Підприємці вимагають ВЕТО і відмовляються від переговорів

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

28 листопада 2010

Kiev Cabinet of Ministers.jpg
Інші новини України
Місцерозташування України

Карта, що показує місце розташування України

Також завітайте на портал «Україна»
Україна

Координаційна рада обурених підприємців на засіданні в неділю, 27 листопада 2010, прийняв рішення не обговорювати з Кабінетом міністрів ніяких поправок до Податкового кодексу і вимагати виключно вето президента.

За словами прес-секретаря Центрального штабу порятунку українського підприємництва Святослава Швецова, о 14:00 підписаний підприємцями протокол буде переданий до Кабміну. Він містить «вимогу вето президента, без будь-яких переговорів, без будь-яких зустрічей» з представниками Кабміну.

Як зазначив Швецов, підприємці не бачать ніякого сенсу обговорювати що-небудь з Кабінетом міністрів. Він нагадав, що президент України Віктор Янукович у суботу, 27 листопада 2010, доручив Кабміну узгодити разом з підприємцями поправки до Податкового кодексу, якщо це можливо. «Ми вважаємо, що це неможливо», - сказав прес-секретар.

«Тут вже крок за президентом - чи він ветує, Або ж він ветує і зміщує Кабмін», - зазначив Швецов.

Після вето президента має бути створена спільна комісія з розробки нового Податкового кодексу, який влаштує всі сторони, сказав він, зауваживши, що кілька місяців без податкового кодексу країна цілком може прожити.

Нагадаємо, що о 14:00 в Кабміні повинні були продовжитися переговори підприємців з представниками Мінфіну і ДПАУ.Джерела[ред.]