Перейти до вмісту

У Росії набуває чинності антитютюновий закон

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

1 червня 2013

Деякі положення антитютюнового закону, які вводять заборону на куріння у громадських місцях, набувають чинності в Росії 1 червня.

Зокрема, курити забороняється на робочих місцях, у міському та приміському транспорті, в метро, ​​на вокзалах, в аеропортах, ліфтах і на сходах, дитячих майданчиках, на автозаправках, автобусних зупинках.

Заборона на куріння діятиме в установах освіти, в тому числі в школах і вузах, закладах охорони здоров'я, культури і спорту, у приміщеннях органів держвлади.

На підприємствах курити дозволяється, але лише в спеціально обладнаних приміщеннях.

«Досить великий перелік заходів, який починає діяти з 1 червня, має внести великий внесок у справу захисту громадян від тютюнового диму, у зниження захворюваності неінфекційної патології», — повідомили в МОЗ Росії.

Закон про заборону куріння у громадських місцях був прийнятий у лютому. Закон, зокрема, вводить заборону для тютюнових компаній проводити лотереї та спонсорувати фестивалі.

Крім того, сигарети зникнуть із вітрин і прилавків — замість них там буде виставлений лише прейскурант на тютюнову продукцію. Також підпадає під заборону продаж електронних сигарет і жувальної тютюнової суміші.

Джерела[ред.]

Тексти сайту RegioNews можна поширювати нa умовах ліцензії CC-BY-SA-3.0.