У Верховній Раді відбулася бійка між депутатами ПР і БЮТ

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

16 грудня 2010

Інші новини України
Місцерозташування України

Карта, що показує місце розташування України

Також завітайте на портал «Україна»
Україна

16 грудня, близько 19:10 години у Верховній Раді України відбулася масова бійка за участю депутатів ПР і БЮТ. За даними інформагенств у бійці брали участь близько 40 депутатів від Партії Регіонів і 30 депутатів від Блоку Юлії Тимошенко. Бійка почалася після нападу депутатів від ПР Олександра Волкова, Олега Царьова, Владислава Забарського і Ельбруса Тедеєва на депутатів від БЮТ, які з ранку блокували президію парламенту.

Група депутатів від БЮТ з ранку блокувала роботу парламенту з вимогою припинити переслідування лідера партії Юлії Тимошенко. Депутати заблокували президію та трибуну Ради, розвісили плакати на підтримку Тимошенко. Блокування Ради відбулося у відповідь на порушення проти Тимошенко кримінальної справи за звинуваченням у нецільовому використанні бюджетних коштів. Юлія Тимошенко визначила ці звинувачення як суто політичне переслідування опозиції.

У результаті бійки депутатам від ПР вдалося витіснити опозиційних депутатів з президії та трибуни парламенту. Декілька депутатів від БЮТ отримали значні травми: депутат Володимир Волинець отримав травму голови, а Володимиру Бондаренко була поламана рука. До будівлі парламенту прибула медична допомога, очікується, що кількість потерпілих буде зростати. Крім швидкої допомоги до парламенту також прибули співробітники МВС.Джерела[ред.]