Харківський обласний осередок «ідеологічно підковує» студентство

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

На початку червня цього року за трибуну Європейського Університету вийшла Голова ХОО ВМГО ДА Вікторія Черевко. Вийшла й перед усіма учасниками та шанованими гостями заключного етапу «Школи молодого політика» впевнено пообіцяла, що Харківський осередок візьметься за створення ідеологічної платформи для розвитку студентського самоврядування в Україні.

Можливо, хтось із тієї численної аудиторії вже й не пам'ятає тих слів. Можливо, хтось, взагалі, прослухав цей момент… Але ми, Харківський обласний осередок, чи то від того, що осіння хандра нещадно спамить нас спогадами, чи то через те, що не звикли кидати слів на вітер, не забули своєї обіцянки. Не тільки не забули, але й вже впевнено стали на шлях її втілення.

Так, у жовтні була створена Харківська обласна рада студентського самоврядування при Губернаторі області. Заступником голови Ради стала наша шановна пані Голова. Звичайно ж, весь ХОО ВМГО Демократичний Альянс щиро вітає Вікторію Черевко з цією заслуженою посадою! Окрім того більшість членів осередку вже «зобов'язалися» працювати в цьому напрямку.

На даний момент майже допрацьовано цикл тренінгів зі студентського самоврядування. Сподіваємося, що незабаром ХОО ВМГО ДемАльянсу розпочне якісно-новий проект, в якому, звичайно ж, не буде забуто про принципи християнської демократії…

Але це вже тема для іншої статті :)

Прес-служба ХОО ВМГО ДА

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс