Шаблон:Головна/Культура

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Священики УПЦ закликають до розірвання стосунків з московським патріархатом[ред.]

Лавра.jpg

Відповідне звернення з'явилось на каналі YouTube, а також на сторінках соціальних мереж. "Звертаюся до Блаженнішого митрополита Онуфрія ініціювати скликання помісного православного Собору Української Православної Церкви про недоречність перебування в складі Московського Патріархату" - йдеться у зверненнях. Приводом для такого звернення стала збройна агресія Російської Федерації проти України і "потурання" патріарха Кіріла (Гундяєва) президенту Росії В. Путіну.

Українські виші позбавляються російських "почесних професорів"[ред.]

Національна музична академія України

Вищі навчальні заклади України приймають рішення про позбавлення звань "почесних професорів" осіб, що підтримували російську агресію проти України. Відповідні рішення прийнято вченими радами Національної музичної академії та Дніпровського національного університету.

В Метрополітен-опера замість Нетребко співатиме Монастирська[ред.]

MET Opera (48047450723).jpg

У компанії зазначили, що російська співачка «не виконала умову Met-opera, вона не відмовляється від своєї публічної підтримки Володимира Путіна, поки він веде війну з Україною». Замість Анни Нетребко в найближчій виставі театру співатиме українська співачка Людмила Монастирська.