Перейти до вмісту

У початковій школі США загинуло 27 осіб, у тому числі 20 дітей

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

14 грудня 2012

У п'ятницю, 14 грудня 20-річний Адам Ланза відкрив вогонь у початковій школі м. Ньютаун, штат Коннектикут у результаті чого загинуло 27 осіб, серед них 20 дітей. Більшість загиблих були у віці від 5 до 10 років. Під час стрілянини близько 600 студентів знаходилися у школі, однак не постраждали.

За даними інформаційних агенств, після скоєння злочину вбивця Адам Ланза покінчив життя самогубством, загинули також директор школи, вчителі та шкільний психолог. Під час стрілянини Ланц був одягнений у камуфляжну уніформу і мав при собі рушницю і два пістолети — усі легально зареєстровані на ім'я його матері. Мотиви цього злочину поки що залишаються нез'ясованими, однак у помешканні вбивці було також знайдене тіло матері, Ненсі Ланза яка теж була вбита. Всупереч попереднім даним, матір вбивці не працювала у школі, де сталися вбивства. Брат вбивці Раян Ланза був спочатку названий вбивцею, однак ця новина була пізніше спростована, він був затриманий поліцією для допиту у зв'язку із інцидентом.

Поранені жертви стрілянини перебувають у місцевій лікарні. На місці злочину триває слідство. Стрілянина у школі Ньюмаркета стала однією з найгірших в історії США за кількістю вбитих, по всій країні була оголошена триденна жалоба.


Джерела[ред.]