Мітингувальники висувають нові вимоги

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

29 листопада 2010

Інші новини України
Місцерозташування України

Карта, що показує місце розташування України

Також завітайте на портал «Україна»
Україна

Учасники мітингу на Майдані Незалежності вимагають скасувати угоду з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна.
Про це вони заявили під час мітингу підприємців на Майдані Незалежності в Києві 29 листопада 2010.
"Це гроші олігархічного капіталу та великого бізнесу, мабуть, доброї половини нардепів, що сидять у парламенті, які виводять їх на офшори. Згідно даних Держкомстату, приблизно 90% всіх інвестицій українців за кордон - це Кіпр", - зазначили підприємці.
Також вони вимагають скоротити витрати на депутатські зарплати.
"Середня зарплата нардепа - 17 тисяч 425 гривень, плюс ще на 17 тисяч 425 гривень на місяць на відшкодування витрат, плюс витрати на оздоровлення, авіа, утримання особистих помічників тощо", - зазначили підприємці.
Крім того, підприємці висунули вимоги щодо прийняття закону про доступ до інформації.
"Ми, представники малого та середнього бізнесу, готові сплачувати справедливі податки та наповнювати державний бюджет. Але ми маємо бути впевненими, що наші податки будуть витрачені на підвищення пенсій пенсіонерам, підвищення зарплат вчителям, на якісну медицину (...) Ми наповнюємо цей бюджет, ми маємо його контролювати. Закон про доступ до інформації дасть нам можливість спільно із громадськістю контролювати діяльність влади та, зокрема, витрачання державного бюджету", - зазначається у заяві.
Як відомо, підприємці також вимагають накласти вето на Податковий кодекс, відставки уряду та проведення виборів до Верховної Ради у березні 2011 року.

Джерела[ред.]