США нададуть допомогу сирійській опозиції

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Інші новини Сирії
Місцерозташування Сирії

Карта, що показує місце розташування Сирії

Також завітайте на портал «Сирія»
Сирія


28 лютого 2013

Сполучені Штати нададуть сирійській опозиції термінову допомогу на суму 60 мільйонів доларів, включно з харчами і медичними припасами та прямою «нелетальною підтримкою» опозиційної Верховної військової ради.

Про це рішення Вашингтона повідомив державний секретар Джон Керрі після переговорів у четвер у Римі. Керрі заявив, що опозиція і її міжнародні прихильники «працюють разом заради досягнення миру» в Сирії.

Американський держсекретар заявив, що світова громадськість стала свідком посилення жорстокості президента Сирії Башара аль-Асада і, що сирійський народ не може досягнути своєї цілі «вільного, безпечного і чесного суспільства» за влади Асада.

У переговорах у Римі також взяв участь голова Сирійської національної ради Муаз аль-Хатіб, який виступив з Керрі на спільній прес-конференції.

Керрі зазначив, що рішення США основане на повідомленнях про «тривалу брутальність краще озброєних військових сил» кажучи, що Армії Сирії допомагають бійці з Ірану та бойовики войовничого угруповання Гезболла.