Порошенко на тиждень зупинив АТО

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

20 червня 2014

Інші новини України
Місцерозташування України

Карта, що показує місце розташування України

Також завітайте на портал «Україна»
Україна
Президент України Петро Порошенко

Перебуваючи з робочим візитом у зоні антитерористичної операції у місті Святогірську Донецької області, Президент України Петро Порошенко оголосив про призупинення АТО на тиждень. Відповідно до наказу верховного головнокомандувача в односторонньому порядку підрозділи Збройних сил, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України припинили вогонь до 27 червня. Президент також зазначив, що у випадку нападу на військові підрозділи сил АТО за ними зберігається право на адекватну відповідь терористам:

« Українська армія припиняє вогонь! Але це не означає, що ми не дамо відсіч у випадку агресії щодо наших військових, ми робитимемо все для захисту території нашої держави. »

Разом з тим у ході зустрічі з місцевими жителями Петро Порошенко ознайомив громадян з власним планом мирного врегулювання кризи на сході України та пообіцяв найближчим часом розпочати відновлення зруйнованих будинків за рахунок державних коштів. Крім того, відбулася зустріч президента з військовослужбовцями, котрим було передано нове військове обладнання: тепловізори, бронежилети, біноклі нічного спостереження тощо. Разом з президентом Святогріськ відвідали міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та секретар РНБО Андрій Парубій.
Джерела[ред.]