Перейти до вмісту

Порошенко на тиждень зупинив АТО

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

20 червня 2014

Президент України Петро Порошенко

Перебуваючи з робочим візитом у зоні антитерористичної операції у місті Святогірську Донецької області, Президент України Петро Порошенко оголосив про призупинення АТО на тиждень. Відповідно до наказу верховного головнокомандувача в односторонньому порядку підрозділи Збройних сил, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України припинили вогонь до 27 червня. Президент також зазначив, що у випадку нападу на військові підрозділи сил АТО за ними зберігається право на адекватну відповідь терористам:

« Українська армія припиняє вогонь! Але це не означає, що ми не дамо відсіч у випадку агресії щодо наших військових, ми робитимемо все для захисту території нашої держави. »

Разом з тим у ході зустрічі з місцевими жителями Петро Порошенко ознайомив громадян з власним планом мирного врегулювання кризи на сході України та пообіцяв найближчим часом розпочати відновлення зруйнованих будинків за рахунок державних коштів. Крім того, відбулася зустріч президента з військовослужбовцями, котрим було передано нове військове обладнання: тепловізори, бронежилети, біноклі нічного спостереження тощо. Разом з президентом Святогріськ відвідали міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та секретар РНБО Андрій Парубій.


Джерела

[ред.]