Перейти до вмісту

Перехід української армії на контрактну основу перенесено на невизначений термін

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

19 лютого 2013


Як повідомила прес-служба Президента України рішення про терміни переходу на контрактну службу у Збройних силах України буде прийнято пізніше. Для ефективної реалізації завдання переходу на контрактну армію необхідно здійснити ряд заходів з підвищення конкурентоспроможності військової служби.

Президент України Віктор Янукович повідомив в інтерв'ю журналу «Україна і світ. Глобальний порядок денний 2013»:

« Необхідно запровадити механізми мотивації для залучення молодих людей на військову службу за контрактом і продовження ними контрактів на наступні періоди »

Серед таких він назвав забезпечення військовослужбовців житлом, гідне грошове утримання, можливість отримання вищої освіти під час проходження військової служби за рахунок держави і повноцінну бойову (спеціальну) підготовку.

« Вирішивши ці та ряд інших завдань, ми створимо умови для стовідсоткового комплектування армії військовослужбовцями за контрактом. Тому остаточне рішення про терміни переходу буде прийматися з урахуванням можливостей держави з виконання зазначених завдань »

На початку лютого начальник Генерального штабу — головнокомандувач Збройних сил України Володимир Замана, заявляв, що Міноборони має намір востаннє провести призов на строкову службу в армію восени 2013 року.[1] Як повідомляє «Дзеркало тижня» в пункті 6 передвиборчої програми Віктора Януковича у 2010 році було записано: «Гарантую перехід на контрактну армію з 2011 року».[1]

Примітки

[ред.]

Джерела

[ред.]