Перейти до вмісту

Хосні Мубарак пішов у відставку

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

11 лютого 2011

11 лютого 2011 року Хосні Мубарак пішов у відставку з посади президента і передав владу військовим. Про це рішення президента Єгипту повідомив віце-президент Омар Сулейман, який сказав, що збройні сили перебирають відповідальність за ситуацію в країні.

Повідомлення про відставку зроблено в час, коли сотні тисяч демонстрантів взяли участь у протестах по всьому Каїрі та інших єгипетських містах. Раніше Мубарак відмовився негайно подати у відставку. Повідомлення про це натовпи людей сприйняли схвальними вигуками. Натовпи демонстрантів зібралися після молитовних зібрань в кількох районах столиці та в інших єгипетських містах.

Військові частини займають позиції в час, як десятки тисяч людей заповнили площу Визволення в Каїрі. Радісні протестувальники помахували єгипетськими прапорами на площі, на якій дедалі більше шатер. Демонстранти також зібралися біля будинку радіо і телебачення та президентського палацу в Геліополісі. Демонстранти, які вимагали відставки Мубарака, зібралися і в інших містах, включно з Александрією і біля державних будинків в Суеці.


Джерела

[ред.]