У Сирії загинуло більше 23 бойовиків угруповання Гезболла

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

20 травня 2013

Сирійські активісти повідомили, що в битві за місто Кусейр загинуло щонайменше 23 бойовики ліванського угруповання Гезболла. Сирійські війська ведуть кількатижневу наступальну операцію в стратегічного значення районі з метою відбити його від повстанських сил.

У понеділок базована у Великій Британії організація Syrian Observatory for Human Rights повідомила про смерть бойовиків, що мають свої бази в Лівані, додаючи, що понад 70 із них отримали поранення.

Місто Кусейр розташоване неподалік сирійсько-ліванського кордону на шляху від Дамаска до Середземного моря. Поки що не було незалежного підтвердження про те, хто контролює місто. Якщо його контролюють урядові війська, то це означало б кращий доступ сил президента Башара аль-Асада до узбережних районів, населених представниками алфавітів, які підтримують президента. Місто Кусейр служило також контрабандним шляхом через кордон для антиурядових повстанців.

Сирійські державні засоби масової інформації повідомили, що армійські частини «відновили безпеку» у більшості міста і переслідують «терористичні групи» в ньому. Сирія називає терористами повстанців, які вже два роки ведуть війну за усунення Башара аль-Асада від влади.