Перехід української армії на контрактну основу перенесено на невизначений термін

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Kissing the flag.jpg

19 лютого 2013

Інші новини України
Місцерозташування України

Карта, що показує місце розташування України

Також завітайте на портал «Україна»
Україна


Як повідомила прес-служба Президента України рішення про терміни переходу на контрактну службу у Збройних силах України буде прийнято пізніше. Для ефективної реалізації завдання переходу на контрактну армію необхідно здійснити ряд заходів з підвищення конкурентоспроможності військової служби.

Президент України Віктор Янукович повідомив в інтерв'ю журналу «Україна і світ. Глобальний порядок денний 2013»:

« Необхідно запровадити механізми мотивації для залучення молодих людей на військову службу за контрактом і продовження ними контрактів на наступні періоди »

Серед таких він назвав забезпечення військовослужбовців житлом, гідне грошове утримання, можливість отримання вищої освіти під час проходження військової служби за рахунок держави і повноцінну бойову (спеціальну) підготовку.

« Вирішивши ці та ряд інших завдань, ми створимо умови для стовідсоткового комплектування армії військовослужбовцями за контрактом. Тому остаточне рішення про терміни переходу буде прийматися з урахуванням можливостей держави з виконання зазначених завдань »

На початку лютого начальник Генерального штабу — головнокомандувач Збройних сил України Володимир Замана, заявляв, що Міноборони має намір востаннє провести призов на строкову службу в армію восени 2013 року.[1] Як повідомляє «Дзеркало тижня» в пункті 6 передвиборчої програми Віктора Януковича у 2010 році було записано: «Гарантую перехід на контрактну армію з 2011 року».[1]

Примітки[ред.]

Джерела[ред.]