Обговорення користувача:Ilya

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Новина про українськи домени додана. Використован метод копі-пейст. Деякі помилки в статті виправлені ;) Ілля, але ж Ви і самі можете додавати новини... --Inetd 20:45, 22 бер 2005 (UTC)

Зараз я трішки приводжу в порядок сторінки Вікіпедії, на які вказують новини, я розберусь пізніше Ілля

  • Зрозуміло. До речі, чому Ви змінили, наприклад, посилання Віктор Ющенко на Ющенко Віктор Андрійович? Адже в ВікіПедії повинна бути стаття-редірект з такою назвою.
Теж саме і з Петро Порошенко. Але я не пам'ятаю чи був в ВікіПедії відповідний редірект, але якщо не було, то треба було його зробити. З приводу цього я консультувався з Гуцулом. --Inetd 21:00, 22 бер 2005 (UTC)
P.S. Вибачаюсь за помилку в імені.

Петра Порошенка не було, про домовленість не знав, Ющенка просто для інформації :)(в Firefox кирилична адреса лінка висвічується вірно) Ilya 21:11, 22 бер 2005 (UTC)

А слабо[ред.]

створювати додаткові новини (а не лише редагувати ісунючі)? ;) --pavlosh 13:49, 22 серпень 2006 (UTC)

Є фільм, де парі не слабо було поховати себе у бетоні :) Ilya 08:24, 23 серпень 2006 (UTC)

Голосування[ред.]

Навіщо Ви заблокували мене на Укр-вікіпедії?Я не підтасовував голоси,а лише пронумерував їх,також надіслав повідомлення іншим користувачам,які Gutsul забув на надіслати.Прохання розблокувати мене негайно! Oleg

Ruslana[ред.]

If it may help anyone, flrn has finished the translation into Russian. You can see it at ru:Руслана, победительница «Евровидения-2004», рассказывает о себе. Mike Halterman 23:25, 31 березня 2009 (UTC)[відповісти]

ВікіНовини:Адміністратори[ред.]

Вітаю! За можливості перегляньте поточне голосування та висловіть свою думку. Дякую! --Dimant (обговорення) 12:45, 25 березня 2013 (UTC)[відповісти]

Згущівка поштою[ред.]

Згущівка
Вітаємо!
У нас для Вас хороші новини. Ви певне здивувались і подумали: а що то за згущівка? Так от. Оскільки традиція згущівки-нагороди давно вийшла за межі рідної Вікіпедії, тепер ГО «Вікімедіа Україна» частує не лише віртуальним, а й реальним згущиком тих, хто працює і розвиває Вікіновини :)
За результатами квітня 2013 року Ви стали лауреатом нагороди «Згущівка поштою» за кількість авторських репортажів до Вікіновин.
Щиро раді за Вас і бажаємо нових звершень на теренах вікіпроектів!
-- Ата (обг.) 19:26, 3 листопада 2013 (UTC)
Зверніть увагу! Ми написали Вам листа вікіпоштою, дайте, будь ласка, на нього відповідь.[відповісти]

Оформлення[ред.]

Привіт!

Добре було б вказати КОЛИ відбувся круглий стіл. Та й назву якусь інформативнішу дати, не Круглий стіл з енциклопедистики «Наукові засади й теоретико-методологічні принципи створення сучасних енциклопедій», а щось типу в "Інституті такому-то пройшов Круглий стіл з енциклопедистики «Наукові засади й теоретико-методологічні принципи створення сучасних енциклопедій»". Ну і поставити категорію дати. А то взагалі не зрозуміло, коли захід був і де. Ну і статтю таки дооформити. Зараз це просто ПЛАН круглого столу, а не стаття.--Nickispeaki (обговорення) 02:26, 4 листопада 2015 (UTC)[відповісти]