Перейти до вмісту

Сирійський уряд: повстанці атакували Алеппо хімічною зброєю

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

19 березня 2013


Сирійський уряд звинуватив повстанців, що виступають проти президента Башара аль-Асада, в обстрілі Алеппо з використанням хімічної зброї, в результаті чого загинуло 15 людей.

Державне інформаційне агентство SANA повідомило у вівторок, що повстанці вистрелили ракету з «хімічними матеріалами» на район Хан аль-Асал, що в тій північній провінції.

У вівторок вранці Сирійська національна коаліція обрала колишнього бізнесмена Гассана Гітто, який отримав освіту у Сполучених Штатах, тимчасовим прем'єр-міністром для територій, які повстанці звільнили від сирійських урядових військ.

За Гітто проголосувало 35 із 48 членів опозиційної коаліції на зустрічі в Туреччині. Він кілька десятиліть проживав у Сполучених Штатах, але останнім часом переїхав з Техасу до Туреччини, щоб координувати надання допомоги населенню контрольованих повстанцями районів.

Понад 100 країн вже визнали опозиційну коаліцію легітимним представником сирійського народу, включно зі Сполученими Штатами, Великою Британією, Францією та Туреччиною.