На Кіровоградщині збудують ядерний завод

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

19 серпня 2013

Kiev-UkrainianNationalChernobylMuseum 07.jpg

У Кіровоградській області, на місці, де буде побудований завод з фабрикації ядерного палива, у вересні поточного року мають розпочатися перші будівельні роботи. Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький.

Відомо, що в п'ятницю, 16 серпня поточного року, в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України відбулося засідання оперативного штабу щодо здійснення загальної координації робіт з будівництва заводу. У засіданні взяли участь представники Міненерго, керівництва ЗАТ «Завод з виробництва ядерного палива», місцеві громади Кіровоградської області, а також представники ВАТ «ТВЕЛ» і ЗАТ «Русатом Оверсіз».

У прес-службі Міністерства енергетики та вугільної промисловості, посилаючись на слова Едуарда Ставицького, повідомили, що протягом наступного місяця має розпочатися реальне виконання робіт на майданчику заводу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до кінця 2015 року в експлуатацію повинна буде бути введена перша черга виробництва. Завод буде забезпечувати всі потреби АЕС України в ядерному паливі.

Джерела[ред.]

«На Кіровоградщині збудують ядерний завод». ',

Тексти сайту RegioNews можна поширювати нa умовах ліцензії CC-BY-SA-3.0.