Президент України Віктор Янукович наклав вето на Податковий кодекс

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

30 листопада 2010

Янукович
Інші новини України
Місцерозташування України

Карта, що показує місце розташування України

Також завітайте на портал «Україна»
Україна

Президент України Віктор Янукович скористався правом вето щодо Податкового кодексу. Про це він заявив журналістам після наради з економічним блоком уряду та Адміністрації Президента в міжнародному аеропорту Бориспіль.
Глава держави підкреслив, що вирішив сьогодні провести екстрену нараду, враховуючи актуальність теми і те, що завтра він буде перебувати за межами України.
"Я хотів би, щоб ви до четверга ще попрацювали за тим розділам, які сьогодні ми повинні з вами змінити. Давайте все, що стосується права товаровиробників, бізнесу - там, де вони порушуються і що потрібно, на ваш погляд, змінити, щоб ми визначили напрямки, за якими нам треба працювати", - сказав Президент.
Перед цим голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що Податковий кодекс у цілому відповідає міжнародним стандартам для подібних документів, тому він буде прийнятий з урахуванням зауважень, зроблених Президентом В. Януковичем після зустрічі з підприємцями.
У свою чергу під час зустрічі з підприємцями на Майдані Незалежності В. Янукович допустив можливість, що скористається правом вето до закону про Податковий кодекс. "Ймовірність прийняття вето велика", - сказав глава держави.
Примітки[ред.]

Джерела[ред.]