від нового всессвітнього потопу

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

31 жовтня 2010

У чаті питань та відповідей сайту http://zetatalk.com/russia/zetanew.htm з'явилося сенсаційне повідомлення про причини неспинних катастроф в Індонезії, активізації вулканів і збільшення сейсмічної активності по всьому світі. За словами Ненсі Лідер, яка веде відповідну рубрику, лиха в Індонезії - це початок великого літосферного зсуву,у результаті якого більша частина світу опиниться під водою.


А послідовність подій буде такою:
• нахил Індо-Австралійської платформи з опущенням Індонезії,
• стискання Tихого океану, яке дозволить розвернутися Південній Америці,
• розрив південної частини Атлантичного Розлому, який дозволить розвернутися Африці та опуститися дну Середземного моря,
• великі землетруси в Японії, з супроводженням Ново-Мадридського урегулювання (Новий Мадрид - великий материковий розлом у Північній Америці), за яким майже відразу послідує розрив північної частини Атлантичного Розлому з наступним Європейським цунамі.
Більшість з перерахованого може трапитися вже до кінця 2010 року.
Ненсі також підготувала перелік безпечних місць планети на сторінці http://zetatalk.com/russia/safelocs.htm
Викличе літосферний зсув блукаюча планета,яка настільки наблизилась до Землі,що вже впливає на нас своїм магнетизмом і гравітацією. За повідомленням Ненсі, ця планета є коричневим карликом, рух її подібний до руху комети, за діаметром вона в 4 рази більше за Землю.Має дуже видовжену еліптичну орбіту.Те, що про планету не оголосили астрономи, Ненсі пояснює міжнародною змовою урядів для недопущення паніки серед населення, а те,що її не бачать астрономи-любителі, так це через пропливання її повз Сонце,яке просто її засвічує.На сайті є багато фотографій планети, коли вона потрапляла в поле зору супутника SOHO(супутник,телескопом націлений на Сонце).
Що було у пресі на рахунок цієї планети?
Липень 2010. Іспанські астрономи, які назвалися StarViewer Team (Команда Зоряних Спостерігачів), заявляють, що виявили за найвіддаленішою планетою – Плутоном - коричневий карлик розміром майже у 2 рази більше Юпітера.
31 травня 2007 р. http://www.brisbanetimes.com.au/ "Сьогодні професійні астрономи, а також любителі, оголосили про відкриття за межами сонячної системи дивовижної планети, маса якої більш, ніж у 13 раз перебільшує масу Юпітера. Планета, відома як XO-3b, виокремлюється видатністю порівняно із

знайденими поза сонячною системою іншими планетами, число яких перебільшує 200. Ця планета найбільш крупна і наймасивніша з усіх виявлених на такій близькій до своєї зірки орбіті, та, зваживши на таку близькість її орбіти, ми з подивом виявили, що ця орбіта є не круглою, а сильно еліптичною. Розмір XO-3b потрапляє між границями, які існують у планет і у коричневих карликів, які є масивними об'єктами, але мають менші розміри, ніж зірки. Планета була виявлена у рамках Проекту XO, який об'єднує зусилля астрономів-любителів з роботою професійних астрономів, що використовують телескоп, встановлений на Гавайських островах, на верхівці стухлого вулкана Халеакала (Haleakala)."
Ділова газета "Взгляд" від 5 травня 2006 г. http://www.vz.ru/society/2006/3/25/27324.html "Група астрономів з різних країн за допомогою телескопа Південної європейської обсерваторії виявила у давно обстеженої околиці Сонця біля зірки SCR,що знаходиться на відстані 12,7 світлового року, невідомого досі компаньйона. Раптово відкрита зірка відноситься до рідкого й не так давно відкритого класу коричневих карликів."


25 січня 2006 сайт Подробиці http://podrobnosti.ua/technologies/space/2006/01/25/280777.html за матеріалами Известия науки http://www.inauka.ru/ "Аналіз нових астрономічних даних неочікувано примусив вчених повернутися до гіпотези Немізиди - невідомої науці темної зірки, що обертається навколо Сонця."
7 Лютого 2001 р., обсерваторія Neuchatal, Франція:"астроном повідомляє, що вони очікують на комету або коричневий карлик, який збирається перетворитися на пульсар, оскільки він випромінює хвилі".
З новин 1999 р.: "Британський астроном виявив, можливо, нову та незвичайну планету, що рухається навколо Сонця, у 1000 разів далі від найвіддаленішої відомої планети. На цей час ми рахуємо, що на краю нашої планетарної системи знаходиться планета Плутон. Однак віддалення нового тіла

від Сонця може бути у 30 000 разів більшим, ніж Землі - величезна відстань, на яку воно підійшло рухаючись по шляху до найближчої зірки. Крім того, вочевидь,

нова планета не може бути істинним членом родини планет нашого Сонця. Це може бути планета,яка народилась в іншому місці, й блукала по всій галактиці, поки не опинилась захопленою у передмістях нашої власної Сонячної Системи. Суперечливе твердження, що у відкритому космосі існує ще одна планета, висунув доктор Джон Мюррей з Британського Відкритого Університету. Протягом декількох років він вивчав специфіку руху так званих довгоперіодичних комет."
У 1983 році команда IRAS (астрономи,які сканували космос за допомогою інфрачервоної апаратури, встановленої на супутникові IRAS) зафіксували наближення до сонячної системи небесного тіла за розмірами,що в 4 рази перевищував діаметр Землі."Якщо вона дійсно знаходиться так близько, то може бути частиною нашої сонячної системи," - сказав доктор Джеймс Хоук з Центру Радіофізики і Космічних Досліджень Корнуельського Університету, член наукового колективу IRAS.
Газета Вашингтон Пост за 31 грудня 1983 року про Відкриття: "За допомогою орбітального телескопа, встановленого на облавку американського супутника з інфрачервоним астрономічним обладнанням, у напрямку сузір'я Оріон було знайдено нове небесне тіло, можливо, ... настільки близьке до Землі, що воно могло б бути частиною цієї сонячної системи. Цей об'єкт такий загадковий, що астрономи поки що не знають,чи є він планетою ... фактично настільки близькою, що він може бути найближчим до Землі небесним тілом,що знаходиться за межами найбільш віддаленої планети Плутон". Дивним було розташування, траєкторія руху та тьмяне червоне сяяння, за що тіло отримало назву Планета Х. В цьому ж році були запущені зонди Піонер 10 і 11, які спрямували у відкритий міжзірковий простір. Тільки долетівши до краю сонячної системи шляхом тригонометричних розрахунків вони б змогли визначити точне розташування Планети X.
Сотні років до цього, астрономи вивчали орбіти зовнішніх планет і заявляли, що в них маються відхилення. Це викликало потік активних досліджень,що проводилися на початку 1980-х, серед яких малися розрахунки Ван Фландерна та інших,які показали приблизний розмір планети, додаткової планети у сонячній системі,яка являється причиною виявлених відхилень. Він виявився неймовірно близьким до фактичного розміру Планети Х.
Це тіло не з'явилося в офіційному каталозі небесних тіл, але в журналі "Обсервер" від 12 вересня 2004 р. з'явилася стаття наступного змісту:"Старіші з діючих американських космічних апаратів притягуються чимось дивним. Оскільки зонди Піонер 10 и 11 направляються в бік віддалених зірок, вчені виявили, що апарати, запущені більше 30 років тому, які рухаються із сонячної системи назовні, очевидно, охоплені дією якихось загадкових сил, які відтягують їх назад. Дивна поведінка Піонерів було виявлена Лабораторією Реактивного Руху в Пасадені та Національною Лабораторією в Лос-Аламосі." Очевидно, що було виявлене джерело гравітації, яке вплинуло на ці апарати.
А ось такі вчені як Сітчин та Веліковський дослідили,що навіть древнім Шумерам була відома 12-та планета(вони зараховували Луну та Сонце до планет),яку вони називали Нібіру чи Мардук.За легендами шумерів, ця планета була Великим Руйнівником,що викликав на Землі стихійні лиха та неврожаї. Наближення до Землі Нібіру відбувалось(відбувається) кожні 3600 років.

Джерела[ред.]